کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 279
  • 886 مرتبه
شرکت فرا صنعت هندسه و استفاده از تین کلاینت WinTel t120

شرکت فرا صنعت هندسه و استفاده از تین کلاینت WinTel t120

12 شهریور 1397

شرکتی در حوزه‌ی صنعتی و تولید ماشین‌های صنعتی برای کارخانجات نیاز به دستگاه‌های کامپیوتری کوچکی داشتند که با استفاده از ویژگی کوچک بودن این دستگاه‌ها بتوانند آن ها را به راحتی استفاده کنند. در این راستا با توجه به آشنایی که از قبل از طریق یکی از دوستانشان در حوزه‌ی تین کلاینت‌‌ها داشتند، در این زمینه جستجو می‌کنند. قیمت مناسب و داشتن پورت‌های خاصی که دستگاه‌های صنعتی را ساپورت کند از ویژگی‌هایی بود که سبب شد از تین کلاینت‌های مورد جستجو با شرکت پیمان‌نیک‌کاران و تین کلاینت WinTel t120 را انتخاب کنند. ابتدا از این تین کلاینت یک نمونه به عنوان تست تهیه و با دستگاه صنعتی مورد آزمایش قرار می‌دهند. پس از نتیجه‌ی مثبت از تین کلاینت WinTel t120، برای سایر پروژه‌ها نیز از همین مدل از تین کلاینت خریداری می‌نمایند.

بعد از 3 ماه از استفاده‌ی این شرکت تولیدی از تین کلاینت WinTel t120 مصاحبه‌ای با مسئول تولید این مجموعه انجام و نظرشان را در رابطه با این تین کلاینت‌ها جویا می‌شویم.


فول پورت بودن این تین کلاینت که علی الخصوص پورت LPT هم این تین کلاینت داشت و همچنین فن لس بودن این تین کلاینت ها و در نهایت قیمت بسیار مناسب این تین کلاینت از ارزشمند ترین مزیت‌ها برای انتخاب این تین کلاینت بود.

+ نحوه‌ی آشنایی شما با تین کلاینت‌ها از چه طریق بوده است؟

- از قبل برای یکی از دوستانم که گیم نت داشتند از این تین کلاینتها استفاده و راهاندازی کرده بودم و از این طریق با تین کلاینت‌ها آشنا شدم.

+ دلیل نیاز شما به تین کلاینت‌ها به چه علت بوده است؟

- فعالیت صنعتی انجام می‌دهیم، در نتیجه با کیس‌ها خیلی مشکل داشتیم، علاوه بر آن دستگاهی می‌خواستیم که از نظر ابعاد بسیار کوچک باشد، پس از تین کلاینتها استفاده کردیم، چرا که علاوه بر فن‌لس بودن حجم بسیار کمی نیز دارند.

+ چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان تین کلاینت، شرکت پیمان نیک کاران و تین کلاینت WinTel t120 را انتخاب کردید؟

- یکی از پورت‌هایی که می‌خواستم حتما تین کلاینت‌ها داشته باشند پورت LPT بود که این پورت جهت اتصال تین کلاینت‌ها به دستگاه‌های صنعتی از جمله دستگاه CNC استفاده می‌شود. علاوه بر آن قیمت تین کلاینت نیز برای ما مهم بود که مناسب باشد. در نتیجه همه‌ی این موارد باعث شد تین کلاینت شرکت شما را پیدا و انتخاب کنیم.

+ در چه بخشی از تین کلاینت‌ها استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این تین کلاینت‌ها صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی روی تین کلاینت WinTel t120 نصب‌کرده‌اید؟

- از این تین کلاینت‌ها جهت اتصال تین کلاینت به دستگاه CNC و در بخش کنترل CNC استفاده می‌شود. بر روی این تین کلاینت‌ها از نرم‌افزار ماخ تری استفاده می‌شود.

+ ارزشمندترین مزیتی که تین کلاینت WinTel t120 برای شما داشته چه بوده است؟

- فول پورت بودن این تین کلاینت که علی‌الخصوص پورت LPT هم این تین کلاینت داشت و همچنین فن لس بودن این تین کلاینت‌ها و در نهایت قیمت بسیار مناسب این تین کلاینت از ارزشمندترین مزیت‌ها برای انتخاب این تین کلاینت بود.

+ آیا این تین کلاینت و در کل استفاده از تین کلاینت را به سایر دوستان پیشنهاد می‌دهید؟

- بله حتماً این تین کلاینت را خودم به تمامی کارفرماها معرفی می‌کنم.

+ آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی محصولات تین کلاینت و همچنین تین کلاینت WinTel t120 دارید؟

- خودم تمایل به استفاده از این تین کلاینت‌ها دارم، ولی برنامه‌ی کاری ما به دلیل شرایط نامناسب موجود مشخص نیست، ولی اگر پروژه‌ای جدید باشد حتماً از این مدل‌های تین کلاینت استفاده خواهم کرد.

+ نظرتان را درباره‌ی مجموعه‌ی پیمان نیک کاران در زمینه‌ی ارائه‌ی تین کلاینت‌ بفرمایید.

- نظر خیلی خوبی هم نسبت به شرکت شما و هم تین کلاینت‌ها دارم. فقط کمی تین کلاینت‌ها برای من دیر ارسال شد، ولی در عوض رفتار پرسنل خیلی پسندیده بود و پیگیری خیلی خوبی درباره‌ی این‌که تین کلاینت‌ها به دستم رسیده یا نه، داشتند.

+ آیا تاکنون مشکلی با این تین کلاینت‌ها داشته‌اید؟

- خیر، خدارو شکر هیچ مشکلی با این تین کلاینت‌ها نداشتم.

 
تین-کلاینت-Wintel-t129
ثبت سفارش
تعداد
عنوان