کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 03 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 359
  • 743 مرتبه
مینی کامپیوتر اچ پی Mini Computer HP Z2 Mini G4 به‌صورت تخصصی

مینی کامپیوتر اچ پی Mini Computer HP Z2 Mini G4 به‌صورت تخصصی

10 اردیبهشت 1398

پورت‌ها در مینی کامپیوتر اچ پی Z2 Mini G4:

مینی کامپیوتر اچ پی Z2 Mini G4 دارای پورت‌های زیادی بوده که امکان اتصال CONNECTOR های زیاد و متنوعی را به این مینی کامپیوتر می‌دهد. مینی کامپیوتر اچ پی Z2 Mini G4 دارای چهار پورتUSB3.0 ، یک پورت USB3.0 Type-C و سه پورت Display Port و پورت اترنت (شبکه) است .


مدیریت حرارتی در مینی کامپیوترها به علت عدم وجود فضای کافی در شاسی آن برای خنک کردن و گردش هوا همیشه یک مسئله نگران‌کننده بوده است. خوشبختانه در مینی کامپیوتر Z2 Mini G4 این مسئله حل‌شده است به‌گونه‌ای که دما در فضای بالای شاسی 94 درجه فارنهایت و در داخل آن 100 درجه فارنهایت کنترل می‌شود.
 

برای اتصال وایرلس توسط این مینی کامپیوتر از استاندارد 802.11ac WLAN و اتصال بلوتوث از Bluetooth 5.0 استفاده می‌شود.

سخت‌افزار مینی کامپیوتر اچ پی Z2 Mini G4:

پردازنده در مینی کامپیوتر Z2 Mini G4 ازسری 6 هسته اینتل زئون E-2176G می‌باشد. این مینی کامپیوتر از 32 گیگابایت مموری پشتیبانی می‌کند و گرافیک این مینی کامپیوتر از سری NVidia Quadra P1000 ISV-certified است .

مینی کامپیوتر Z2 Mini G4 برای ذخیره‌سازی از ترکیب فضای 1 ترابایت هاردHDD  و 256 گیگابایت هارد SSD بهره می‌برد.

  مناسب برای ذخیره‌سازی از ترکیب فضای 1 ترابایت هاردHDD  و 256 گیگابایت هارد SSD

نتیجه این مجموعه سخت‌افزاری توانسته است این مینی کامپیوتر را جهت استفاده از نرم‌افزارهایی نظیر AutoCAD و Solid works مناسب کند. سرعت انتقال داده در این مینی کامپیوتر1,017.8 Mbps  بوده که نسبت به مینی کامپیوتر Intel Hades Canyon NUC که سرعت انتقال آن 310.60 Mbps است بسیار سریع‌تر می‌باشد.

 

 

 گرافیک در مینی کامپیوتر Z2 Mini G4:

عملکرد گرافیک یکی از مهم‌ترین مسائل برای کاربران  Workstationکه کارهای تصویری و رندرینگ را با مینی کامپیوتر خود انجام می‌دهند، بوده است.  عملکرد این مینی کامپیوتر حتی برای  کاربران Workstation رضایت‌بخش بوده و توانسته است رتبه بهتری را نسبت به مینی کامپیوترهای هم‌رده خود مثل مینی کامپیوتر Intel Hades Canyon NUC به دست آورد که نشان می‌دهد این مینی کامپیوتر فقط کاربری ساده اداری نداشته و می‌توان برای کارهای حرفه‌ای نیز از آن استفاده نمود.

 

حرارت در مینی کامپیوتر Z2 Mini G4:

مدیریت حرارتی  در مینی کامپیوترها به علت عدم وجود فضای کافی در شاسی آن برای خنک کردن و گردش هوا همیشه یک مسئله نگران‌کننده بوده است. خوشبختانه در مینی کامپیوتر Z2 Mini G4  این مسئله حل‌شده است به‌گونه‌ای که دما در فضای بالای شاسی 94 درجه فارنهایت و در داخل آن 100 درجه فارنهایت کنترل می‌شود.

اما این به معنای اینکه این مینی کامپیوتر کاملاً خنک کار می‌کند نیست. وقتی این مینی کامپیوتر زیر تست قرار گرفت  و فن به بالاترین حد ممکن خود رسید مانند یک جاروبرقی کوچک صدا می‌دهد و این در حالی است که قطعات هنوز دمای بالای خود را در این مینی کامپیوتر دارند که صدای بلند در این مینی کامپیوتر یک ضعف محسوب می‌شود.

 

 فروش مینی کامپیوتر Z2 Mini G4:

فروش این مینی کامپیوتر با ساده‌ترین حالت ممکن به قیمت 799 دلار و در بهترین و بالاترین مشخصات به قیمت  2،149  دلار به فروش می‌رسد.

بررسی مینی کامپیوتر اچ پی Mini Computer HP Z2 Mini G4

ثبت سفارش
تعداد
عنوان