کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: شنبه 25 اردیبهشت ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

مشتریان ما در ادارات و شرکت ها

شرکت فناوران مازندران و استفاده از سرور اچ پی HP TM200

پس از گذشت دو ماه و نیم از خرید سرور اچ پی HP TM200 توسط شرکت فناوران مازندران که در زمینه شبکه‌های کامپیوتری مشغول به فعالیت هستند، مصاحبه‌ای با مسئول IT این اداره داشتیم تا نظرشان را در ارتباط با استفاده از این سرور مطلع شویم.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 و تین کلاینت HP t730 شرکت فالکان الکترونیک و استفاده از کامپیوتر کوچک

جهت تجهیز بخش‌های اداری خود علاوه بر کامپیوتر کوچک HP t730 یکی دیگر از مدل‌های کامپیوتر کوچک،به نام کامپیوتر کوچک HP t630 انتخاب و تهیه می‌نمایند.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5060 در شرکت بهسان بسفارش مهندس جعفرزاده

این کارخانه تولید تجهیزات سرمایشی به درخواست واحد انفورماتیک خود برای قسمت اداری اقدام به خرید چند تین کلاینت نموده اند که جایگزین سیستم های قدیمی شوند از طرفی با توجه به شرایط پیش آمده در وضعیت کرونا و قرنطینه تصمیم به دور کاری گرفته اند و اقدام به تهیه چند عدد تین کلاینت Dell Wyse 5060 برای کارمندان خود نموده اند.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5010 به سفارش شرکت جوانه سبز البرز

شرکت جوانه سبز البرز یک شرکت دانش بنیان است که فعالیت خود را از سال 89 آغاز کرده است. آقای مهندس جسور مدیر فناوری شرکت جوانه سبز البرز به درخواست واحد توسعه و تحقیق برای انجام امور تحقیق و وبگردی و یکسری کاربری عمومی برای کارهای روتین و روزانه خود اقدام به تهیه چند عدد تین کلاینت Dell Wyse 5010 برای کارمندان خود نموده اند.
ادامه خبر

استفاده شرکت پژواک سمینار از مینی پی سی HP t730 در سالن کنفرانس

جهت تجهیز پروژه‌های کامپیوتری اتاق‌های کنفرانس و همایش‌ها، به‌جای استفاده از کیس‌های کامپیوتری قدیمی که قبلاً استفاده می‌کردند این بار تصمیم به استفاده از تکنولوژی مینی پی سی‌ها می‌گیرند.
ادامه خبر

استفاده از آل این وان HP t410 در شرکت داده آریانا

پس از گذشت یک ماه از خرید آل این وان HP t410 توسط شرکتی در حوزه ‏مدیریت ‏و ‏مشاوره برای بخش اداری در شهر تهران، مصاحبه‌ای با مسئول IT این سازمان داشتیم تا نظرشان را در ارتباط با استفاده از این آل این وان مطلع شویم.
ادامه خبر

مشتریان ما در سازمان‌های دولتی

تین کلاینت Dell Wyse 5010 در شرکت آب منطقه ای شیراز

این شرکت بدنبال دستگاهی کوچک و پر سرعت با عمر مفید بیشتری داشته باشد و برای انجام امور اداری خود مناسب باشد که تین کلاینت Dell Wyse 5010 را تهیه نمود.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5060 در سازمان صداوسیمای استان خوزستان

این شرکت برای ارایه یکسری خدمات اداری خود و تعویض سیستم های قبلی و جایگزینی آنها با مینی کامپیوتر جهت تجهیز چند واحد خود اقدام به تهیه تین کلاینت Dell Wyse 5060 نموده اند.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 به سفارش شرکت برق تهران

ما برای سیستم های اداره که یک سری نرم افزار های عمومی و اداری و تخصصی روی آن نصب نیاز به یک تین کلاینت داشتیم که اقدام به تهیه تین کلاینت HP t630 نمودند.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t730 در بانک سپه تهران

به دلیل اینکه این مینی کامپیوتر قابلیت جابجایی دارد و اینکه چون کار بانکی انجام می دهیم، کانفیگ تین کلاینت HP t730 برای ما مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5070 به سفارش یکی از مراکز زیر نظر فناوری اطلاعات وزارت دفاع

یکی از مراکز زیر نظر فناوری اطلاعات وزارت دفاع با توجه به نیاز به کامپیوتر کوچک که سرعت عملکرد بالا و کارکرد 24 ساعته و حجم کم داشته باشد و نیز بی صدا و فن لس باشد تصمیم به خرید مینی کیس گرفتند لذا با توجه به کارایی بالای تین کلاینت Dell Wyse 5070 به ایشان این مینی کامپیوتر پیشنهاد شد
ادامه خبر

تین کلاینت HP t730 در یکی از شعب بانک سپه تهران

تین کلاینت HP t730 یک مینی کامپیوتر قدرتمند از برند اچ پی است. یکی از شعب بانک سپه تهران به دلیل اینکه تین کلاینت ها کامپیوتر کوچک هستند و قابلیت جابجایی دارند، اقدام به خریداری این تین کلاینت کردند.
ادامه خبر

مشتریان ما در بخش ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی

تین کلاینت Dell Wyse 5060 در کارخانه شیر آلات آوان

این کارخانه برای مانیتورینگ واحد های خود اقدام به تهیه تین کلاینت Dell Wyse 5060 نموده اند. این دستگاه ضمن پر سرعت بودن بسیار کوچک است.
ادامه خبر

تین کلاینت hp t730 در مجتمع سنگ آهن

ما در شرکت بر حسب کارمان نیاز به سیستمی داشتیم که گرد و خاک نگیره و جاگیر هم نباشد، به همین دلیل اقدام به تهیه تین کلاینت کردیم.
ادامه خبر

استفاده از سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 در دفاتر اداری کارخانه بتن خراسان

شرکت ما برای یکی از دفاتر اداری مجموعه، نیاز به سرور داشت و چون کانفیگ اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 برای ما مناسب بود و سایز کوچکی داشت،اقدام به خریداری آن کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت hp t730 در کارخانه سنگ آهن خراسان

ما در بخش اداری به دلیل فضای کم، نیاز به دستگاهی داشتیم که جا گیر نباشد، به همین دلیل اقدام به تهیه تین کلاینت کردیم تا فضای کمتری را اشغال کند.
ادامه خبر

تین کلاینت hp t520 در کارخانه سان نوش

ما در تولیدی موادغذایی خود نیاز به این داشتیم که بتوانیم از دستگاهی استفاده کنیم که کوچک و کم حجم باشد، به همین خاطر اقدام به تهیه تین کلاینت hp t520 کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t520 در کارخانجات سپهر پلیمر سامان

ما در سیستم کارگاهی یه سری سوله داریم که در خط تولید، نیاز به تین کلاینت داشتیم که به همین خاطر اقدام به خرید تین کلاینت کردیم.
ادامه خبر

مشتریان ما در دانشگاه‌ و آموزشگاه

تین کلاینت Dell Wyse 7020 در دانشگاه ‏دندانپزشکی ‏رشت

دانشگاه برای اتصال به ویدیو پروجکتور نیاز به تهیه تعدادی مینی کامپیوتر داشت که کوچک و زیبا و در ضمن پرسرعت باشد که تین کلاینت Dell Wyse 7020 را تهیه کردند.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 7020 در دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان

ما در بخش های مختلف دانشگاه مثل اداری مالی و آموزش نیاز به تین کلاینت داشتیم و بصورت تست این دستگاه را گرفتیم که بسیار کارآمد بود و راضی بودیم که در نهایت اقدام به تهیه تین کلاینت Dell Wyse 7020 نمودیم.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 جهت استفاده در مجتمع دانش نوین

مجتمع دانش نوین در حوزه ارائه خدمات آموزشی مشغول به فعالیت است و چون کانفیگ تین کلاینت HP t630 برایشان مناسب بود و همچنین سایز کوچک این مینی کامپیوتر مورد توجه بود، باعث شد تا اقدام به خرید این تین کلاینت کنند.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5010 در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

این دانشگاه با تشخیص مدیر فناوری خود نیاز به مینی کامپیوتری داشتند که جایگزین سیستم های قدیمی شوند و نیاز کمتری به تعمیرات دوره ای داشته باشد.
ادامه خبر

