0
محتویات سبد خرید

مقالات مینی کامپیوتر

30 خرداد 1401 نویسنده : زهرا نیلاب
454 0 0

کاربرد کامپیوتر کوچک ویژه

در بحث کاربردهایی که مینی کامپیوترها دارند بهتر است در ابتدا به تعریف کامپیوترهای کوچک یا مینی پی سی ها بپردازیم.

16 اسفند 1400 نویسنده : زهرا نیلاب
1159 0 3

تین کلاینت ‌های صنعتی ویژه

تین کلاینت ها به کاربران امکان دسترسی به برنامه‌های مجازی و اطلاعات از سرورهای متمرکز را می‌دهند. در کنترل فرآیند مدرن، تین کلاینت ها سنگ بنای استراتژی‌های Industry 4.0 / Internet of Things (IoT) و DCS هستند. تین کلاینت‌های صنعتی در حوزه‌های کنترل فرآیند به خوبی عمل نمی‌کنند.

16 اسفند 1400 نویسنده : زهرا نیلاب
1883 0 2

مینی کامپیوتر، کامپیوترهای شخصی و مینی کیس ویژه

مینی کامپیوترها، کامپیوترهای کوچکی هستند. کوچک بودن مینی کامپیوترها در اندازه و ابعاد آ‌ن‌ها کاملا مشهود است. به این صورت که مینی کامپیوترها در ابعاد یک کتاب هستند و به راحتی می‌توان پشت مانیتور یا حتی زیر میز نصب کرد. علی رقم اندازه کوچک مینی کامپیوترها، اما پردازشگر آن‌ها قوی می‌باشد.

16 اسفند 1400 نویسنده : ملیحه یزدان دوست
1596 0 0

معرفی کلاسترینگ سرورها برای اجرای درخواست های مینی کامپیوتر ها و مزایای آن ویژه

تکنولوژی کلاسترینگ در شبکه ای از مینی کامپیوتر ها چیست؟ سرور کلاستر به گروهی از سرورهای مستقل شامل دو یا بیشتر از یک سرور گفته می شود که سرویس های کلاسترینگ را برای درخواست های مینی کامپیوتر ها اجرا می کنند و با هم به عنوان یک سیستم مستقل کار می کنند.

15 اسفند 1400 نویسنده : زهرا نیلاب
1380 0 6

آل این وان تین کلاینت Dell Wyse 5040 ویژه

انعطاف پذیری را با تین کلاینت آل این وان 5040 از کمپانی Dell را در جایی که نیاز دارید به دست آورید. تین کلاینت خود را با همه چیزهایی که نیاز دارید و همچنین مواردی که هیچ چیزی به آن‌ها ندارید، برای خودتان سفارشی کنید. به این صورت که عملکرد سخت افزار و نرم افزار خود را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید.

15 اسفند 1400 نویسنده : زهرا نیلاب
1192 0 3

مقایسه‌ای بین دسکتاپ، لپ تاپ و مینی کامپیوتر ویژه

کامپیوترهای رومیزی دارای صفحه نمایش بزرگ هستند بنابراین مردم آن‌ها را ترجیح می‌دهند. آن‌ها همچنین مقرون به صرفه هستند، به راحتی قابل ارتقا هستند. مینی کامپیوترها در ابعاد کوچک و سبکی هستند. به راحتی قابل حمل هستند. بسیار متحرک، شیک و زیبا از کامپیوترهای دیگر ساخته شده است.

15 اسفند 1400 نویسنده : ملیحه یزدان دوست
1576 0 0

توانایی ها و مزایای پروتکل ریموت دسکتاپ برای ایجاد ارتباط بین سرور و مینی کامپیوتر ویژه

1- رمزنگاری (Encryption) : آر دی پی برای ارتباط بین سرور و مینی کامپیوتر اطلاعات کل جریان اطلاعات انتقالی را از طریق RSA , RC4 Cifer رمزنگاری می کند. لازم به ذکر است RC4 برای ارتباطات امن در شبکه بویژه بین سرور و مینی کامپیوتر ، طراحی شده است.

13 اسفند 1400 نویسنده : محبوبه اخلاقی
1542 0 0

آشنایی با تفاوت های مینی پی سی و کیس ویژه

در مینی پی سی اجزای اصلی آن شامل مادربرد، سی پی یو، حافظه پردازشی و حافظه داخلی است و مانند کامپیوترهای معمولی کار می کنند. تفاوت بین مینی پی سی و کیس کامپیوتر در این است که مینی پی سی ها به جای داشتن دستگاه های مجزا برای انجام فرآیندهای مختلف، تمامی فرآیندهای خود از جمله گرافیک، صدا و غیره را از طریق CPU خود اجرا می کنند.