کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 25 شهریور ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین

آل این وان ها یک نوع کامپیوتر هستند که تمامی سخت افزار ها پشت یک مانیتور قرار گرفته است

آل این وان‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که کاربر مجاب به خرید آن‌ها می‌شود. از جمله این ویژگی‌ها عبارتند از ایجاد فضای اشغالی بسیار کم، عدم نیاز به لوازم جانبی مانند کیس، مانیتور و...، کاهش برق مصرفی، کاربری و نصب آسان ونداشتن کابل‌های اضافی

این مسئله مربوط به قطعات داخلی است و در بیشتر موارد باید قطعات دستگاه بررسی شود.بهتر است تست خرابی نمایشگر توسط متخصص انجام شود.

باید از دستمال‌های مخصوص برای تمیز کردن صفحه نمایش ال این وان استفاده کنیم. توجه داشته باشید از شوینده‌های صنعتی و الکل استفاده نکنیم.

بله، ارتقا ال این وان سرعت سیستم را به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد.

بله، اکثر قطعات داخل آل این وان لحیم شده‌اند و همین امر باز و بسته کردن آن را با مشکل روبرو می‌کند. همچنین به دلیل فضای کمی که بین قطعات وجود دارد، تعویض قطعات ممکن است باعث آسیب رساندن به دستگاه شود.

با دیدن برخی علائم و نشانه‌ها می توانید به خرابی گرافیک آل این وان پی ببرید؛ از جمله، روشن بودن دستگاه اما نداشتن تصویر، ایجاد خطوط راه راه عمودی در مانیتور، گرمای بیش از اندازه آل این وان و بی کیفیت شدن تصاویر

یکی از معمول‌ترین مشکلات روشن نشدن آل این وان است. در صورتی که یکی از لوازم داخل ال این وان مانند کارت گرافیک و هارد دیسک دچار مشکل شود معمولا آل این روشن نمی‌شود.

مجموعه مقالات آل این وان

معرفی تکمیلی زیروکلاینت آل این وان HP t410
معرفی آل این وان HP t410

جدیدترین مشتریان ما

استفاده از تین کلاینت پایانه HP t430 در شرکت طرح ایده پارس

برای اجرای پروژه ای در رابطه با سیستم های امنیتی و استفاده از دوربین مداربسته نیازمند استفاده از تین کلاینت HP t430بودیم و با کارکرد عالی و 24ساعته این دستگاه کمک شایانی به اجرای موفق این پروژه کرد.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5070 j4 در مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی

کاربری ما بیمارستان و در زمینه HIS هست و جهت نرم افزار های مدیریت درمانی و اداری از تین کلاینت Dell Wyse 5070 استفاده می کنیم.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت پایانه HP t628 در شرکت دنیای پردازش ابری تهران

تین کلاینت پایانه HP t628 را در بخش اداری استفاده می‌کنیم و برنامه هایی همانند آفیس و به روی آن نصب است.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت پایانه HP t628 در شرکت دارو سازی شیمی

• تین کلاینت پایانه HP t628برای کاربری ما مقرون به صرفه بوده و برای ما در آزمایشگاه جاگیری کمتر بسیار مهم بود ، و همچنین نگهداری راحت تری که در این حوزه رفع نیاز کرده است.
ادامه خبر

تین کلاینت پایانه HP t630 به سفارش شرکت نام آوران ایران تجارت

بهترین مزیت این تین کلاینت برای ما از لحاظ سرعت عملکرد بهتر و اینکه فضای بسیار کمی را اشغال نموده است و قدرت پردازش بالایی دارد.
ادامه خبر

تین کلاینت پایانه HP t510در هتل قصر ایران

تین کلاینت پایانه HP t510 ، با سرعت پردازش بالایی که دارد، قیمت مناسبی ارائه می شود و همچنین کوچک بودن این تین کلاینت برای محل کار ما بسیار امتیاز خوبی محسوب می شود و تین کلاینت پایانه HP t510 برای کاربری ما بسیار مقرون به صرفه بوده و هم رفع نیاز کرده است و این ویژگی ها برای ما ارزشمند می باشد.
ادامه خبر

جدیدترین اخبار سراسری مینی کامپیوتر، تین کلاینت، زیرو کلاینت

ویندوز سرور WaaS مایکروسافت را رها می کند
جنگ‌های کوچک رایانه‌ای
استفاده از مینی کامپیوترها در شرکت حمل و نقل لجستیک آر تی ال لونگوی در کانادا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان