کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: شنبه 29 خرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین

مجموعه مقالات مینی پی سی

جدیدترین مشتریان ما

تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 در شرکت ایران کامپوزیت

شرکت ایران کامپوزیت یکی از تولید کنندگاه عمده کامپوزیت در ایران است که جهت تجهیز سخت افزاری خود ، اقدام به خرید تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 از مرکز مینی کامپیوتر کرد.
ادامه خبر

تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 به سفارش شرکت فولاد پارس

شرکت فولاد پارس به عنوان یکی از عرضه کنندگان ورق های فولادی، جهت تامین نیاز خود به مینی کامپیوتر اقدام به خرید تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 از مرکز مینی کامپیوتر کرد.
ادامه خبر

تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 در شرکت آب و فاضلاب

شرکت آب و فاضلاب جهت تجهیز بخش اداری خود نیازمند تین کلاینتی با سرعت عملکرد بالا بود که پس از مشورت با مشاوران مرکز مینی کامپیوتر تصمیم به خرید تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 گرفت.
ادامه خبر

تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 به سفارش فروشگاه آفتاب

فروشگاه آفتاب به منظور ارتقا سخت افزاری به دنبال تین کلاینتی با سرعت عملکرد بالا و قیمت مناسب بود که پس از مشاوره با کارشناسان مرکز مینی کامپیوتر ، تصمیم به خرید تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 گرفت.
ادامه خبر

تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 در شرکت مصالح ساختمانی

این شرکت به جهت کم حجم و کوچک بودن و سرعت ارتباطی بالا تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 ، تصمیم به خرید این تین کلاینت از مرکز مینی کامپیوتر نمودند.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 7010 در شرکت زمانی

سرعت عملکرد بالا و پشتیبانی همزمان از دو مانیتور، دو ویژگی مهم تین کلاینت Dell Wyse 7010 است که باعث شد شرکت زمانی برای تجهیز بخشهای اداری خود این تین کلاینت را از مرکز مینی کامپیوتر تهیه کند.
ادامه خبر

گزیده ای از بیمارستانهای شیراز و مینی پی سی مدل PAT M500

یونیت­های دندانپزشکی ازجمله مهم ترین ابزار دندانپزشکان بشمار می­رود. نصب سیستم­های کوچک روی یونیت ها از اهمیت خاصی برخوردار است. سیستمی با قابلیت­های PC های قدیمی در عین حال کوچک و قابل نصب روی یونیت مسئله ای که ذهن خلاق مهندسین فناوری این بیمارستان­ها را درگیر کرده بود
ادامه خبر

جدیدترین اخبار سراسری مینی کامپیوتر، تین کلاینت، زیرو کلاینت

استفاده از تین کلاینت در پمپ بنزین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان