کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 35
  • 1061 مرتبه
 کامپیوتر بدون کیس یک تکه Z1 G2 شرکت HP - قسمت اول

کامپیوتر بدون کیس یک تکه Z1 G2 شرکت HP - قسمت اول

07/07/1395

قسمت اول: معرفی، طراحی، صفحه نمایش و عملکرد کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2

معرفی کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه Z1 تولید شرکت HP در سال 2013 اولین کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه بود که یک ایستگاه کاری را در قالب یک  (آل این وان- All-In-One) طراحی کرد. شرکت HP در سال 2014 کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه جدید و تنومند HP Z1 G2 را با حفظ ساختار اختصاصی اولیه آن تولید کرد. این کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2 قابلیت های جدیدی را به همراه دارد که عبارت اند از: صفحه لمسی، پردازنده گرافیکی Nvidia Quadro، پورت های Thunderbolt 2.0 و کارایی سریعتر کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه از طریق پردازنده های Intel's Xeon.
طراحی کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکهHP Z1 G2 :
کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 با وزن 23 کیلوگرمی یک محصول عظیم الجثه و شیک می باشد. یک فریم پلاستیکی ضخیم مشکی رنگ دور کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2 و یک پانل آلومینیومی براق منحنی شکل در پشت آن قرار دارد.
در کامپیوتر بدون کیس یک تکه HP Z1 G2 نوار بلندگو در زیر مانیتور 27 اینچی قرار دارد در حالیکه وبکم در کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه با وضوح 1080p در بالای صفحه نمایش آن قرار گرفته شده است. کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2 دارای یک پایه آهنی L مانند است که کاربرد آن، برای قرار دادن کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه در حالت مسطح می باشد.
مشابه کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 قدیمی، کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2 می تواند تنها ایستگاه کاری موجود باشد که به طور مستقیم با یک ضربه محکم باز می شود و می توان قطعات این کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه را تعویض کرد. هنگامی که کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 در حالت مسطح باشد، می توان با فشار دادن دو دکمه تعبیه شده در دو طرف لبه پایین آن به تجهیزات داخلی کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 دسترسی پیدا کرد. بیشتر اجزای کامپیوتر بدون کیس یک تکه HP Z1 G2 در یک محفظه پلاستیکی اختصاصی، نگه داری می شوند که این امکان را فراهم می کند تا اجزای کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One یک تکه HP Z1 G2 را بدون هیچ خسارتی بیرون آورد.
صفحه نمایش کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 یک صفحه نمایش لمسی LED IPS با وضوح تصویر 2560*1440 دارد که کاشی های رنگارنگ Windows 8.1 بر روی صفحه نمایش، کاملاً واضح و واقعی به نظر می رسند. کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 روشنایی تصویر 380 lux را نشان می دهد. علاوه بر این پیکربندی کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 از قابلیت چند لمسی ده انگشتی برخوردار است.
کارایی و عملکرد کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 به علت استفاده از نسل چهارم پردازنده های Xeon E3-1280v3 با سرعت 3.6-GHz دارای 4 هسته و 8 انشعاب و 8 مگ کش بوده دارای رم 16GB، این امکان را فراهم می کند تا به آسانی چندین کار را با هم و بدون کاهش سرعت انجام داد.
در آزمایشی بنام Geekbench که نمره متوسط کامپیوترهای عادی در آن معادل 10622 و نمونه های قدرتمند اپل معادل 10405 (I5, 8 GB) می باشد،کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 نمره 14455 را کسب نموده است. 
کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2 برای تکمیل آزمایش OpenOffice spreadsheet به اندازه سه دقیقه و بیست و سه ثانیه زمان می برد که در این آزمایش 20000 نام با آدرس هایشان مطابقت داده می شوند.
کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 سریعترین ماشین برای راه اندازی و روشن کردن سیستم نیست. کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 برای بوت شدن سیستم با Windows 8.1 به اندازه 25 ثانیه طول می کشد که یک ثانیه کندتر از متوسط زمان بوت شدن برای دسکتاپ های جایگزین است.
قیمت کامپیوتر بدون کیس  (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2:
مانند پیکربندی و قدرت استثنایی کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 ، قیمت آن نیز استثنایی و معادل 6341 دلار می باشد.

«تهیه و تنظیم: دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت پیمان نیک کاران-مهندس پریسا زارعی»

ثبت سفارش
تعداد
عنوان