مسئولین فنی کارخانه تولید و پخش نوشابه در شهر مقدس مشهد  که از پی سی‌های نصب شده بر روی دستگاه‌های صنعتی به دلیل بزرگی و حجیم بودن کلافه شده بودند، تصمیم می‌گیرند برای این مشکل چاره‌جویی کنند. در همین حین نمایشگاه کامپیوتر و تجهیزات وابسته در شهر برگزار می‌شود و مسئولین فنی کارخانه راهی نمایشگاه کامپیوتر می‌شوند تا شاید بتوانند از این طریق وضعیت بهتری برای استفاده از دستگاه‌های کارخانه رقم بزنند. در این بین از طریق نمایشگاه با غرفه شرکت پیمان نیک کاران آشنا شده و با مسئولین شرکت در مورد مشکلی که دارند گفتگو و مشاوره انجام می‌دهند.

ایده خلاقانه استفاده از تین کلاینت در کارخانه

قابلیت و مزیت دیگر تین کلاینت HP t510 برای آنها، استفاده از دو مانیتور است و همچنین پشتیبانی تین کلاینت HP t510 از ویندوز xp برای آنها مهم و اینکه نصب و راه اندازی تین کلاینت HP t510 آسان بوده است.

مشاوران شرکت پیمان نیک کاران نیز برای رفع این مشکل کارخانه، تینکلاینت HP T510 را پیشنهاد می دهند که قابلیت پشتیبانی از پروتکلRemoteFX و PCoIP جهت کیفیت تصویر بی نظیر و اجرای گرافیک های سه بعدی را دارد و در دو مدل زیروکلاینت (بدون سیستم عامل) و یا ویندوز بیس عرضه می گردد.  تینکلاینت  HP T510 مجهز به آپشن بی سیم قدرتمند دو کاناله، فول پورت جهت پشتیبانی از انواع دستگاه های LPT، COM، USB ، مجهز به دو پورت گرافیک همزمان جهت اتصال به دو مانیتورکه هر مانیتور می تواند به دو صورت تنظیم گردد که یکی تکرار تصویر جهت کلاس های آموزشی و جلسات دمو و دیگری ادامه تصویر جهت افزایش اندازه دسکتاپ و تعداد پنجره های باز همزمان می باشد. در نهایت تصمیم به تهیه تین کلاینت  HP T510 یعنی مدل ویندوزدار می گیرند.  بعد از گذشت چندین ماه به سراغ آنها می رویم و در مورد عملکرد تین کلاینت  HP T510می پرسیم. مسئولین فنی کارخانه می گویند از جمله مزیت هایی که تهیه تین کلاینت  HP T510از  شرکت نیک کاران برای آنها داشته است، می توان به دسترسی آسان و خدمات پس از فروش از سوی شرکت اشاره کرد. مسئولین فنی از تین کلاینت های    HP T510 بر روی دستگاه های صنعتی استفاده می کنند و در تین کلاینت های  HP T510 نرم افزارهای کنترل کننده، نصب کرده اند که با این اقدام مفید، پی سی ها به محاق رفته اند.

دیدگاه استفاده از تین کلاینت در کارخانه

ظاهرا حافظه دو گیگا بایتی تین کلاینت  HP T510برای آنها کمی مشکل ایجاد کرده بود که با راهنمایی های مشاوران شرکت نیک کاران قصد تهیه نوع دیگر تین کلاینت  HP T510 با 4 گیگ حافظه را دارند. تین کلاینت  HP T510 می تواند در جهت افزایش بهره وری کارخانه مفید واقع شود.

 

   “قابلیت و مزیت دیگر تین کلاینت HP t510 برای آن‌ها، استفاده از دو مانیتور است و همچنین پشتیبانی تین کلاینت HP t510 از ویندوز xp برای آن‌ها مهم و اینکه نصب و راه‌اندازی تین کلاینت HP t510 آسان بوده است.

مشاوران شرکت نیک کاران نیز برای رفع این مشکل کارخانه، تینکلاینت HP T510 را پیشنهاد می‌دهند که قابلیت پشتیبانی از پروتکلRemoteFXوPCoIPجهت کیفیت تصویر بی‌نظیر و اجرای گرافیک‌های سه‌بعدی را دارد و در دو مدلزیرو کلاینت(بدون سیستم‌عامل) و یا ویندوز بیس عرضه می‌گردد.  تین کلاینت HP T510 مجهز به آپشن بی‌سیم قدرتمند دو کاناله، فول پورت جهت پشتیبانی از انواع دستگاه‌هایLPT،COM،USB ، مجهز به دو پورت گرافیک هم‌زمان جهت اتصال به دو مانیتور که هر مانیتور می تواند به دو صورت تنظیم گردد که یکی تکرار تصویر جهت کلاس‌های آموزشی و جلسات دمو و دیگری ادامه تصویر جهت افزایش اندازه دسکتاپ و تعداد پنجره‌های باز هم‌زمان می‌باشد. درنهایت تصمیم به تهیه تین کلاینت  HP T510 یعنی مدل ویندوز دار می‌گیرند.  بعد از گذشت چندین ماه به سراغ آن‌ها می‌رویم و در مورد عملکرد تین کلاینت  HP T510می‌پرسیم. مسئولین فنی کارخانه می‌گویند ازجمله مزیت‌هایی که تهیه تین کلاینت  HP T510از  شرکت نیک کاران برای آن‌ها داشته است، می‌توان به دسترسی آسان و خدمات پس از فروش از سوی شرکت اشاره کرد. مسئولین فنی از تین کلاینت هایHP T510 بر روی دستگاه‌های صنعتی استفاده می‌کنند و در تین کلاینت های  HP T510 نرم‌افزارهای کنترل‌کننده، نصب‌کرده‌اند که با این اقدام مفید، پی سی‌ها به محاق رفته‌اند.

دیدگاه استفاده از تین کلاینت در کارخانه

 

ظاهراً حافظه دو گیگابایتی تین کلاینت HP T510 برای آن‌ها کمی مشکل ایجاد کرده بود که با راهنمایی‌های مشاوران شرکت نیک کاران قصد تهیه نوع دیگر تین کلاینت  HP T510 با 4 گیگ حافظه را دارند. تین کلاینت  HP T510 می تواند در جهت افزایش بهره‌وری کارخانه مفید واقع شود.