کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 13 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 334
  • 393 مرتبه
استفاده از کامپیوتر کوچک Hp t520 در اتاق رایانه دبیرستان

استفاده از کامپیوتر کوچک Hp t520 در اتاق رایانه دبیرستان

1397/10/17

مقدمه:

همه ما می‌دانیم که در اتاق رایانه به دلیل تعداد زیاد سیستم‌ها نیازمند زمان زیادی برای پشتیبانی کامپیوترها هستیم و چنانچه سیستم‌ها دچار مشکل شوند نیرو و زمان زیادی را باید صرف رفع مشکل کرد . کامپیوتر کوچک این مشکل را برطرف نموده و کافی است تنها یک‌بار بر روی سرور نرم‌افزارهای موردنیاز را نصب‌کرده و با اتصال بقیه سیستم‌ها به آن به‌تمامی نرم‌افزارها دسترسی پیدا کرد و در صورت خرابی تنها با رفع ایراد بر روی سیستم سرور، سایر دستگاه‌ها نیز ایرادشان برطرف خواهد شد . کامپیوتر کوچک تمامی این ویژگی‌ها را در خود دارد. کوچک بودن آن باعث می‌شود به‌راحتی و بدون هیچ دردسری در داخل کیوسک قرار گیرد. کامپیوتر کوچک از نوع PAT و HP باقابلیت فن‌لس بودن توانایی کارکرد 24 ساعته شبانه‌روز در 7 روز هفته را دارد و می‌تواند بدون هنگ و داغ کردن روشن باشد. دبیرستان با استفاده از 25 عدد کامپیوتر کوچک در اتاق رایانه خود از دستگاه HP t520 از مشکلات احتمالی در خصوص ویروسی شدن سیستم‌ها، عدم وجود نیروی زیاد جهت پشتیبانی و ... جلوگیری می‌کند. پس از 4 ماه از استفاده از این کامپیوتر کوچک با آن‌ها تماس گرفته‌ایم تا نظرشان را درباره‌ی این کامپیوتر کوچک جویا شویم.

 کامپیوتر کوچک فضای کمتری نسبت به کیس اشغال می‌کند و با توجه به این که در اتاق رایانه استفاده می‌شود و تعداد کامپیوترها زیاد است، به‌جای اینکه نرم‌افزارهای موردنیاز را 20 بار بر روی سیستم‌ها نصب کنیم، کافی است یک‌بار بر روی سرور نصب کنیم.

+ نحوه‌ی آشنایی شما با دستگاه‌های کامپیوتر کوچک از چه طریق بوده است؟

- قبلاً از شرکت شما کامپیوتر کوچک تهیه کردیم و به همین خاطر آشنایی کامل با کامپیوتر کوچک داشتیم و از کامپیوتر کوچک قبلی هم رضایت کامل داشتیم و تصمیم گرفتیم مجدداً کامپیوتر کوچک رو تهیه کنیم.

+ دلیل نیاز شما به کامپیوتر کوچک چه بوده است؟

- برای تجهیز اتاق رایانه دبیرستان به تعدادی کامپیوتر کوچک نیاز داشتیم و با توجه به اطمینانی که به کامپیوتر کوچک داشتیم از این دستگاه استفاده کردیم.

+ چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان متفاوت سیستم‌های کامپیوتر کوچک، شرکت ما و این مدل کامپیوتر کوچک را انتخاب کردید؟

- قبلاً از سیستم ‌های کامپیوتر کوچک شرکت شما را استفاده کردیم و اطمینان موردنیاز حاصل‌شده بود.

+ در چه بخشی از این مدل از کامپیوتر کوچک استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این سیستم‌های کامپیوتر کوچک صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی را روی کامپیوتر کوچک HP t520 نصب‌کرده‌اید؟

- برای اتاق رایانه در دبیرستان استفاده می‌کنیم که تعداد 20 تا کامپیوتر کوچک را به یک کامپیوتر مرکزی (سرور) با پروتکل RDP متصل کردیم.

+ ارزشمندترین مزیتی که سیستم‌های کامپیوتر کوچک برای شما داشته‌ چه بوده است؟

- فضای کمتری نسبت به کیس اشغال می‌کنند و با توجه به اینکه در اتاق رایانه استفاده می‌شود و تعداد کامپیوترها زیاد است، به‌جای اینکه نرم‌افزارهای موردنیاز را 20 بار بر روی سیستم‌ها نصب کنیم، کافی است یک‌بار بر روی سرور نصب کنیم.

+ نظر خود را به طور کلی درباره شرکت ما بفرمایید؟

- از هر دو خریدمان راضی هستیم و مشکل خاصی نبوده ، فقط این بار سفارش یک مقدار دیرتر رسید و به همین دلیل کمی با مشکل مواجه شدیم.

+ آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی بیشتر سیستم‌های کامپیوتر کوچک و همچنین کامپیوتر کوچک HP t520 دارید؟

- در حال حاضر که نیازمان برطرف شده ولی در صورت نیاز مجدداً درخواست خواهیم داد.

+ آیا تاکنون مشکلی با این کامپیوتر کوچک داشته‌اید؟

- در خرید فعلی به مشکلی نخوردیم ولی در خرید قبلی با یک مورد مواجه شدیم که با مشاوره همکاران فنی شرکت شما مشکل برطرف شد.

استفاده-از-کامپیوتر-کوچک-Small-Computer-HP-t520-در-اتاق-رایانه-دبیرستان  

ثبت سفارش
تعداد
عنوان