کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 36
  • 1068 مرتبه
کامپیوتر بدون کیس یک تکه Z1 G2 شرکت HP - قسمت دوم

کامپیوتر بدون کیس یک تکه Z1 G2 شرکت HP - قسمت دوم

07/07/1395

قسمت دوم: معرفی، صوت، تصویر، امکانات جانبی و نرم افزارهای پیش فرض کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2

معرفی کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه Z1 تولید شرکت HP در سال 2013 اولین کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه بود که یک ایستگاه کاری را در قالب یک آل این وان (All-in-One) طراحی کرد. شرکت HP در سال 2014 کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه جدید و تنومند HP Z1 G2 را با حفظ ساختار اختصاصی اولیه آن تولید کرد. این کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 قابلیت های جدیدی را به همراه دارد که عبارت اند از: صفحه لمسی، پردازنده گرافیکی Nvidia Quadro، پورت های Thunderbolt 2.0 و کارایی سریعتر کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه از طریق پردازنده های Intel's Xeon.
صوت و صدا در کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2: 
با استفاده از یک قابلیتsubwoofer آنبورد، صدای بلندگو های دوگانه استریوی کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 کمتر از صدای رعد نیست. هنگامی که یک موزیک را با درجه صدای بلند می شنوید، بلندگوهای کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 یک دیوار صدای ضخیم ایجاد می کند. در نتیجه، صدای موزیک به اندازه کافی بلند می باشد و حتی می توان جزئیات ظریف هارمونی های صدا را شنید.
کیبورد و موس در کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 با کیبورد و موس بی سیم تحویل داده می شود که از نظر عملکرد هیچ گونه خطایی ندارد. موس مشکی رنگ کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2 با لبه های منحنی، دکمه های کلیک چپ و راست مجزا ندارد. در عوض قطعه باریکی که در وسط بدنه موس قرار گرفته است این دو عمل را از هم جدا می کند. این قطعه محل اسکرول موس نیز می باشد.
کیبورد کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2 یک طراحی ساده با قرار گرفتن بخش عددی کیبورد در سمت راست و میانبرهای پخش صدا در داخل کلید های F5 تا F11 دارد. تنها نقطه ضعف آن صدای دکمه های کیبورد در حال تایپ کردن است. می توان با استفاده از کیبورد کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One) یک تکه 69 واژه را در مدت یک دقیقه با نرخ یک درصد خطا به صورت ده انگشتی تایپ کرد.
وبکم و پورت های کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 دارای یک دکمه برای روشن کردن سیستم، اتصال میکروفون و هدفون، یک شکاف برای کارت SD، دو پورت USB 3.0 و دو پورت Thunderbolt 2.0 در لبه راست می باشد. پورت های Thunderbolt 2.0 امکان استفاده از شش دستگاه وانتقال ویدیو هایی با کیفیت تصویر تا 4K را پشتیبانی می کند. گروهی از رابط ها در لبه پایین پشت کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 قرار دارد که شامل چهار پورت USB 2.0، یک پورت Display، پورت های ورودی و خروجی قطعات و پورت شبکه می باشد.
گرافیک در کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 دارای یک پردازنده گرافیکی با نام NVIDIA Quadro K4100M و یک VRAM چهار گیگا بایتی است که در آزمایش های انجام شده کارایی بالایی را از خود نشان داده است.
کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 در آزمایش 3DMark Ice Storm Extreme GPU نتیجه 96,640 را بدست آورده است و نسبت به مقدار متوسط دسکتاپ های جایگزین که 79,650 می باشد برتری دارد.
نرم افزار و گارانتی در کامپیوتر بدون کیس (آل این وان- All-In-One)یک تکه HP Z1 G2:
کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 با تعداد انگشت شماری از برنامه های سودمند تولید می شود تا مجموعه نرم افزارهای Windows 8.1 را تکمیل کند.
اولین برنامه پیشنهادی برای کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 که پیش تنظیمات بصری را برای تماشای فیلم، بازی کردن و خواندن متن در اختیار کاربران قرار می دهد، HP My Display می باشد. همچنین می توانید پارامترهای مستقلی را برای روشنایی، کنتراست، اندازه و نقطه سفید تصویر تنظیم کنید. Wireless Hotspot شرکت HP می تواند کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 را به یک نقطه اتصال Wi-Fi تبدیل کند در آن صورت با یک مرور سریع در راهنمای عملکرد شرکت HP قادر خواهید بود که تشخیص دهید برنامه های شما از چه میزان قدرتی برخوردارند. همچنین می توان برای استفاده از کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 به راهنمای دیجیتالی کاربر مراجعه کرد.
نرم افزار کنترلگر مرکزی اینتل، می تواند مختصری از مشخصات کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 را در اختیار کاربر قرار می دهد و امکان مدیریت هارد درایورها را با تکنولوژی سریع ذخیره سازی اینتل فراهم می کند. کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 را می توان با وارانتی های یک، سه، چهار و پنج ساله خریداری کرد.
قیمت کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2:
مانند پیکربندی و قدرت استثنایی کامپیوتر بدون کیس(آل این وان- All-In-One) یک تکه HP Z1 G2 ، قیمت آن نیز استثنایی و معادل 6341 دلار می باشد.


«تهیه و تنظیم: دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت پیمان نیک کاران-مهندس پریسا زارعی»

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان