کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 03 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 225
  • 794 مرتبه
کارخانه رنگرزی مشهد و کامپیوتر کوچک PAT t640

کارخانه رنگرزی مشهد و کامپیوتر کوچک PAT t640

13 آذر 1396

شركتی رنگرزی و توليدكننده انواع محصولات نساجي در مشهد به عنوان يكي از برترين و بزرگترين كارخانههاي نساجي ايران، هم اكنون در آستانه دو دهه از فعاليت خود در صنعت نساجي كشور قرار دارد. پايايی و پويايی رمز موفقيت و بقاي این شرکت در اين سالهاي پر فراز و نشيب بوده است. مديران، كاركنان و كارگران اين شركت همواره در صدد بودهاند، همت و تلاش ايراني را با توليد محصولاتي كه شالوده قدمت و نوآوري است به منصه ظهور برسانند و اميد دارند تا از ديار خراسان، راهی به سوی دروازههای جهاني اين صنعت بگشايند، چرا كه معتقدند ايرانيان هميشه شايسته بهترينها هستند. رنگرزی اکثر پارچه‌های در سطح کشور را این شرکت بزرگ انجام می‌دهد که از بهترین رنگرزی های موجود در ایران است. در این کارخانه پارچه خام و سفید وارد می‌شود و با طرح و رنگ های مختلف روانه بازار می‌شود.

ارتقاء بخش‌های اداری کارخانه با ایده‌ی کامپیوتر کوچک

با توجه به تجربه خوبی که کارخانه رنگرزی در استفاده از کامپیوتر کوچک در بخش داخل کارخانه داشتند، جهت تجهیز بخشهای اداری مجموعه نیز از تکنولوژی کامپیوتر کوچک استفاده میکنند.

با مشاوره و راهنمایی گرفتن مجدد از مشاوران فنی شرکت پیمان نیک کاران در زمینه‌ی معرفی کامپیوتر کوچک، که بتوانند در بخش اداری خود و کار با نرم‌افزارهای مالی حسابداری استفاده نمایند، با کامپیوتر کوچک PAT t640 آشنا می‌شوند.

کامپیوتر کوچکی قدرتمند با پردازشگر 4 هسته‌ای اینتل، که به دلیل قدرت و سرعت بالا کاربران را در استفاده از نرم‌افزارهای مختلف خود بسیار خشنود کرده است.

این کامپیوتر کوچک با پشتیبانی از 2 مانیتور به صورت همزمان سطح دسترسی بیشتری را با کیفیت تصویر شفاف Full HD به کارمندان ارائه می‌دهد.

کامپیوتر کوچک PAT t640 می‌تواند هم زمان از دو فضای ذخیره‌سازی SSD و HDD پشتیبانی کند که به وسیله این قابلیت کاربران دیگر مشکلی در کمبود فضا و ذخیره و بایگانی اطلاعات نخواهند داشت.

 همچنین فن لس بودن کامپیوتر کوچک PAT t640 سبب می شود تا بتوان از این کامپیوتر کوچک، بدون وقفه در 24 ساعت شبانه روز استفاده نمود و به دلیل نداشتن فن نگران خرابی و مشکلات دیگری که در کامپیوترهای پی سی به وجود می‌آید نباشند. کامپیوتر کوچک PAT t640 بسیار کوچک است و توسط پایه‌ی مخصوص به خود می‌توان به راحتی این کامپیوتر کوچک را در پشت مانیتور متصل کرد. در این کارخانه نیز با انجام این کار و نصب کامپیوتر کوچک خود در پشت مانیتور، صرفه جویی بسیار خوبی در فضای اتاق‌ها و میزهای کارمندان انجام شده است.

دیدگاه استفاده از کامپیوتر کوچک HP t510 در کارخانه رنگرزی

با انجام مصاحبه با مدیر بخش فناوری اطلاعات کارخانه رنگرزی در رابطه با استفاده از کامپیوتر کوچک PAT t640، نظر خوب و مثبت آنها را میشنویم. ایشان اعلام می کنند که سرعت خوب و بالا، علاوه بر حجم بسیار کمی که توسط کامپیوتر کوچک اشغال میشود، برای آنها بسیار رضایتبخش بوده است. آن‌ها از این کامپیوتر کوچک در بخش‌های اداری خود و استفاده از نرم افزارهای اداری و فتوشاپ استفاده می‌کنند. همچنین در بخش مالی خود نیز با اتصال این کامپیوتر کوچک به سرور، از سیستم حسابداری و سایر نرم‌افزارهای مالی بانکی خود مانند Sql استفاده می‌کنند.

در نهایت اعلام می‌دارند در آینده نیز چنانچه نیاز به خرید سیستم جدیدی در کارخانه باشد، در استفاده از تکنولوژی کامپیوتر کوچک درنگ نخواهند کرد.

 

کارخانه-رنگرزی-در-مشهد-و-کامپیوتر-کوچک-Small-Computer-PAT-t640

ثبت سفارش
تعداد
عنوان