کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 03 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 246
  • 586 مرتبه
افزایش راندمان کاری کارخانه رنگرزی در مشهد با استفاده از تین کلاینت ThinClient HP t510

افزایش راندمان کاری کارخانه رنگرزی در مشهد با استفاده از تین کلاینت ThinClient HP t510

01 خرداد 1397

شركتی رنگرزی و توليد‌كننده انواع محصولات نساجي در مشهد به عنوان يكي از برترين و بزرگترين كارخانه‌هاي نساجي ايران، هم اكنون در آستانه دو دهه از فعاليت خود در صنعت نساجي كشور قرار دارد. پايايی و پويايی رمز موفقيت و بقاي این شرکت در اين سال هاي پر فراز و نشيب بوده است. مديران، كاركنان و كارگران اين شركت همواره در صدد بوده‌اند، همت و تلاش ايراني را با توليد محصولاتي كه شالوده قدمت و نوآوري است به منصه ظهور برسانند و اميد دارند تا از ديار خراسان، راهی به سوی دروازه‌های جهاني اين صنعت بگشايند، چرا كه معتقدند ايرانيان هميشه شايسته بهترين‌ها هستند. رنگرزی اکثر پارچههای در سطح کشور را این شرکت بزرگ انجام میدهد که از بهترین رنگرزیهای موجود در ایران است. در این کارخانه پارچه خام و سفید وارد می شود و با طرح و رنگهای مختلف روانه بازار میشود.

افزایش هزینه های کارخانه بدلیل استفاده از کامپیوترهای پی سی در کنار دستگاه های صنعتی

در این کارخانه رنگرزی کنار هر دستگاه صنعتی یک کامپیوتر پی سی متصل است تا پردازش تصویر رنگ های مورد استفاده را انجام دهد اما به دلیل اینکه دستگاه های صنعتی مدام در حال لرزش و تکان خوردن هست، این کامپیوتر های پی سی نیز دچار لرزش های مداوم هست که بعد از مدتی هارد کامپیوتر معیوب می‌شود و قابل استفاده نیست. همواره این مسئله و هزینه های مالی که تعویض هارد کامپیوتر در پی دارد برای مدیران کارخانه گران تمام می شد و از چند ماه پیش برای رفع این مسئله به مسئول فناوری اطلاعات کارخانه امر می کنند تا برای همیشه این چالش را مرتفع و حل کند. مسئول فناوری اطلاعات کارخانه از طریق افراد مطلع با مینی کامپیوترها آشنا می شود و با جستجویی ساده در اینترنت با شرکت پیمان نیک کاران ارتباط برقرار می‌کند و مشاوره‌هایی دریافت می‌کند. مشاورین فنی شرکت پیمان نیک کاران برای خط تولید این کارخانه مدل تین کلاینت  HP t510 را پیشنهاد می‌دهند و چون دستگاه های صنعتی مدام در حال لرزش است از هارد SSD استفاده شود تا در مقابل لرزش ها مقاومت داشته باشد. تین کلاینت HP t510 می تواند جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای پی سی باشد، چرا که عدم وجود هرگونه هارد، پردازشگر و حافظه در این ترمینال‌ها علاوه بر کاهش هزینه، بر عمر مفید آنها نیز افزوده است.


تین کلاینت HP t510 در کنار هر دستگاه صنعتی رنگرزی مورد استفاده قرار گرفته و سرعت خوب، حجم کم و عدم حساسیت به گرد و غبار و لرزش تین کلاینتهای HP t510 از مزیت‌های موثرتین کلاینت HP t510 در این کارخانه رنگرزی بوده است.

دیدگاه استفاده از تین کلاینت HP t510 در کارخانه رنگرزی

بعد از چند ماه به سراغ مدیران این کارخانه رنگرزی می رویم و از آنها در مورد کارایی تین کلاینت HP t510 می پرسیم و آنها به ما می گویند که تین کلاینت HP t510 در کنار هر دستگاه صنعتی رنگرزی مورد استفاده قرار گرفته و سرعت خوب، حجم کم و عدم حساسیت به گرد و غبار و لرزش تین کلاینتهای HP t510 از مزیت‌های موثر تین کلاینت  HP t510 در این کارخانه رنگرزی بوده است. مدیران کارخانه قصد دارند طی چند ماه آینده نسبت به نصب و راه اندازی تین کلاینت  HP t510 بر روی تمامی دستگاه های صنعتی کارخانه اقدام می‌کنند. از سویی واحد ارزیابی و تحقیقات کارخانه طی گزارش کوتاهی به ما اعلام کرد که قرارگیری تین کلاینت HP t510 در کارخانه، فضای زیادی را اشغال نکرد و همچنین با محیط کارخانه مناسب هست و قابلیت کار آسان و بازدهی زیاد تین کلاینت HP t510 باعث شده است که در چند مورد دیگر این کارخانه بهره‌وری بیشتری داشته باشد که افزایش کارآمدی در هزینه‌های مدیریتی به هنگام استفاده از تین کلاینت HP t510، انعطاف بیشتر در دسترسی  به دسکتاب و استفاده از آن در تین کلاینت HP t510، کاهش مصرف انرژی تین کلاینت HP t510، هزینه پایین سختافزار تین کلاینت HP t510 از جمله ویژگی‌های مفید تین کلاینت HP t510 برای این کارخانه بزرگ رنگرزی بوده است.

 

افزایش-راندمان-کاری-کارخانه-رنگرزی-در-مشهد-با-استفاده-از-تین-کلاینت-Thin-Client-HP-t510

ثبت سفارش
تعداد
عنوان