بخش اداری این شرکت با توجه به استفاده از نرم‌افزارهای زیاد با مشکل کمبود فضای ذخیرهسازی نیز مواجه شده است که به ایشان پیشنهاد میشود با توجه به پشتیبانی مینی کامپیوتر +HP t620 از هاردهای لپ تاپی علاوه بر هارد SSD، هارد دیگری تهیه و برای مینی کامپیوتر خود استفاده نمایند.

مقدمه:

شرکت یادمان نوین با بيش از 350 مركز نصب سيستم پكس در مراكز درماني كل كشور به منظور تأمين و توزيع تجهيزات پزشكي تاسيس و شروع به كار كرده است. مهمترين هدف اين مجموعه تأمين كالاهاي با كيفيت و داراي قيمت مناسب و عرضه سريع كالا مي‌باشد.

مشکلات کمبود فضا در شرکت نوین و استفاده از مینی کامپیوتر ها

فضاهای اشغال شده توسط کیس‌های کامپیوتر از مشکلات دیرینه تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها بوده و تاکنون نیز ادامه دارد.

امروزه هنوز مجموعه‌های کمی هستند که بتوانند با این مشکلات درست و اصولی برخورد کنند. شرکت یادمان نوین اما برای حل این معضل به بررسی بیشتر پرداخت و با جستجو در رابطه با جایگزینی مناسب برای کامپیوترهای خود، با دستگاه هایی بسیار کوچکی به نام مینی کامپیوترها آشنا شده و پس از آن با معرفی یکی از همکاران خود، با شرکت پیمان‌نیک‌کاران به مذاکره می‌پردازند.

با توجه به کاربری اداری و استفاده از نرمافزارهای CRM و Office در بخشهای این شرکت، ابتدا چند مدل از مینی کامپیوترهای مختلف توسط بخش مشاوره فنی شرکت پیمان‌نیک‌کاران برای آن‌ها انتخاب و معرفی می شود.

مدیریت این شرکت از شرکت پیمان‌نیک‌کاران درخواست میکند تا این چند مینی کامپیوتر را در زیر بار قرار دهند و نرم‌افزارهای مختلفی که معرفی می‌کنند را تست کنند؛ زیرا که قبلاً مدلهای دیگری از مینی کامپیوتر (برند دیگری) را استفاده کرده بودند و اصلاً رضایت نداشتند. با تست‌های انجام گرفته از میان مینی کامپیوترها، در نهایت مینی کامپیوتر مدل HP t620+ انتخاب و برایشان ارسال می‌شود.

پس از چند روز مجدداً با شرکت تماس گرفته و از کندی مینی کامپیوتر خود اظهار نارضایتی می‌کنند. بخش فنی شرکت پیمان‌نیک‌کاران نیز به بررسی مشکل و علت کندی مینی کامپیوتر آن‌ها می‌پردازد، چراکه مینی کامپیوتر HP t620+ از مینی کامپیوترهای بسیار قوی و قدرت پردازش بالا بوده است و کندی سیستم برای کاربری اداری کمی عجیب به نظر میرسید. پس از بررسیهای انجام گرفته مشخص میشود که مشکل از ویندوزی است که روی این مینی کامپیوتر نصب شده است و با نصب ویندوز 10 نسخه 64 بیتی، مشکل کندی این مینی کامپیوتر کاملاً از بین می‌رود.

دیدگاه استفاده از مینی کامپیوتر HP t620+

پس از چندی نظر کارمند این شرکت را در استفاده از مینی کامپیوتر HP t620+ جویا می‌شویم. ارزشمندترین مزیتی که این مینی کامپیوتر برای این شرکت داشته است، علاوه بر قدرت بالای پردازش آن، حجم بسیار کم این مینی کامپیوتر می‌باشد و سبب شده است تا برای خرید تعداد بیشتری از این سری مینی کامپیوترها در آینده برنامهریزی نمایند.