کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 03 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 221
  • 732 مرتبه
تین کلاینت PAT t810 در مسیر نوسازی اتاق کنفرانس کارخانه تولید دارو

تین کلاینت PAT t810 در مسیر نوسازی اتاق کنفرانس کارخانه تولید دارو

10 آبان 1396

یک شرکت پخش دارویی در قلب پایتخت ایران به سال 1387 پس از انجام مراحل قانونی موفق به اخذ موافقت اصولی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت انجام فعالیت توزیع دارو گردید و در مهرماه همان سال نیز در اداره ثبت شرکت‌ها تحت سهامی خاص به ثبت رسید. هدف از ایجاد و تأسیس پخش استفاده از توان بالقوه موجود در استان‌های کشور در راستای توزیع مویرگی هوشمند و سریع می‌باشد که دارای ویژگی و مزایای خاصی است. نگرش جدید به سیستم فروش دارو به شیوه تحت وب و آنلاین از جمله مزایای این شرکت بوده که قادر است فروش را به نحو چشمگیری تغییر و افزایش دهد. با توجه به افزایش شرکت‌های توزیعی در زمینه دارو و فروش به شیوه سنتی، باعث شد تا مدیران شرکت پخش دارویی اکسیر و مدیران ارشد در هلدینگ داروپخش به فکر ایجاد سیستم نوین و جدیدی باشند که با استانداردهای روز دنیا مطابقت و توان رقابتی شرکت را بالا ببرد. سیستم فروش تحت وب دارای مزایای بسیاری می‌باشد که از آن جمله می‌توان به عدم حضور ویزیتور در داروخانه، پذیریش سفارش در هر ساعت از شبانه‌روز حتی در منزل، ارتباط مستقیم و آنلاین داروخانه‌ها با مراکز فروش، کاهش ترددهای بی‌مورد و اضافی، کاهش خطای انسانی، جلوگیری از اتلاف وقت ، به‌موقع و سرعت در وصول داروهای درخواستی، اطلاع از موجودی دارو در سیستم‌های پخش و آزادی در انتخاب و تعداد دارو توسط داروخانه اشاره کرد، همچنین پرداخت به‌صورت Online و استفاده از اعتبارات بانکی با پشتیبانی سیستم بانکی و شرکت پخش دارویی از دیگر مزایای این طرح می‌باشد.

به دنبال جایگزینی مناسب برای پی سی‌ها

مدیران این کارخانه پخش دارویی به جهت استفاده از ابزارهای نوین مدیریتی تصمیم می‌گیرند که اتاق کنفرانس مجهزی را تدارک ببینند و در این راستا قصد دارند با حداقل هزینه‌ها تجهیزات خوبی استفاده کنند. تمامی موارد موردنیاز برای اتاق کنفرانس تهیه می‌شود اما مدیر فناوری اطلاعات کارخانه به دنبال دستگاهی کوچک و شیک هست که جایگزین پی سی باشد و البته قابلیت‌های پی سی را نیز دارا باشد.

تین کلاینت PAT t810 در اتاق کنفرانس مدیریت کارخانه نصب شده است و به‌وسیله تین کلاینت PAT t810 فایل‌ها، نرم‌افزارهای فروش، انبارداری، خزانه و حسابداری در جلسات با وضوح خوبی نمایش داده می‌شود بدین‌صورت که تین کلاینت PAT t810 به نمایشگری بزرگ متصل شده است.

ایده استفاده از تین کلاینت PAT t810

در همین حین، مدیر فناوری اطلاعات کارخانه با شرکت در همایشی مربوط به فناوری‌های نوین کامپیوتری به‌صورت اتفاقی با تین کلاینت‌ها آشنا می‌شود. در همان همایش، اطلاعات شرکت فروش محصولات تین کلاینت را کسب می‌کند و طی تماسی با مشاورین فنی شرکت پیمان نیک کاران راهنمایی‌های لازم را اخذ می‌کند و نسبت به تهیه یک عدد تین کلاینت PAT t810 اقدام می‌کند و در اتاق کنفرانس نصب می‌کنند. ازجمله قابلیت‌های خاص تین کلاینت PAT t810 در اتاق کنفرانس می‌توان به پردازنده قدرتمند Core i7-6500U 4M Cache,3.1 GHz، پشتیبانی تا 16 گیگ حافظه، خروجی تصویر تین کلاینت بی‌نهایت شفاف و زیبا تکنولوژی UHD دو برابر بهتر از Full HD، پشتیبانی کامل این تین کلاینت از انواع ویندوزهای XP/7/8/10/2003/2008/2012/2016 نسخه‌های 32 بیتی و 64 بیتی، بالاترین پایداری این تین کلاینت به کمک بهترین روش تبادل حرارتی از طریق خنک‌کننده حرارتی تمام آلومینیومی و حذف خازن از بورد می‌باشد. تین کلاینت PAT t810 مجهز به دو پورت گرافیک جهت اتصال هم‌زمان به دو مانیتور که هر مانیتور می‌تواند به دو صورت تنظیم گردد: تکرار تصویر جهت کلاس‌های آموزشی (نمایش تصویر هم‌زمان روی دیتا پروژکتور و مانیتور استاد) و جلسات دمو و ادامه تصویر جهت افزایش اندازه دسکتاپ و تعداد پنجره‌های باز هم‌زمان و زیباتر و کم‌حجم‌تر از طریق اتصال به پشت مانیتور، اشاره کرد که همچنین به دلیل دارا بودن ویژگی‌های دیگر به غول کوچک معروف است!

دیدگاه استفاده از تین کلاینت PAT t810

بعد از حدود دو ماه به سراغ مدیر فناوری اطلاعات این کارخانه می‌رویم و طی گپ و گفتی پیرامون کارایی تین کلاینتها از ویژگی‌های مفید و مؤثر تین کلاینت PAT t810 برای اتاق کنفرانس کارخانه توضیحاتی ارائه داد. مدیر فناوری اطلاعات کارخانه در ادامه می‌افزاید که حجم کم و ظاهری شیک برای اتاق کنفرانس مدیریت از مزیت‌های تین کلاینت PAT t810 برای این کارخانه می‌باشد.

 

اتاق-کنفرانس-کارخانه-تولید-دارو-تین-کلاینت-ThinClient-PAT-t810

ثبت سفارش
تعداد
عنوان