شرکت پترو تجارت ایران در زمینه‌ی توزیع چسب و رنگ و روغن در شهر گیلان مشغول به فعالیت است. این شرکت زیرمجموعه‌ی ساخت بیش از 150 برند درباره‌ی چسب و رنگ و روغن می‌باشد. هم اکنون این شرکت دارای چندین نمایندگی در شهرهای مختلف می‌باشد.

تجهیز بخشهای مالی و حسابداری شرکت با استفاده از زیرو کلاینت آل این وان Zero Client All in One HP t410

با توجه به این‌که این شرکت دارای تعداد کلاینت‌های زیادی می‌باشد و نیاز به بهینه کردن فضاهای مورد استفاده توسط پی سی‌ها داشتند، درنتیجه به فکر جایگزینی این کامپیوترها با کامپیوترهای کوچکی به نام زیروکلاینت شدند که تنها با اتصال به سرور دیگر نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات دیگری جهت راه‌اندازی نداشته باشند.

سپس با بررسی‌های انجام گرفته توسط مدیران و جستجو در زمینه‌ی این جایگزینی توسط زیروکلاینت ها و با حساسیتی که نسبت به برند زیروکلاینت HP داشتند، شرکت پیمان‌نیک‌کاران را که در زمینه‌ی زیروکلاینت ها مشغول به فعالیت است، انتخاب نمودند و پس از صحبت و مشاوره با مشاوران فنی این شرکت در زمینه‌ی زیروکلاینت ها، مدل زیروکلاینت Zero Client All in One HP t410 نظرشان را جلب کرد. در نتیجه مدل زیروکلاینت آل این وانZero Client All in One HP t410 را انتخاب و خریداری نمودند. پکیج کامل زیروکلاینت آل این وان Zero Client All in One HP t410 که شکل ظاهری آن تنها یک مانیتور می‌باشد، تمامی مشکلات این شرکت را چه در زمینه‌ی فضای کاری و چه در زمینه‌ی سرعت سیستم‌ها از بین برد.

همچنین، با جاسازی کابل‌های کیبورد زیروکلاینت، موس زیروکلاینت و آداپتور زیروکلاینت در براکت پایه مستقر در پشت زیروکلاینت، زیبایی و نظم بیشتر این زیروکلاینت دو چندان شده است.

همچنین سرعت پردازش بالای این آل این وان به علت اتصال به سرور، که برای حسابداری بسیار مهم است، سبب شده است که این شرکت در فکر تجهیز سایر بخش‌های شرکت خود با زیرو کلاینت آل این وان Zero Client All in One HP t410 باشد.

 

برای امور حسابداری که گاه عدم تشخیص یک عدد از عدد دیگر (مانند 2 و 3 و یا تعداد صفرها) می‌تواند در امر حسابداری نتایج فاجعه باری ایجاد نماید، استفاده از تکنولوژی Brilliant View در مانیتورهای زیرو کلاینت آل این وان Zero Client All in One HP t410 که باعث شفافیت و وضوح بسیار بالاتر تصویر شده است، نه یک نیاز بلکه یک ضرورت می‌نماید.

دیدگاه استفاده از زیروکلاینت آل این وان Zero Client All in One HP t410

با توجه به حجم بسیار کمی که زیروکلاینت ها خصوصا زیروکلاینت آل این وان Zero Client All in One HP t410 دارند و همچنین ارتقاء بخش های دیگر خود با سایر مدل های تین کلاینت و زیروکلاینت از مرکز مینی کامپیوتر شده است.