کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: شنبه 24 مهر ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین

آل این وان ها یک نوع کامپیوتر هستند که تمامی سخت افزار ها پشت یک مانیتور قرار گرفته است

آل این وان‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که کاربر مجاب به خرید آن‌ها می‌شود. از جمله این ویژگی‌ها عبارتند از ایجاد فضای اشغالی بسیار کم، عدم نیاز به لوازم جانبی مانند کیس، مانیتور و...، کاهش برق مصرفی، کاربری و نصب آسان ونداشتن کابل‌های اضافی

این مسئله مربوط به قطعات داخلی است و در بیشتر موارد باید قطعات دستگاه بررسی شود.بهتر است تست خرابی نمایشگر توسط متخصص انجام شود.

باید از دستمال‌های مخصوص برای تمیز کردن صفحه نمایش ال این وان استفاده کنیم. توجه داشته باشید از شوینده‌های صنعتی و الکل استفاده نکنیم.

بله، ارتقا ال این وان سرعت سیستم را به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد.

بله، اکثر قطعات داخل آل این وان لحیم شده‌اند و همین امر باز و بسته کردن آن را با مشکل روبرو می‌کند. همچنین به دلیل فضای کمی که بین قطعات وجود دارد، تعویض قطعات ممکن است باعث آسیب رساندن به دستگاه شود.

با دیدن برخی علائم و نشانه‌ها می توانید به خرابی گرافیک آل این وان پی ببرید؛ از جمله، روشن بودن دستگاه اما نداشتن تصویر، ایجاد خطوط راه راه عمودی در مانیتور، گرمای بیش از اندازه آل این وان و بی کیفیت شدن تصاویر

یکی از معمول‌ترین مشکلات روشن نشدن آل این وان است. در صورتی که یکی از لوازم داخل ال این وان مانند کارت گرافیک و هارد دیسک دچار مشکل شود معمولا آل این روشن نمی‌شود.

مجموعه مقالات آل این وان

مزایا و معایب آل این وان
آل این وان (AIO) چیست؟

جدیدترین مشتریان ما

استفاده از سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 در سازمان فناوری اطلاعات استانداری کرمانشاه

+ در چه بخشی از سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این سرور‌ها صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی را روی سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 نصب‌کرده‌اید؟ • سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 را در واحد فناوری اطلاعات و جهت نرم افزارهای اتوماسیون اداری استفاده می‌کنیم .
ادامه خبر

استفاده از سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 در آزمایشگاه دانشبد

+ در چه بخشی از سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این سرور‌ها صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی را روی سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 نصب‌کرده‌اید؟ • سرور اچ پی Enterprise HP Thin Micro TM200 در بخش اداری و جهت نرم افزارهای اداری و مالی مورد استفاده قرار گرفته است.
ادامه خبر

استفاده از آل این وان HP t410 در شرکت صنایع لفاف زرین ایران

+ ارزشمندترین مزیتی که آل این وان HP t410 برای شما داشته‌ چه بوده است؟ • بهترین مزیتی که این دستگاه برای ما دارد، ارزان بودن آل این وان HP t410 و قابل اعتماد بودن برند اچ پی می باشد.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت HP t620 Quad Core در مسابقه ایران پیام

+ ارزشمندترین مزیتی که تین کلاینت HP t620 Quad Core برای شما داشته‌ چه بوده است؟ • فضای اشغالی کم تین کلاینت HP t620 Quad Core بهترین مزیت این کامپیوتر کوچک برای ما به شمار می رود.
ادامه خبر

استفاده از تین کلاینت پایانه HP t430 در شرکت طرح ایده پارس

برای اجرای پروژه ای در رابطه با سیستم های امنیتی و استفاده از دوربین مداربسته نیازمند استفاده از تین کلاینت HP t430بودیم و با کارکرد عالی و 24ساعته این دستگاه کمک شایانی به اجرای موفق این پروژه کرد.
ادامه خبر

تین کلاینت Dell Wyse 5070 j4 در مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی

کاربری ما بیمارستان و در زمینه HIS هست و جهت نرم افزار های مدیریت درمانی و اداری از تین کلاینت Dell Wyse 5070 استفاده می کنیم.
ادامه خبر

آموزشگاه اودیس و آل این وان زیروکلاینت All-In-One HP t410

در بخش اداری نیاز به سیستمی داشتیم که جای کمی را اشغال کند و با توجه به این‌که آل این وان، سیستم‌هایی یکپارچه و کامل و به شکل یک مانیتور هستند خیلی برامون مناسب بود
ادامه خبر

استفاده از آل این وان HP t410 در شرکت داده آریانا

پس از گذشت یک ماه از خرید آل این وان HP t410 توسط شرکتی در حوزه ‏مدیریت ‏و ‏مشاوره برای بخش اداری در شهر تهران، مصاحبه‌ای با مسئول IT این سازمان داشتیم تا نظرشان را در ارتباط با استفاده از این آل این وان مطلع شویم.
ادامه خبر

جدیدترین اخبار سراسری مینی کامپیوتر، تین کلاینت، زیرو کلاینت

ویندوز سرور WaaS مایکروسافت را رها می کند
جنگ‌های کوچک رایانه‌ای
استفاده از مینی کامپیوترها در شرکت حمل و نقل لجستیک آر تی ال لونگوی در کانادا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان