کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

مینی کامپیوتر ارائه‌دهنده انواع تین کلاینت، زیروکلاینت، آل این وان و سرور و لپ تاپ

جدول قیمت گذاری بهترین محصولات لپ تاپ

مدل لپ تاپ

قیمت

رم

هارد

تاریخ بروزرسانی

لپ تاپ Chrome Book x360-13c 28.290.000 تومان 16 گیگابایت 256 گیگابایت SSD شهریور ماه 1401
لپ تاپ HP Chromebook 14a 11.990.000 تومان 4 گیگابایت 64 گیگابایت SSD شهریور ماه 1401
لپ تاپ 5 Surface pro 14.990.000 تومان 8 گیگابایت 128 گیگابایت SSD شهریور ماه 1401

سوالات متداول در زمینه استفاده از لپ تاپ ها

پس از خرید، توصیه می‌کنیم از لپ تاپ خود استفاده نمایید تا شارژ آن به صورت کامل تمام شود، پس از خاموش شدن لپ تاپ، 6 ساعت آن را شارژ کنید و در این مدت از لپ تاپ استفاده نکنید.

بسیاری از کاربران باتری‌ لپ تاپ خود را با شارژ مداوم آسیب می‌زنند و برخی دیگر شارژ باتری را تا انتها مصرف می‌کنند و اینگونه باعث کاهش عمر باتری می‌شوند. شارژ مداوم باتری به طور چشمگیری طول عمر آن را کوتاه می‌کند. اگر باتری به صورت کامل شارژ شده باشد به طور خودکار شارژ متوقف خواهد شد. لازم به ذکر است رعایت این موضوع در افزایش عمر باتری دستگاه شما موثر است.

مطمئن شوید که شارژ باتری کمتر از 10 درصد نیست و حتما قبل از رسیدن به این مرحله به منبع تغذیه وصل شده تا شارژ شود. این کار باعث کاهش فشار باتری در هنگام شارژ می‌شود.

این مشکل می‌تواند مربوط به نصب نشدن درایور وایرلس باشد. باید درایور بروزتر را از سایت سازنده دانلود و نصب کنید، احتمال بعدی بروز این مشکل می تواند مربوط به مودم وایرلس باشد.

این مشکل اغلب مربوط به آپدیت‌های ویندوز است که هنگام آپدیت از ایران رخ می‌دهد و این مشکل هم در ویندوز اصلی و هم در ویندوز غیر اورجینال رخ می دهد. این موضوع ناشی از تحریم‌های مایکروسافت علیه ایران است.

این مشکل به دلیل آپدیت نبودن یا عدم نصب صحیح درایور گرافیک ایجاد می‌شود.

با توجه به میزان جریانی که شارژر رد و بدل می کند این موضوع کاملا طبیعی است.

این سوالی است که بسیاری از کاربران لپ تاپ از ما می‌پرسند. این مشکل معمولا در اکثر لپ تاپ‌ها پس از مدتی استفاده رخ می‌دهد. از دلایل کندی لپ تاپ می توان به ویروسی شدن لپ تاپ، استفاده از نسخه نامعتبر ویندوز و نصب نرم افزارها و برنامه‌های سنگین اشاره کرد. به طور کلی، مشکلات کاهش سرعت لپ تاپ عمدتاً ناشی از مشکلات نرم افزاری در لپ تاپ است.

یکی دیگر از مشکلات رایج لپ تاپ که بسیاری از کاربران می‌پرسند داغ شدن بیش از حد آن است. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی مانند عملکرد ناکافی فن یا مشکلات تراشه لپ تاپ رخ دهد. همچنین در برخی موارد بسته شدن مسیر تهویه لپ تاپ می‌تواند باعث افزایش دما آن شود. در موارد دیگرعواملی همچون کثیف بودن لپ تاپ و زمین خوردن آن نیز سبب افزایش دمای لپ تاپ می‌شود.

جدیدترین مشتریان ما

ثبت سفارش
تعداد
عنوان