کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

مینی کامپیوتر در سازمان‌های دولتی

مناسب برای :

✓ بخش اداری و طراحی

✓ بخش حراست و بازرسی

✓ بخش مانیتورینگ وNOC

✓ اتاق فناوری اطلاعات

✓ بخش تاسیسات


  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

سوالات متداول در زمینه استفاده از مینی کامپیوتر در سازمان های دولتی

به علت استفاده از هاردهای پر سرعت ssd با سرعت 600 نسبت به هاردهای دسکت تابی معمولی در pcها با سرعت 90 قطعات تین کلاینت با همدیگر هماهنگ تر هستند و استاندارتر میباشند.

نسل پردازشگرهای استفاده شده در پایانه ها در دنیا از سری خاص کم مصرف هستند به طوریکه مثلا سری Z اینتل فقط 2 وات مصرف برق دارند که در مقایسه با پردازشگرهای دسکتاپی تا 50 برابر خنک تر و بنابراین با خرابی کمتر کار می کنند.

بلحاظ نرم افزاری ویروس نمی گیرند چون مدل های: زیرو فاقد سیستم عامل هستند (و از ویندوز روی سرور استفاده می کنند) و در نتیجه سخت افزار هرگز ویروس نمی گیرد. مدل های تین هم که ویندوز دارند دارای قفل هارد هستند و با بستن آن امکان رایت روی درایو سی امکان پذیر نخواهد بود مگر با اجازه مدیر شبکه! بلحاظ سخت افزاری چون فن ندارند(Fanless)، کارکرد حتی 24 ساعته به لحاظ دوام و استحکام دارند و اینطور نیست که مثل پی سی با از کار افتادن فن، قطعه پشت فن که می تواند پاور باشد یا کارت گرافیک باشد یا هر چیز دیگری بسوزد...

مصرف pc 500 وات است که معادل سالیانه 160 هزار تومان است. بنابراین یک pc با کارکرد اداری یعنی 7 ساعت و 20 دقیقه در روز در طول پنج سال مجموعا 800 هزار تومان هزینه در بر دارد.

• عمر مفید بالاتری و خرابی کمتر (MTBF) به علت فن لس بودن • استحکام بیشتر پایانه در مقایسه با لپ تاپ(کیبورد-مانیتور-و...) • تنوع انتخاب انواع مانیتور و کیبورد و موس... • راحتی کار با تنظیم فاصله هر یک از قطعات(مانیتور، کیبورد و .موس)

چه خوب که تجربه استفاده دارید، برند های ماهم گرید A هستند و شما می توانید در کنار بقیه برند ها از برند ماهم تست بگیرید تا اعتمادی که ما به محصولات خود داریم در عمل به شما هم اثبات شود. شرکت ما در کنار ارائه محصول خدمات عالی به مشتریان ارائه میدهد که مارا منحصر به فرد میکند. میتوانید از وبسایت ما نامه های رضایت مشتریان قبلی را مشاهده کنید. امیدوارم دستگاههای ما هم از نظر کیفی و قیمتی بتواند نظر شمارو جلب کند.

بله، مانند قطع شدن failure مودم یا دیتا بیس ...، ولی این احتمال همیشه وجود دارد؛ ولی با یکسری اقدامات سخت و نرم افزاری می توان این احتمال را نزدیک به صفر کاهش داد: uptime در حوزه سخت افزار: به علت وجود فقط یک سرور، سعی در انتخاب مطمئن ترینsafe و بهترین قطعات سخت افزاری خواهیم داشت. در حوزه نرم افزار: استفاده از یک آنتی ویروس اوریجینال در کنار + ایمیج گیری از کل درایو اصلی تا در شرایط خاص ظرف کمتر از 5 دقیقه سرور به وضعیت نرم افزاری اولیه خود برگردانده شود. restore point در موارد خیلی حساسsensitive: برخورداری از سرور دوم تا در کسری از ثانیه جایگزین سرور اول گردد (Redundancy)

به این علت که در هنگام استفاده از زیرو کلاینت ها بدلیل وجود تنها یک سرور، نیازمند یک نرم افزار و یا یک قفل سخت افزاری تنها روی سرور می باشیم که تمامی پایانه های متصل به سرور از آن می توانند مشترکا استفاده نمایند. نکته: در برخی از نرم افزارها، کد نویس، این موضوع را پیش بینی و از آن ممانعت بعمل آمده است. در نتیجه بهتر است برای هر نرم افزار این موضوع جداگانه از طریق گزینه Switch User بررسی عملی گردد.

زیرا اجرای کلیه برنامه ها توسط پردازشگر توانمند سرور، انجام می پذیرد.

جدیدترین مشتریان ما در سازمان‌های دولتی

مسیری که ( یکی از سازمان‌های نظامی ) با مینی کامپیوتر Dell Wyse 5040 در آن قدم گذاشت

این سازمان نظامی با خرید مینی کامپیوتر Dell Wyse 5040 به موفقیت خوبی راه پیدا کرده است.
ادامه خبر

مسیری که « شرکت توزیع برق » با مینی کامپیوتر Dell Wyse 7020 B3 در آن قدم گذاشت

شرکت توزیع برق با خرید دستگاه Dell Wyse 7020 B3 به موفقیت رسیده است.
ادامه خبر

تین‌کلاینت HP t520 در موسسه خدمات درمانی بسیجیان

مهم‌ترین دلیل نیاز شما به تین‌کلاینت چه بوده‌است؟ - برای استفاده در بخش‌های اداری مجموعه نیازمند تین‌کلاینت بودیم.
ادامه خبر

استفاده از سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 در استانداری

+ در چه بخشی از سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این سرور‌ها صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی را روی سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 نصب‌کرده‌اید؟ • سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 را در واحد فناوری اطلاعات و جهت نرم افزارهای اتوماسیون اداری استفاده می‌کنیم .
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t620 Quad Core در مسابقه ایران پیام

+ ارزشمندترین مزیتی که تین کلاینت HP t620 Quad Core برای شما داشته‌ چه بوده است؟ • فضای اشغالی کم تین کلاینت HP t620 Quad Core بهترین مزیت این کامپیوتر کوچک برای ما به شمار می رود.
ادامه خبر

تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 به سفارش اداره تامین اجتماعی

اداره تامین اجتماعی برای بخش های مختلف خود نیازمند تین کلاینتی با سرعت ارتباطی بالا و قیمت مناسب بود که پس از تماس با مرکز مینی کامپیوتر اقدام به خرید تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 کرد.
ادامه خبر

جدیدترین سازمان‌های دولتی بین المللی مجهز به پایانه

توانمندسازی کاربران سیار به تکنولوژی مجازی‌سازی و زیرو کلاینت توسط شهرداری ابوظبی
استقرار سیستم مجازی‌سازی و زیروکلاینت‌ها در آژانس دولتی ایتالیا برای امنیت و عملکرد بیشتر
ثبت سفارش
تعداد
عنوان