زیروکلاینتDell Wyse 7030 در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی مازندران یکی از دانشکده‌های دولتی ایران و تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهر مازندران است که جهت تجهیز سایت کامپیوتری خود اقدام به خرید زیروکلاینت Dell Wyse 7030 نموده است.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t430 در دانشگاه فردوسی

دانشگاه فردوسی مشهد یکی از دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است که با قدمتی بیش از 70 سال در جهت آموزش و تعلیم و رشد و شکوفایی دانشجویان مشغول به فعالیت است. این دانشگاه جهت تجهیز سامانه تصویری نیاز به سیستم کوچکی داشتند که فضای زیادی را اشغال نکند، بدین جهت به ایشان تین کلاینت پایانه HP t430 پیشنهاد گردید.
ادامه خبر

مشتریان ما در پتروشیمی و جایگاه‌های سوخت

تین کلاینت HP t630 جهت استفاده در جایگاه سوخت در اردبیل

تین کلاینت HP t630 را در واحد اداری جایگاه سوخت نیاز داشتیم که برنامه سامانه سوخت روی آن قابل نصب باشد به همین دلیل اقدام به تهیه تین کلاینت HP t630 گرفتیم.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 جهت استفاده در شرکت آریا

این شرکت در حوزه ارائه خدمات نفتی مشغول به فعالیت است، که برای یکی از دفاتر تهران، نیاز به تین کلاینت داشتند و چون کانفیگ تین کلاینت HP t630 برایشان مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردند.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 در جایگاه سوخت در شهر ری

ما بر حسب کاربری که داریم نیاز به سیستمی داشتیم که فضای کمی در محیط بگیرد و از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد به همین خاطر تین کلاینت HP t630 را انتخاب کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت hp t730 در شرکت نفت شیراز

ما در بخش اداری به دلیل فضای کم، نیاز به دستگاهی داشتیم که جا گیر نباشد، به همین دلیل اقدام به تهیه تین کلاینت کردیم تا فضای کمتری را اشغال کند.
ادامه خبر

تین کلاینت hp t520 در جایگاه سوخت در اهواز

ما به دلیل اینکه فعالیتمان در جایگاه سوخت می باشد، نیاز به سیستمی داشتیم که 24 ساعته روشن باشد و از لحاظ پورت هم دارای دو پورت شبکه باشد، به همین دلیل تین کلاینت را به خاطر کارکرد بالا و داشتن گزینه های مد نظر انتخاب کردیم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t610 در جایگاه های سوخت مشهد

این شرکت در حوزه ارائه خدمات جایگاه سوخت و تعمیرات مشغول به فعالیت است، که برای یکی از جایگاه‌های سوخت در مشهد، نیاز به تین کلاینت داشتند و چون کانفیگ تین کلاینت پایانه HP t610برایشان مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردند.
ادامه خبر

مشتریان ما در بیمارستان (درمانگاه و مراکز پزشکی)

تین کلاینت HP t630 درمانگاه خیریه دارالشفاء ثامن تجریش

این درمانگاه برای انجام پذیرش بیماران و انجام اموراداری نیاز به تین کلاینتی پرسرعت وکوچک داشت که تین کلاینت HP t630 اقدام به تهیه نمود.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 در بیمارستان جواد الائمه

در بیمارستان تین کلاینتی نیاز داشتیم که نرم افزار های بیمارستانی روی آن قابل نصب و اجرا باشد این بیمارسان بدلیل کمبود جا و کاهش هزینه ها اقدام به تهیه اقدام به خرید تین کلاینت HP t630 نمودند.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t730 در بیمارستان مهرگان

ما بخش جدیدی به بیمارستان اضافه کردیم که برای این بخش نیاز به سیستم داشتیم به همین خاطر اقدام به خریداری تین کلاینت HP t730 کردیم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t730 در مرکز جامع درمانی کامرانیه

درمانگاه ما به خاطر فن لس بودن و کارکرد 24 ساعته این دستگاه و سرعت بالای آن، اقدام به خریداری تین کلاینت HP t730 کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t520 در بیمارستان ساری

ما نیاز به این داشتیم که سیستم های قدیمی را کنار بگذاریم و سیستم جدیدی اضافه کنیم که باعث کاهش هزینه ها در مصرف برق باشد و کارایی خوب و سرعت بالا هم داشته داشته باشد، به همین خاطر تین کلاینت را انتخاب کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5010 در بیمارستان تهران

