کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: جمعه 12 آذر ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

1400/09/08 نویسنده : حجت مرتضوی
20 0 1

تین کلاینت ‌های صنعتی ویژه

تین کلاینت ها به کاربران امکان دسترسی به برنامه‌های مجازی و اطلاعات از سرورهای متمرکز را می‌دهند. در کنترل فرآیند مدرن، تین کلاینت ها سنگ بنای استراتژی‌های Industry 4.0 / Internet of Things (IoT) و DCS هستند. تین کلاینت‌های صنعتی در حوزه‌های کنترل فرآیند به خوبی عمل نمی‌کنند.

1400/09/04 نویسنده : افسانه خواجه
24 0 2

بلک فرایدی چیست؟ ویژه

اولین استفاده ثبت شده از اصطلاح "بلک فرایدی "برای خرید در تعطیلات شکرگزاری، بلکه برای بحران مالی، به طور خاص، سقوط بازار طلای ایالات متحده در 24 سپتامبر 1869. دو سرمایه‌دار بدنام ظالم وال استریت، جی گولد و جیم فیسک، با هم کار کردند تا آنجا که می توانستند طلای کشور را خریداری کنند، به این امید که قیمت را بالا ببرند و آن را برای سودهای شگفت انگیز بفروشند. در آن جمعه ماه سپتامبر، سرانجام این توطئه فاش شد و بازار سهام را به سقوط آزاد فرستاد و همه را از وال استریت گرفته تا کشاورزان ورشکست کرد.

1400/09/02 نویسنده : حجت مرتضوی
45 0 1

تین کلاینت آل این وان Dell Wyse 5040 ویژه

انعطاف پذیری را با تین کلاینت آل این وان 5040 از کمپانی Dell را در جایی که نیاز دارید به دست آورید. تین کلاینت خود را با همه چیزهایی که نیاز دارید و همچنین مواردی که هیچ چیزی به آن‌ها ندارید، برای خودتان سفارشی کنید. به این صورت که عملکرد سخت افزار و نرم افزار خود را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید.

1400/08/25 نویسنده : حجت مرتضوی
194 0 1

مینی کامپیوتر، کامپیوترهای شخصی و مینی کیس ویژه

مینی کامپیوترها، کامپیوترهای کوچکی هستند. کوچک بودن مینی کامپیوترها در اندازه و ابعاد آ‌ن‌ها کاملا مشهود است. به این صورت که مینی کامپیوترها در ابعاد یک کتاب هستند و به راحتی می‌توان پشت مانیتور یا حتی زیر میز نصب کرد. علی رقم اندازه کوچک مینی کامپیوترها، اما پردازشگر آن‌ها قوی می‌باشد.

1400/08/08 نویسنده : افسانه خواجه
79 0 3

روش صحیح برای تبدیل کامپیوتر قدیمی به تین کلاینت ویژه

جستجوی سریع اینترنتی در مورد اینکه با رایانه‌های شخصی قدیمی چه باید کرد، به پیشنهادهایی مانند تبدیل آن‌ها به سرورهای خانگی یا مراکز رسانه‌ای منجر می‌شود، اما هیچ یک از آن‌ها برای استفاده تجاری نیستند. معمولاً، شرکت‌ها می‌توانند رایانه‌های شخصی را تا زمانی که از کار بیفتند، به تین کلاینت تبدیل کنند. اما روشی که یک رایانه شخصی قدیمی را به تین کلاینت تبدیل می‌کنید، تعیین می‌کند که آیا از مزایای تین کلاینت بهره مند می‌شوید یا خیر.

1400/07/28 نویسنده : حجت مرتضوی
25 0 1

مقایسه‌ای بین دسکتاپ، لپ تاپ و مینی کامپیوتر ویژه

کامپیوترهای رومیزی دارای صفحه نمایش بزرگ هستند بنابراین مردم آن‌ها را ترجیح می‌دهند. آن‌ها همچنین مقرون به صرفه هستند، به راحتی قابل ارتقا هستند. مینی کامپیوترها در ابعاد کوچک و سبکی هستند. به راحتی قابل حمل هستند. بسیار متحرک، شیک و زیبا از کامپیوترهای دیگر ساخته شده است.

1400/07/17 نویسنده : افسانه خواجه
78 0 4

مینی کامپیوتر چگونه کار می‌کند؟ ویژه

در دهه 1940، دانشگاه پنسیلوانیا یکپارچه کننده عددی الکترونیکی و رایانه را ایجاد کرد که بیشتر با نام ENIAC شناخته می‌شود. این یکی از قدیمی‌ترین رایانه‌های الکترونیکی و عمومی بود و یک هیولا بود. وزن آن حدود 30 تن (27.2 تن متریک) بود، با نیم میلیون اتصال سخت و هزاران لوله خلاء که مدارها را تشکیل می‌دادند. آن‌ها رایانه‌های شخصی اولیه با استانداردهای امروزی ابتدایی بودند.

1400/07/11 نویسنده : افسانه خواجه
119 0 2

7 مزایا و معایب مینی کامپیوتر چیست؟ ویژه

تلفن‌های هوشمند و تبلت‌هایی که امروزه از آن‌ها استفاده می‌کنیم نمونه‌ای از یک مینی کامپیوتر است. IBM نیز بر اساس مدل رومیزی مینی کامپیوتر تولید می‌کند. به طور کلی مینی کامپیوترها مجهز به دو یا چند پردازنده هستند، به این معنی که یک سیستم چند پردازشی است.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان