کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: سه شنبه 04 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 340
  • 727 مرتبه
شرکت فناوران ارتباط و استفاده از مینی پی سی HP t520

شرکت فناوران ارتباط و استفاده از مینی پی سی HP t520

25 اسفند 1397

شرکت فناوران ارتباط، فعال در زمینه‌ی طراحی و اجرای شبکه‌های گسترده می‌باشد که فعالیت رسمی خود را از شهریور ماه سال 1379 با هدف ارتقاء دانش انفورماتیک آغاز نموده است و تا به امروز فعالیت‌ها و پروژه‌های بسیاری را در زمینه‌ی شبکه و فناوری اطلاعات برای شرکت‌ها، ارگان‌ها و اداره‌های مختلف به انجام رسانیده است.

تجهیز اتاق کنفرانس جهاد کشاورزی توسط شرکت فناوران ارتباط با مینی پی سی HP t520

در یک اداره یا شرکت اتاق کنفرانس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا غالباً جلسات و سمینارهای مهم کاری در این مکان‌ها برگزار می‌شود. در یک کنفرانس نیز همیشه فیلم‌ها و اسلایدهایی جهت نمایش وجود دارد که پخش کننده‌های این اسلایدها نیازمند کیفیت تصویر بسیار بالا می‌باشد.
جهاد کشاورزی نیز جهت ارتقاء سیستم‌های پخش‌کننده‌ی فیلم و اسلاید خود با مشورت در این زمینه و راهنمایی و مشاوره، با تکنولوژی مینی پی سی آشنا شده و پس از جستجو درباره‌ی مینی پی سی با کیفیت تصویر بالا، مینی پی سی HP t520 را برمی‌گزینند.

 از جمله مزایایی که مینی پی سی HP t520 برای ما داشته است:
       - کیفیت تصویر بالا
      - کوچک بودن 
      - کارکرد خنک و بدون صدا در 24 ساعت شبانه روز
      - قابلیت اتصال همزمان یک به سه مانیتور 

 


مینی پی سی HP t520 در میان سایر مینی پی سی‌ها علاوه بر داشتن قدرت پردازش بالا، دارای کیفیت تصویر بسیار خوب Ultra Full HD می‌باشد که جهت نمایش تصاویر و فیلم ها اتاق کنفرانس بسیار مناسب می‌باشد.
اگرچه مهم‌ترین ویژگی موردنیاز این واحد کیفیت تصویر بالا برای مینی پی سی بود، اما ویژگی‌های دیگری که مینی پی سی HP t520 دارد، سبب توجه بیشتر آن ها از این مینی پی سی شده است.
همچنین کوچک بودن مینی پی سی HP t520 این قابلیت را برای آن‌ها فراهم آورده است تا با تهیه‌ی پایه های لازم برای مینی پی سی‌ها، آن‌ها را در زیر میزهای کنفرانس نصب کرده و تنها مانیتور نمایش فیلم و اسلاید بر روی میزها قابل رؤیت عموم باشد.
کارکرد خنک و بدون صدا مینی پی سی HP t520 که در نتیجه‌ی فن‌لس بودن این مینی پی سی ایجاد شده است، کاربران را از شر صداهای اضافی و گرمای زیاد در زیر پاهای خود راحت نموده است. همچنین در زمان‌هایی که چندین کنفرانس و جلسه به دنبال هم اجرا می‌شود، مینی پی سی‌های HP t520 بدون نیاز به خاموش شدن قادر بودند در 24 ساعت شبانه روز و حتی به صورت روزهای متوالی روشن و خنک کار کنند.
از دیگر ویژگی‌های حائز اهمیت مینی پی سی HP t520، دارا بودن شبکه بی‌سیم قدرتمند سری N می‌باشد که برای این واحد این امکان را فراهم می‌سازد تا شبکه‌های سیمی خود را که نیازمند بستر سیمی پرهزینه بودند را جمع‌آوری کرده و کلیه سیستم‌ها از طریق Wifi به سرور مرکزی جهت پخش فیلم و اسلاید وصل شوند.
همچنین قابلیت اتصال همزمان یک مینی پی سی HP t520 به سه مانیتور و پشتیبانی از سه تصویر به صورت داپلیکیت (تصاویر یکسان) و یا اکستند (ادامه ی تصاویر در مانیتور دیگر) به وسیله‌ی مینی پی سی HP t520 می تواند راهی باشد جهت کاهش هزینه‌های خرید سیستم‌های اضافی.

 

ایده استفاده از مینی پی سی HP t520

پس از حدود 6 ماه از استفاده‌ی این واحد از مینی پی سی HP t520، نظر آن‌ها را در استفاده از مینی پی سی‌ها جویا می‌شویم. نظر این واحد در رابطه با مینی پی سی HP t520 بسیار خوب و رضایت‌بخش می‌باشد و تاکنون هیچ مشکلی در استفاده از این مینی پی سی‌ها نداشته‌اند.

مینی پی سی HP t520 در شرکت فناوران ارتباط

ثبت سفارش
تعداد
عنوان