با توجه به نیاز بیمارستان به مینی کامپیوتری با سرعت عملکرد بالا ضمن کوچک بودن دستگاه تین کلاینت Dell Wyse 5010 را انتخاب کردیم.
ادامه خبر

مشتریان ما در کتابخانه و کافی نت

زیروکلاینت ها برای صرفه جویی در هزینه های کافی نت در مرکز شهر مشهد

کافی نتی در مرکز شهر مشهد با مراجعات متعدد، قصد دارد محیط مدیریت دسکتاپ های خود را ساده کند همچنین هزینه های ارتقاء تجهیزات خود را کاهش دهد در حالی که طول عمر ادوات سخت افزاری را افزایش دهد.
ادامه خبر

راه حل زیرو کلاینت ها برای صرفه جویی در هزینه های کافی نت شهر تهران

کافی نتی در مرکز شهر تهران با مراجعات متعدد، قصد دارد محیط مدیریت دسکتاپ های خود را ساده کند همچنین هزینه های ارتقاء تجهیزات خود را کاهش دهد در حالی که طول عمر ادوات سخت افزاری را افزایش دهد.
ادامه خبر

زیرو کلاینت PAT490 در مسیر افزایش سرعت خدمات رسانی کافی نت zero client

در شهر رشت صاحب کافی نتی در این شهر قصد دارد در ارایه خدمات نسبت به باقی کافی نت های دیگر در شهر، سرعت عمل بیشتری داشته باشد به همین جهت برای افزایش راندمان کاری، تحقیقاتی را شروع می کند.
ادامه خبر

تین کلاینت PAT t520 در جهت صرفه جویی در هزینه های کافی نت

در شهر کازرون که ضریب استفاده از اینترنت کمتر می باشد، صاحب کافی نتی در این شهر قصد دارد در ارایه خدمات نسبت به باقی کافی نت های دیگر در شهر، سرعت عمل بیشتری داشته باشد به همین جهت برای افزایش راندمان کاری، تحقیقاتی را شروع می کند.
ادامه خبر

تجهیزکتابخانه آیت الله قزوینی وابسته به آستان قدس به تین کلاینت پت 300

این کافی نت پس از سه سال استفاده از تین کلاینت های مدل 350 با استفاده از تین کلاینت پت 300 ارتقا یافت تا بتواند از قابلیت های تین کلاینت پت 300، پخش انواع فیلم با کیفیت HD از روی سرور، پشتیبانی از پخش همزمان تصویر از خروجی VGA و HDMI، کیفیت رنگ 32بیتی، تنظیم اتومات مناسب ترین رزولوشن تصویر، پشتیبانی از پورت های یو اس بی و .... بهره مند گردد
ادامه خبر

زیروکلاینت ها برای صرفه جویی در هزینه های کافی نت در مرکز شهر مشهد

کافی نتی در مرکز شهر مشهد با مراجعات متعدد، قصد دارد محیط مدیریت دسکتاپ های خود را ساده کند همچنین هزینه های ارتقاء تجهیزات خود را کاهش دهد در حالی که طول عمر ادوات سخت افزاری را افزایش دهد.
ادامه خبر

راه حل زیرو کلاینت ها برای صرفه جویی در هزینه های کافی نت شهر تهران

کافی نتی در مرکز شهر تهران با مراجعات متعدد، قصد دارد محیط مدیریت دسکتاپ های خود را ساده کند همچنین هزینه های ارتقاء تجهیزات خود را کاهش دهد در حالی که طول عمر ادوات سخت افزاری را افزایش دهد.
ادامه خبر

زیرو کلاینت PAT490 در مسیر افزایش سرعت خدمات رسانی کافی نت zero client

در شهر رشت صاحب کافی نتی در این شهر قصد دارد در ارایه خدمات نسبت به باقی کافی نت های دیگر در شهر، سرعت عمل بیشتری داشته باشد به همین جهت برای افزایش راندمان کاری، تحقیقاتی را شروع می کند.
ادامه خبر

