0
محتویات سبد خرید

مقالات زیروکلاینت

30 خرداد 1401 نویسنده : زهرا نیلاب
565 0 0

کاربرد کامپیوتر کوچک ویژه

در بحث کاربردهایی که مینی کامپیوترها دارند بهتر است در ابتدا به تعریف کامپیوترهای کوچک یا مینی پی سی ها بپردازیم.

07 اردیبهشت 1401 نویسنده : زهرا نیلاب
689 0 0

پیاده سازی سیستم‌های زیرو کلاینت در شرکت‌ها ویژه

در حالی که یک سرور توانا و یک شبکه قوی، پایه اصلی استقرار یک زیرو کلاینت موفق است، مدیران شرکت‌ها باید سخت افزار کاربران نهایی را که مناسبشان است را انتخاب کنند تا به طور کامل مزایای زیرو کلاینت را درک کنند.

16 اسفند 1400 نویسنده : زهرا نیلاب
2489 0 2

مینی کامپیوتر، کامپیوترهای شخصی و مینی کیس ویژه

مینی کامپیوترها، کامپیوترهای کوچکی هستند. کوچک بودن مینی کامپیوترها در اندازه و ابعاد آ‌ن‌ها کاملا مشهود است. به این صورت که مینی کامپیوترها در ابعاد یک کتاب هستند و به راحتی می‌توان پشت مانیتور یا حتی زیر میز نصب کرد. علی رقم اندازه کوچک مینی کامپیوترها، اما پردازشگر آن‌ها قوی می‌باشد.

15 اسفند 1400 نویسنده : زهرا نیلاب
1865 0 6

آل این وان تین کلاینت Dell Wyse 5040 ویژه

انعطاف پذیری را با تین کلاینت آل این وان 5040 از کمپانی Dell را در جایی که نیاز دارید به دست آورید. تین کلاینت خود را با همه چیزهایی که نیاز دارید و همچنین مواردی که هیچ چیزی به آن‌ها ندارید، برای خودتان سفارشی کنید. به این صورت که عملکرد سخت افزار و نرم افزار خود را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید.

15 اسفند 1400 نویسنده : زهرا نیلاب
1624 0 3

مقایسه‌ای بین دسکتاپ، لپ تاپ و مینی کامپیوتر ویژه

کامپیوترهای رومیزی دارای صفحه نمایش بزرگ هستند بنابراین مردم آن‌ها را ترجیح می‌دهند. آن‌ها همچنین مقرون به صرفه هستند، به راحتی قابل ارتقا هستند. مینی کامپیوترها در ابعاد کوچک و سبکی هستند. به راحتی قابل حمل هستند. بسیار متحرک، شیک و زیبا از کامپیوترهای دیگر ساخته شده است.

11 اسفند 1400 نویسنده : محبوبه اخلاقی
903 0 1

مینی کامپیوترها و تفاوت های حقیقی بین تین کلاینت ها و زیرو کلاینت ها ویژه

مینی کامپیوترها ترکیبی از عملکرد مناسب و تنظیم قطعات است که کارایی بسیار بالایی را از طریق تنظیم قطعات مورد استفاده توسط سازنده به کاربر ارائه می دهد. مینی پی سی ها در کنار مصرف برق کم و ابعاد بسیار کوچک، علاوه بر حذف قاب، فضای کاری بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند و با کاهش هزینه های مصرف برق، نگهداری راحت تری نسبت به کامپیوترهای شخصی و شبکه های LAN دارند.