کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 06 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 200
  • 696 مرتبه
تین کلاینت PAT t520 در خدمت افزایش سرعت خط تولید کارخانه تولید دارو

تین کلاینت PAT t520 در خدمت افزایش سرعت خط تولید کارخانه تولید دارو

21 خرداد 1396

کارخانه‌ای در قلب ایران که در زمینه ساخت و فروش محصولات داروئی، غذائی، مواد شیمیایی و آرایشی و تجهیزات پزشکی، وارد کردن محصولات ساخته شده دارویی، غذایی، مواد شیمیایی و آرایشی و بهداشتی، ملزومات و تجهیزات پزشکی و توزیع آن، وارد کردن ماشین آلات مربوط به تولید و اصلاح و یا تغییر صنعتی مواد، همچنین وارد کردن مواد اولیه خام یا نیمه‌ساخته و لوازم بسته‌بندی مورد استفاده در محصولات فوق‌الذکر و عملیات‌های تحقیقاتی، فعالیت می کند.


- تین کلاینت PAT T520 در کنار دستگاه های ماشین بینایی نصب می شود و با استفاده از نرم افزار لب ویو نقش پردازشگر اطلاعات و نمایشگر را ایفا می کند.
-استفاده از تین کلاینت PAT t520 باعث صرفه جویی در وقت و زمان کارکنان شده و همچنین نگهداری این دستگاه های تین کلاینت بسیار آسان است.
- تین کلاینتها سریعتر، خنکتر و مصرف انرژی کمتری نسبت به پی سیها دارند.

 

در فکر بهبود وضعیت کارایی کارخانه

مدیران کارخانه پس از جلسات متعدد برای افزایش بهره وری کارخانه در سال اقتصاد مقاومتی تصمیم می گیرند که در خط تولید کارخانه دست به اقدامات نوینی بزنند تا وضعیت فعلی را بهبود ببخشند. دستورالعمل فوق به تمامی بخش های کارخانه ابلاغ می شود و در این راستا مسئول فناوری اطلاعات کارخانه به دنبال عملیاتی کردن این موضوع است که ناگفته نماند از مدت‌ها پیش، حجم بزرگ و تولید صدای فن پی سی ها در قسمت ماشین بینایی خط تولید باعث شده بود که به فکر جایگیزینی برای پی سی‌ها باشد که به تازگی مینی کامپیوتر ها را در سایت دانشگاهی دیده بود. مسئول فناوری اطلاعات کارخانه طی جستجو در اینترنت با شرکت پیمان نیک کاران تماس برقرار می‌کند و از ویژگی‌ها و وضعیت خط تولید کارخانه می‌گوید تا مطمئن شود مینی کامپیوترها برای اجرای نرم افزار Labveiw و ماشین بینایی کارایی دارد یا خیر. این نکته را باید ذکر کرد در خط تولید این کارخانه ماشین بینایی به کار گرفته شده است که استفاده از حس‌گرها برای دریافت سیگنال‌های تشکیل‌دهنده تصویر یک شی هستند که توسط کامپیوتر و یا سایر وسایل پردازش سیگنال برای تفسیر و تحلیل سیگنال‌های دریافت شده از قطعه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماشین بینایی به عنوان یک ابزار مهندسی در ابزارهای دیجیتال و در شبکه‌های کامپیوتری برای کنترل ابزارهای صنعتی دیگر از قبیل کنترل بازوهای روبات و یا خارج کردن تجهیزات معیوب به کار می‌رود. یکی از مهمترین پراستفاده‌ترین کاربردهای آن در بازبینی و بررسی کالاهای صنعتی از جمله اتومبیل‌ها، مواد خوراکی و دارو می‌باشد. همانند نیروی انسانی که با چشم غیر مسلح در خط تولید کالاها را برای تعیین کیفیت و نوع ساخت آنها بازبینی می‌کنند، ماشین بینایی از دوربین‌های دیجیتال و دوربین‌های هوشمند و نرم‌افزارهای image processing (پردازش تصویر) برای این کار استفاده می‌کند همچنین ماشین بینایی برای انجام دادن وظایفی خاص از جمله شمردن اشیاء در بالابرها، خواندن شماره سریالها و جستجوی سطح‌های معیوب به کار می‌روند. 

راه حل در استفاده از تین کلاینت  PAT t520

مدیران کارخانه نیز با اطلاع از کارایی های مفید تین کلاینت PAT t520 نسبت به تهیه تین کلاینت PAT t520 اقدام میکند. از قابلیتهای خاص تین کلاینت PAT t520 میتوان به قابلیتهای عمومی تین کلاینت 4 هستهای با سی پی یو  Z3735f بدون فن دو گیگ رم اشاره کرد.
تین کلاینتهای مورد استفاده در کارخانه تولید دارو مزایای بسیاری برای واحد صنعتی داشته و به گفتهی مسئولان این کارخانه استفاده از تین کلاینت PAT t520 باعث صرفه جویی در وقت و زمان کارکنان شده و همچنین نگهداری این دستگاه های تین کلاینت بسیار آسان است. تین کلاینتها سریعتر، خنکتر و مصرف انرژی کمتری نسبت به پی سیها دارند.

 

تین-کلاینت-ThinClient-PAT-t520-در-خط-تولید-کارخانه-تولید-دارو

ثبت سفارش
تعداد
عنوان