تین کلاینت PAT t520 در جهت صرفه جویی در هزینه های کافی نت

در شهر کازرون که ضریب استفاده از اینترنت کمتر می باشد، صاحب کافی نتی در این شهر قصد دارد در ارایه خدمات نسبت به باقی کافی نت های دیگر در شهر، سرعت عمل بیشتری داشته باشد به همین جهت برای افزایش راندمان کاری، تحقیقاتی را شروع می کند.
ادامه خبر

مشتریان ما در دفاتر پیشخوان دولت و مشاوره املاک

استفاده از زیرو کلاینت HP t410 در مشاور املاک کاشانه

شرکت ما در حوزه ارائه خدمات مشاوره مسکن مشغول به فعالیت است، که برای یکی از دفاتر، نیاز به تین کلاینت داشتیم و چون کانفیگ زیرو کلاینت HP t410 برای ما مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردیم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t520 در مشاورین املاک کیمیا

ما نیاز داشتیم سیستم ها را شبکه کنیم و کانفیگ این سیستم برای ما مناسب بود و همچنین سایز کوچک تین کلاینت پایانه HP t520 مد نظر ما بود.
ادامه خبر

استفاده از زیرو کلاینت HP t410 در مشاور املاک خانه نوین

دفتر ما در حوزه ارائه خدمات مشاوره مسکن مشغول به فعالیت است، که برای یکی از دفاتر، نیاز به مینی کامپیوتر داشتیم و چون کانفیگ زیرو کلاینت HP t410 برای ما مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردیم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت پایانه HP t520 در مشاورین املاک کیمیا

پس از گذشت چند ماه از خرید تین کلاینت پایانه HP t520 و استفاده از این کامپیوتر کوچک در املاک کیمیا، مصاحبه‌ای با تهیه کننده این دستگاه داشتیم تا نظرشان را در ارتباط با استفاده از این کامپیوتر کوچک مطلع شویم.
ادامه خبر

زیرو کلاینت اچ پی HP t510 در دفتر پیشخوان کامکار

دفاتر پیشخوان یکی از مراکزی هستند که امروزه مرکز توجه و رفت و آمد افراد شده است. با توجه به اهمیت سرعت و عملکرد سیستم ها در این حوزه ها، لازم است که کامپیوترها مرتباً بروزرسانی شوند
ادامه خبر

آل این وان زیروکلاینت HP t410 در مشاور املاک

با توجه به این که امروزه با رشد کامپیوترها و فناوری اطلاعات، مشاغل از حالت سنتی و قدیمی به حالت جدید و مدرن درآمده اند، مشاورین املاک نیز از این امر مستثنی نبوده
ادامه خبر

مشتریان ما در بخش کاربری خانگی

تین کلاینت Dell Wyse 5010 به سفارش مهندس جوزانی

مهندس جوزانی برای انجام امور شرکتی و پیگیری امور دفتری خود در منزل اقدام به تهیه تین کلاینت Dell Wyse 5010 نمودند که بسیار کوچک و پر سرعت است و قیمت مناسبی دارد.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 7020 برای استفاده خانگی

آقای مهندس نجاتی به سیستمی نیاز داشتن که بتوانند با ریموت به سرور مرکزی موجود در محل کار، به فعالیت خود در منزل بپردازند که اقدام به تهیه این تین کلاینت نمودند.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 در استفاده خانگی

به دلیل جابه جایی های متداول، نیاز به سیستمی داشتند که کوچک و قابل حمل باشد تا بتوانند به راحتی و بدون مشکل از این تین کلاینت استفاده کنند، به همین دلیل اقدام به خریداری این تین کلاینت کردند.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 جهت استفاده کاربر خانگی

به دلیل اینکه کانفیگ تین کلاینت HP t630 برای کارهای معماری مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردند.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t630 در استفاده خانگی

من به دلیل جابه جایی های متداولی که دارم، نیاز به سیستمی داشتم که کوچک و قابل حمل باشد تا بتوانم به راحتی و بدون مشکل از این تین کلاینت استفاده کنم، به همین دلیل اقدام به خریداری تین کلاینت HP t630 کردم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t630 در کاربری خانگی

برای انجام امور روزمره نیاز به تهیه تین کلاینت داشتم و چون کانفیگ تین کلاینت HP t630 برای ما مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردیم.
ادامه خبر

مشتریان ما در بخش فروشگاه و مغازه

تین کلاینت Dell Wyse 5060 در فروشگاه کامپیوتر مهدی

فروشگاه کامپیوتر مهدی برای نمایش مدل های مختلف و محصولات متفاوت در فروشگاه خود نیاز به مینی کامپیوتری داشت که به تلویزیون متصل شود و قابلیت ثبت اطلاعات مشتریان را داشته باشد که اقدام به تهیه تین کلاینت Dell Wyse 5060 نمود.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t620 Dual Core در فروشگاه گل سنبل

این گل فروشی برای پخش نمونه کارها از طریق مانیتور نیاز به سیستمی داشتند که جاگیر نباشد و از لحاظ کارایی هم کارکرد خوبی داشته باشد، به همین دلیل اقدام به تهیه تین کلاینت کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 7020 به سفارش داروخانه دکتر محمدی

این داروخانه برای انجام ثبت موجودی و قیمت کلیه داروهای موجود در داروخانه نیاز به تین کلاینت کوچک و پرسرعت داشتند که اقدام به تهیه تین کلاینت Dell Wyse 7020 نموده اند.
ادامه خبر

استفاده از سرور Base HP Thin Micro TM200 در داروخانه دکتر یعقوبی

ما در حوزه ارائه خدمات دارویی مشغول به فعالیت هستیم، که برای یکی از داروخانه های مشهد، نیاز به سرور داشتیم و چون کانفیگ سرور اچ پی Base HP Thin Micro TM200 برای ما مناسب بود، اقدام به خریداری آن کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse C90LE در فروشگاه فنی مهندسی آرا

این شرکت مهندسی در زمینه طراحی صفحات وب مشغول بکار میباشد که برای انجام یکسری کارهای طراحی خود نیاز به تهیه چند عدد تین کلاینت داشت.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t628 فروشگاه نوت بوک شهرما

این فروشگاه برای تجهیز واحدفروش خود نیاز به دستگاهی کوچک و زیبا داشت که تعدادی تین کلاینت HP t628 برای فروشگاه خود تهیه نمودند.
ادامه خبر

مشتریان ما در هتل و رستوران

تین کلاینت HP t510 در هتل مهان

این هتل برای قسمت اداری و منابع انسانی خود نیاز به یک تین کلاینت کوچک و کم جا داشتند که زیبا و پر سرعت هم باشد که اقدام به خریداری تین کلاینت اچ پی HP t510 نمودند.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t730 در هتل شیراز

سیستم های ما دیگه قدیمی بودند و میخواستیم سیستم جدید باشه و اینکه از لحاظ حجم هم فضا اشغال نکندپس اقدام به تهیه تین کلاینت HP t730 نمودیم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t730 در هتل اصفهان

در هتل سیستم های ما قدیمی بودند و میخواستیم سیستم هارا بروز کنیم ضمنا اینکه از لحاظ حجم هم فضای زیادی اشغال نکند. پس اقدام به تهیه تین کلاینت HP t730 گرفتیم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینتHP t610 درهتل پیروزی اصفهان

ما برای استفاده واحد پذیرش در فرانت آفیس و انجام امور ثبت اطلاعات مهمان در بک آفیس نیاز به سیستمی که کوچک و پر سرعت باشدو تین کلاینت HP t610 را تهیه کردیم.
ادامه خبر

تین کلاینت HP t730 در هتل اصفهانی ها

هتل اصفهانی ها جهت استفاده در قسمت پذیرش نیاز به تین کلاینت داشتند که برنامه و نرم افزارهای هتلداری روی این مینی پی سی نصب کنند.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت پایانه HP t610 درهتل اصفهان

از لحاظ سایز دستگاه، کوچک بودن و همچنین زیبایی دستگاه و همچنین چون کانفیگ تین کلاینت پایانه HP t610 برای هتل مناسب بود، اقدام به خریداری این مینی کامپیوتر نمودند.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5010 در هتل شیراز

هتل شیراز به درخواست واحد اداری خود برای انجام امور اتوماسیون اداری برای وحدت فرماندهی و عدم استفاده از کاغذ برای بخش های مختلف خود اقدام به تهیه چند عدد  تین کلاینت Dell Wyse 5010 برای کارمندان خود نموده اند.
ادامه خبر
ثبت سفارش
تعداد
عنوان