کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 03 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 267
  • 807 مرتبه
کارخانه قطعات فولادی و زیروکلاینت WinTel t120

کارخانه قطعات فولادی و زیروکلاینت WinTel t120

07 مرداد 1397

مقدمه:

کارخانه قطعات فولادي با وسعت 116.000 متر مربع و بيش از 33.000 مترمربع زيربنا، با تعداد 400 نفر پرسنل يكي از مجهزترين كارخانجات توليدي و تخصصي در ساخت تجهيزات صنايع سنگين و پتروشيمي كشور به شمار مي‌رود. در این شرکت حداقل 80 سیستم کامپیوتری برای پرسنل وجود دارد.

این کارخانه باتوجه به محیط آلوده و پر از گردوخاکی که هستند تصمیم می‌گیرند کیس‌های قدیمی را کنار بگذارند و از زیروکلاینت‌ استفاده نمایند.

در این راستا در زمینه‌ی زیروکلاینت‌هایی جدید و به روز تحقیق و جستجو کرده و با توجه به این که به دنبال یک زیروکلاینت با قیمت مناسب بودند زیروکلاینت WinTel t120 را با کمی جست‌وجو در اینترنت پیدا می کنند. این زیروکلاینت توسط شرکت پیمان نیک کاران ارائه می‌شده است.

بعد از 3 ماه از استفاده‌ی این کارخانه از زیروکلاینت WinTel t120 مصاحبه‌ای با کارشناس IT این مجموعه انجام و نظرشان را در رابطه با این زیروکلاینت جویا می‌شویم.


این زیروکلاینت‌ها گرافیک به نسبت بهتری نسبت به زیروکلاینت‌های قبلی خودمان دارند برای همین رضایت بیشتری در استفاده از این زیروکلاینت‌ها داریم. همچنین این زیروکلاینت‌ها از تمامی ویندوز سرورهای ما پشتیبانی می کنند از جمله ویندوز 10 و ویندوز 2016.

+ نحوه‌ی آشنایی شما با زیروکلاینت‌ها از چه طریق بوده است؟

- از قبل با زیروکلاینت‌ها کارکرده بودیم و آشنایی داشتیم و یک سری مدل‌های قدیمی ای از زیروکلاینت‌ها داشتیم که دیگر قابل به روزرسانی نبودند و همچنین سرورهای ما را پشتیبانی نمی کردند.

+ دلیل نیاز شما به زیروکلاینت‌ها به چه علت بوده است ؟

- محیطی که ما هستیم کارخانه هست و گردوخاک و آلودگی بسیار زیاد هستش، برای همین باید از زیروکلاینت‌ها استفاده میکردیم.

+ چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان زیروکلاینت، شرکت پیمان نیک کاران و زیروکلاینت WinTel t120 را انتخاب کردید؟

- در اینترنت برای زیروکلاینت‌ها جستجو و شرکت شما را پیدا کردیم و این مدل زیروکلاینت خیلی از نظر ظاهری شبیهه زیروکلاینت‌های قدیمی ما بود برای همین این مدل زیروکلاینت را انتخاب کردیم.

+ در چه بخشی از این مدل از زیروکلاینت‌ها استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این زیروکلاینت‌ها صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی روی زیروکلاینت WinTel t120 نصب‌کرده‌اید؟

- زیروکلاینتها همه به سرور متصل هستند و نرم افزارهایی مثل وورد و آفیس بر روی زیروکلاینت‌ها نصب است. کاربری بخش‌هایی که زیروکلاینت‌ها را استفاده می‌کنیم اداری هست و برای انبار و قسمت های دیگه استفاده میکنند.

+ ارزشمندترین مزیتی که زیروکلاینت WinTel t120 برای شما داشته چه بوده است؟

- این زیروکلاینت‌ها گرافیک به نسبت بهتری نسبت به زیروکلاینت‌های قبلی خودمان دارند برای همین رضایت بیشتری در استفاده از این زیروکلاینت‌ها داریم. همچنین این زیروکلاینت‌ها از تمامی ویندوز سرورهای ما پشتیبانی میکنند از جمله ویندوز 10 و ویندوز 2016.

+ آیا زیروکلاینت WinTel t120 و در کل استفاده از زیرو کلاینت را به سایر دوستان پیشنهاد می‌دهید؟

- بله حتماً.

+ آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی محصولات زیرو کلاینت و همچنین زیرو کلاینت WinTel t120 دارید؟

- بله در آینده قرار هست تعداد 10 عدد دیگر از این زیروکلاینت‌ها تهیه کنیم.

+ نظرتان را درباره‌ی مجموعه‌ی پیمان نیک کاران در زمینه‌ی ارائه‌ی زیروکلاینت‌ها بفرمایید.

- خیلی خوب و راضی هستیم . فقط برای پرداخت های نقدی برای خرید زیروکلاینت‌ها کمی مشکل داریم.

+ آیا تاکنون مشکلی با این زیروکلاینت‌ها داشته‌اید؟

- نه مشکلی در استفاده از زیروکلاینت‌ها نداشتیم. فقط یکی از زیروکلاینت‌ها هاردش گاهی اوقات پرش دارد.

با بخش فنی شرکت پیمان نیک کاران هماهنگ و جهت رفع مشکل هارد زیروکلاینت ایشان هماهنگی‌های لازم انجام و مشکل ایشان برطرف گردید.

 

کارخانه-قطعات-فولادی-و-زیروکلاینت-zeroclient-WinTel-t120

ثبت سفارش
تعداد
عنوان