مقدمه

این شرکت در سال 1355 اولین خط تولید هواپیمایی مسافربری و بدون سرنشین خود را راه اندازی کرد. داشتن آزمایشگاه ها ، مراکز پژوهشی قوی و همچنین مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات توانمند در سطح کشور سبب دستیابی به تکنولوژی های عظیمی از جمله ساخت هواپیماهای بال ثابت و طراحی هواگرد شد.

از معروف ترین نیروگاه های کشور میتوان به نیروگاه گازی این شرکت با ظرفیت تولید 87.6 مگاوات اشاره کرد. این شرکت همچنین با انجام پروژه های عظیم تجاری مانند پروژه های ریلی و ناوگان اتوبوسرانی سهم بسزایی در زمینه ی حمل و نقل کشور نیز داشته است.

 

ارتقاء و توسعه ی واحدهای حمل و نقل ریلی به کمک تکنولوژی مینی کامپیوتر

با توجه به پیشرفت و توسعه روزافزون در تجهیزات ریلی و قطارها ، نیاز شدیدی به استفاده از دستگاه های کامپیوتر با حجم بسیار کم و قدرت بالا یا به عبارنی مینی کامپیوتر ها، جهت استفاده از نرم افزار مولتی پلیر که برای پخش فیلم و تبلیغات در داخل قطار، سالن های غذاخوری و کوپه های مسافران استفاده می شد، احساس شد. زیرا گاهی نیاز بود ساعت ها این دستگاه ها روشن باشند و مدت کمی فقط در حالت استندبای قرار میگرفتند.

در نتیجه مدیران این شرکت عظیم، با بررسی و جستجو در زمینه ی جایگزینی مناسب برای کامپیوترها، با تکنولوژی مینی کامپیوتر آشنا و سپس پس از تحقیقات، شرکت پیمان نیک کاران که در زمینه ی مینی کامپیوتر نامی آشناست را انتخاب میکنند.

همچنین پاسخ گویی بسیار خوب و همیشگی پرسنل بخش های فنی و پشتیبانی و مدیریت مرکز مینی کامپیوتر اشاره داشت، سبب شده است که این شرکت جهت استفاده از مینی کامپیوتر در پروژه های بعدی خود در سطح کشور همانند پروژه ی ناوگان اتوبوسرانی درنگ نکند

 

مشاوران فنی مرکز مینی کامپیوتر، جهت استفاده این شرکت از مینی کامپیوتر در این پروژه ها، با توجه به کاربری و نیازهای تخصصی آن ها از جمله کیفیت تصویر بالا، توان مصرفی پایین، مینی کامپیوتر Mini Computer HP t520 را معرفی میکنند و این شرکت نیز پس از بررسی مشخصات فنی مینی کامپیوتر Mini Computer HP t520 و رضایت از آن بعد از تست مینی کامپیوتر Mini Computer HP t520 در قطارها، این مینی کامپیوتر را به تعداد مورد نیاز خریداری و نصب و راه اندازی میکنند.

قابلیت منحصر به فرد مینی کامپیوتر Mini Computer HP t520 که برای این شرکت حائز اهمیت می باشد کوچک بودن و نصب آن ها در پشت مانیتورهای سالن ها و همینطور توانایی کارکرد 24 ساعته می باشد.

 

 دیدگاه استفاده از مینی کامپیوتر Mini Computer HP t520

با توجه به حجم بسیار کمی که مینی کامپیوتر ها نسبت به پی سی دارند و همینطور ویژگی های منحصر به فرد موجود در مینی کامپیوتر Mini Computer HP t520 که میتوان به توان مصرفی بسیار پایین، مقرون به صرفه بودن این مینی کامپیوتر و  و اقدام به تجهیز مجدد از مرکز مینی کامپیوتر و در نهایت این مینی کامپیوتر ها را در این ناوگان ها جایگزین نماید.

 

" مصاحبه و تنظیم از روابط عمومی شرکت پیمان نیک کاران پریسا زینلی "