کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: شنبه 13 آذر ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

02 آذر 1400 نویسنده : حجت مرتضوی
49 0 1

تین کلاینت آل این وان Dell Wyse 5040 ویژه

انعطاف پذیری را با تین کلاینت آل این وان 5040 از کمپانی Dell را در جایی که نیاز دارید به دست آورید. تین کلاینت خود را با همه چیزهایی که نیاز دارید و همچنین مواردی که هیچ چیزی به آن‌ها ندارید، برای خودتان سفارشی کنید. به این صورت که عملکرد سخت افزار و نرم افزار خود را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید.

29 آبان 1400 نویسنده : افسانه خواجه
45 0 1

معرفی زیروکلاینت 3010 dell wayse ویژه

دارای پردازنده چهار هسته‌ای AMD دارای رم DDR3L و پردازنده گرافیکی AMD Radeon R5E . دارای هارد ۸GB SSD و ۱۶GB SSD دارای پورت شبکه سیمی ۱۰۰۰ و سرعت ارتباطی /۱۰۰/۱۰ RJ-45 است.

27 آبان 1400 نویسنده : افسانه خواجه
40 0 1

معرفی زیروکلاینت 7020 B3 دل وایز ویژه

زیروکلاینت‌ها دستگاه‌های بسیار کوچکی هستند. از این دستگاه‌ها برای مجازی سازی دسکتاپ می‌توانیم استفاده کنیم.زیرو کلاینت‌ حافظه ندارند و برای کار کردن با آن‌‎ها نیاز به سرور دارید. و این دستگاه‌ها تنها دارای یک برد الکتریکی هستند. به دلیل امنیت بسیار بالایی که دستگاه‌های زیروکلاینت‌دارند برای استفاده در شرکت‌ها و ادارات بسیار مناسب و کاربردی هستند.

26 آبان 1400 نویسنده : حجت مرتضوی
32 0 1

تیک کلاینت‌ها در مقابل تین کلاینت‌ها و زیروکلاینت‌ها،کدام مدل برای شما مناسب است؟ ویژه

هر دسته مزایا و معایب خاص خود را دارد و سازمان‌ها در صورت رفتن به مسیر اشتباه، خطر از دست دادن کارایی و صرفه جویی در هزینه را دارند. برایان مدن، کارشناس ارشد حوزه VMware، می‌گوید: «ممکن است بخش خاصی از کاربران وجود داشته باشند که تین کلاینت‌ها برای مصرف آن‌ها منطقی باشند، و ممکن است بخش دیگری وجود داشته باشد که تیک کلاینت‌ها منطقی‌تر باشند.

25 آبان 1400 نویسنده : حجت مرتضوی
194 0 1

مینی کامپیوتر، کامپیوترهای شخصی و مینی کیس ویژه

مینی کامپیوترها، کامپیوترهای کوچکی هستند. کوچک بودن مینی کامپیوترها در اندازه و ابعاد آ‌ن‌ها کاملا مشهود است. به این صورت که مینی کامپیوترها در ابعاد یک کتاب هستند و به راحتی می‌توان پشت مانیتور یا حتی زیر میز نصب کرد. علی رقم اندازه کوچک مینی کامپیوترها، اما پردازشگر آن‌ها قوی می‌باشد.

28 مهر 1400 نویسنده : حجت مرتضوی
27 0 1

مقایسه‌ای بین دسکتاپ، لپ تاپ و مینی کامپیوتر ویژه

کامپیوترهای رومیزی دارای صفحه نمایش بزرگ هستند بنابراین مردم آن‌ها را ترجیح می‌دهند. آن‌ها همچنین مقرون به صرفه هستند، به راحتی قابل ارتقا هستند. مینی کامپیوترها در ابعاد کوچک و سبکی هستند. به راحتی قابل حمل هستند. بسیار متحرک، شیک و زیبا از کامپیوترهای دیگر ساخته شده است.

10 مهر 1400 نویسنده : افسانه خواجه
105 0 1

با تفاوت‌های تین کلاینت و زیروکلاینت آشنا شوید ویژه

خواه تین کلاینت یا زیروکلاینت را انتخاب کنید ، آزمایش بسیار مهم است. هر محیطی منحصر به فرد است و برخی از محیط‌ها پیچیده تر از دیگران هستند. ارزیابی نقاط پایانی بر اساس تجربه کاربر و بررسی مواردی مانند عملکرد برنامه، کار با گرافیک و پشتیبانی از وسایل جانبی (چاپگرها ، اسکنرها ، پدهای امضا ، دوربین ها و غیره ...) بسیار مهم است.

01 مهر 1400 نویسنده : افسانه خواجه
69 0 1

تقسیم‌بندی زیروکلاینت‌ها بر اساس کاربری ویژه

این زیروکلاینت‌ها راه‌اندازی راحتی هم دارند. زیروکلاینت‌ها دستگاه‌هایی هستند که شاید نیاز هر سازمان و ادراه‌ای باشند قیمت پایین، امنیت بالا، عدم امکان ذخیره اطلاعات بر روی هر دستگاه، طول عمر بالا و... تنها تعدادی از ویژگی‌های آن‌ها هستند.

17 بهمن 1399 نویسنده : محدثه اصغرزاده
522 0 0

تفاوت تین کلاینت و زیروکلاینت ویژه

تین کلاینت ها و زیروکلاینت ها از انواع مینی کامپیوترها محسوب می شوند. زیروکلاینت ها کارکردی کاملاً وابسته به سرور دارند درحالی که تین کلاینت ها می توانند دقیقا مانند یک سیستم مستقل از سرور و شبکه کار کنند.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان