کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 476
  • 630 مرتبه
معرفی تکمیلی تین‌کلاینت پایانه Dell Wyse R10L

معرفی تکمیلی تین‌کلاینت پایانه Dell Wyse R10L

1398/09/14

شرکت Dell یک دستگاه تین کلاینت در رده کاربری به بازار ارائه کرده است که از ویژگی‌های آن می‌توان به استحکام مثال‌زدنی آن اشاره کرد. از ظاهر و پورت‌های بکار رفته شده تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L می‌توان فهمید که این تین کلاینت برای کاربری اداری بخش‌های صنعتی طراحی شده و بازار هدف آن کاربری‌های سبک محیط های صنعتی است.

ظاهر دستگاه تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L

تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L قاب‌های فلزی مستحکم که با پلاستیک محکمی روکش شده و پرداخت خوبی دارد. فریم‌های این تین کلاینت تداعی‌کننده یک دستگاه محکم صنعتی است.

مشخصات تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L

تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L به پردازنده AMD Sempron 1.5 GHz with Chipset AMD 690E مسلح شده است که به خوبی از پس کارهای اداری برمی‌آید.

تین کلاینت دل وایز  R10L به‌صورت پیش‌فرض 512 مگابایت حافظه از نوع DDR2 دارد که برای حالت زیروکلاینت در نظر گرفته شده است. این تین کلاینت تا 2 گیگابایت حافظه، قابلیت ارتقا دارد که می‌توان در حالت تین کلاینت برای نصب ویندوز 7 32bit استفاده کرد.

در بخش ذخیره‌سازی این دستگاه از دو نوع هارد IDE و SATA پشتیبانی می‌کند که تا 4 ترابایت می‌توان داده ذخیره کرد.

گرافیک دستگاه مینی کامپیوتر Dell Wyse R10L همچنین AMD ATI 690E است که دو تصویر هم‌زمان باکیفیت Full HD را ساپورت می‌کند.

دستگاه تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L در حالت زیروکلاینت از پروتکل‌های RDP,PCOIP,ICA/HDX پشتیبانی می‌کند و در حالت تین کلاینت می‌توان ویندوز 7 را نصب و استفاده کرد.

کارت شبکه تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L مدل 1000 بوده و دو پورت com دارد که برای استفاده‌های صنعتی ایده‌آل است. در تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L یک جفت پورت PS2 برای کیبورد و ماوس تعبیه شده، همچنین 6 پورت USB از نوع USB 2.0 در این تین کلاینت خودنمایی می‌کند.

پورت‌های خروجی این تین کلاینت از نوع DVI است که کیفیت تصویر 1920*1200 که همان Full HD است، که دو پورت DVI تعبیه شده است.

مصرف برق تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L کم‌تر از 15 وات و وزن دستگاه 1850 گرم است.

شرکت پیمان نیک کاران به‌عنوان واردکننده رسمی این محصول تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L را با یک سال گارانتی عرضه می‌کند.

معرفی تین کلاینت پایانه Dell Wyse R10L

ثبت سفارش
تعداد
عنوان