کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 11 مرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 309
  • 374 مرتبه
خرید سرور دل Dell PowerEdge R220

خرید سرور دل Dell PowerEdge R220

11 مهر 1397

چرا خرید سرور Dell پیشنهاد می‌شود؟!

1.     خرید سرور Dell هم‌اکنون در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان رتبه اول را درزمینهی خرید سرور توسط مشتریان به خود اختصاص داده است.

2.     خرید سرور Dell سبب می‌شود که مشتریان از زیرساخت‌های مجازی مختلفی نظیرCitrix Xen Server ،Vsphere VMware  و Microsoft Hyper-v  بهره‌مند شوند.

3.     یکی از دلایل برتری خرید سرور Dell استفاده از پردازنده‌های قدرتمند Xeon v5 سری Skylake از شرکت اینتل می‌باشد.

4.      یکی از دلایل برتری خرید سرور Dell این است که این سرورها دارای فرم‌ها، سایزها و ابعاد مختلفی جهت استفاده در مکان‌های مختلف و امور گوناگون می‌باشند.

5.     با خرید سرور Dell شما می‌توانید امکانات فوق‌العاده‌ای را در  iDracدر این نوع سرورها که وظیفه مدیریت دسترسی از راه دور بسیار هوشمندی را در اختیار شما می‌گذارند، استفاده کنید. iDrac یک راه ارتباطی با سرور از راه دور از طریق وب می‌باشد که شما اجازه دسترسی از راه دور به سرور و کنترل آن را خواهید داشت.

6.     خرید سرور Dell سبب می‌شود تا قطعات تقلبی یا به‌اصطلاح OEM در آن‌ها وجود نداشته باشد که این خود تضمین‌کننده کیفیت سرورها و قطعات داخلی آن‌ها می‌باشد.

7.      خرید سرور Dell که اصل تفکر و تکنولوژی کشور آمریکا می‌باشد و در کشور لهستان که یکی از کشورهای صنعتی اتحادیه اروپا است تولید می‌شوند، بیان‌کننده‌ی کیفیت بالای دستگاه‌ها می‌باشد.

8.     با خرید سرور Dell از بروزترین تکنولوژی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دنیا و برترین و باکیفیت‌ترین برند قطعات بهره‌مند شوید.

9.     یکی از دلایل برتری خرید سرور Dell این بوده است که در بسیاری از مواقع، نیاز به سیستم‌های خنک‌کننده با هزینه‌های گزاف و بالا ندارند و در دمای طبیعی اتاق قابل‌استفاده هستند.

10.    یکی دیگر از دلایلی که سبب خرید سرور Dell با اصالت می‌شود این بوده که قابلیت رهگیری در وب‌سایت شرکت Dell و سیستم تشخیص اصالت کالا را دارا می‌باشند.

11.    خرید سرور Dell تضمین اصل بودن کالا را برخلاف سایر برندها به علت اینکه در ایران اسمبل (سرهم‌بندی) نمی‌شود و به‌صورت پک وارد کشور می‌گردند را می‌دهد.

 معرفی سرور دل  Dell PowerEdge R220جهت خرید سرور:

با خرید سرور  Dell R220یک سرور تک یونیت با ابعاد بسیار کوچک دارید که درعین‌حال کارایی بسیار مطلوبی دارد. خرید سرور Dell R220، انتخابی دقیق برای پرورش یک کسب‌وکار در محیطی کوچک است که باوجود ابعاد جمع‌وجور خود، کارایی و حفاظت همه‌جانبه از اطلاعات یک مجموعه را به ارمغان می‌آورد.

هدف از خرید سرور Dell R220 استفاده در مکان‌هایی است که علاوه بر محدودیت بودجه، فضایی کم برای نگهداری از سرور دارند.

 

امکانات سرور Dell R220 جهت خرید سرور:

·        خرید سرور Dell R220 جهت استفاده در شرکت‌های کوچک رو به رشد مناسب است.

·        خرید سرور Dell R220 جهت استفاده برای اموری مانند میزبانی وب، خدمات ارائه ایمیل، اشتراک‌گذاری انواع فایل و پرینتر، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، نرم‌افزارهای مختلف و ... مناسب است.

·        خرید سرور Dell R220 دارای عمق بسیار کم ( 15.5 اینچ ) مناسب جهت مکان‌های بسیار کوچک و رک‌هایی با عمق کم است.

·        بهره‌گیری از نسل سوم پردازنده‌های قدرتمند سری Xeon از شرکت اینتل دلیل دیگری برای خرید سرور Dell R220 شده است.

·        خرید سرور Dell R220 به علت محافظت از اطلاعات کاری مهم به‌وسیله  Raid Controllerداخلی انتخابی مناسب است

·        تولید صدای کم و قابلیت کار در دمای طبیعی محیط بدون نیاز به سیستم‌های خنک‌کننده، از دیگر دلایل برای خرید سرور Dell R220 است.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان