کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 19
  • 1140 مرتبه
بروز رسانی و هزینه نرم افزار UDC2 شرکت IGEL جهت ایجاد یک تین کلاینت

بروز رسانی و هزینه نرم افزار UDC2 شرکت IGEL جهت ایجاد یک تین کلاینت

1395/07/07

مقدمه:
تین کلاینت UDC2 مبتنی بر آی ژل، یک تین کلاینت با نرم افزاری به نام یودی سی(UDC) مربوط به شرکت IGEL (IGEL Universal Desktop Converter2 )می باشد که یک تین کلاینت مبتنی بر سیستم عامل لینوکس بوده و می تواند سخت افزارهای قدیمی را به عنوان تین کلاینت (Thin Client) به کار برد. جهت ایجاد تین کلاینت نرم افزار UDC2 را ، جایگزین سیستم عامل فعلی می کنیم. به این معنا که سیستم عامل قدیمی ویندوز یا لینوکس را به طور کامل از هارد دیسک پاک خواهد کرد و این نرم افزار در تین کلاینت جایگزین سیستم عامل موجود می گردد.
الف) دوره بروزرسانی تین کلاینت مبتنی بر UDC2 مربوط به شرکت IGEL:
تین کلاینت مبتنی بر میان افزار UDC2 چهار بار در سال به طور رایگان بروزرسانی می شود. همان طور که تین کلاینت های مبتنی بر لینوکس شرکت IGEL نیز به همین تعداد بروزرسانی می شوند
ب) حداکثر مدت بروزرسانی تین کلاینت های مبتنی بر UDC2 شرکت IGEL: 
شرکت IGEL بروزرسانی های تین کلاینت های مبتنی بر UDC2 را به مدت حداقل سه سال بعد از اعلام پایان عمر محصول تضمین می کند. نرم افزار جدید UDC2 روی تین کلاینت های جدید، مربوط به شرکت IGEL در یک اکتبر 2013 منتشر شد و با نرم افزار UDC که بیش از پنج سال پیش جهتتین کلاینت قدیمی منتشر شده بود، جایگزین شد.
ج) چگونگی تخصیص لایسنس به نرم افزار UDC2 مربوط به شرکت IGEL:
لایسنس نرم افزار UDC2 بر اساس آدرس فیزیکی تین کلاینت مورد نظر می باشد. لایسنس های نرم افزار را می توان به طور دستی یا از طریق امکانات مدیریتی مربوط به شرکت IGEL، در هنگام نصب نرم افزار روی تین کلاینت، به آن تخصیص داد.
د) بررسی قابلیت انتقال لایسنس نرم افزار UDC2 مربوط به شرکت IGEL از روی یک تین کلاینت به تین کلاینت دیگر:
لایسنس نرم افزار UDC2 قابل انتقال در میان تین کلاینت ها نیست. اما شرکت IGEL عدم سازگاری آن را با سخت افزار تین کلاینت تشخیص می دهد، از این رو یک برنامه لایسنس جایگزین برای تین کلاینت ارائه می دهد. برای این منظور، سازمان مربوطه می باید، در مدت یک سال خرید، آدرس های فیزیکی هر تین کلاینت را گزارش دهد، تا شرکت IGEL یک لایسنس جایگزین برای تین کلاینت ارائه می دهد.
ه) هزینه نرم افزار IGEL UDC2 جهت ایجاد یک تین کلاینت:
قیمت فاکتور نرم افزار UDC2 برای هر لایسنس روی هر تین کلاینت 59 یورو به طور کلی و تمام شده می باشد. 
و) آموزش نرم افزار IGEL UDC2 مبتنی بر تین کلاینت:
بهترین راه برای آموزش بیشتر درباره نرم افزار IGEL UDC2 جهت ساخت تین کلاینت، این است که آن را امتحان کنید، اما اگر آمادگی این کار را ندارید و سوال های خاصی با توجه به وضعیت تین کلاینت تان دارید می توانید به info@igel.com ایمیل بزنید. این نرم افزار را روی تین کلاینت خود امتحان کنید. می توانید به آدرس www.igel.com/udc2 بروید و نسخه تستی رایگان خود را دریافت نمایید.« تهیه و تنظیم: واحد تحقیق و توسعه شرکت پیمان نیک کاران – خانم مهندس پریسا زارعی »

ثبت سفارش
تعداد
عنوان