کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 06 آذر ماه 1399 ساعت: 

  • 167
  • 701 مرتبه
زیرو کلاینت های PAT490  و  PAT230 در جهت بهبود کیفیت آموزش در مدرسه کاخک

زیرو کلاینت های PAT490 و PAT230 در جهت بهبود کیفیت آموزش در مدرسه کاخک

1396/01/20

امروزه مسئله کیفیت آموزش و اثربخشی نظام های آموزشی از مهمترین دغدغه های نظام های آموزشی و دست اندرکاران و تصمیم سازان امر توسعه در هر کشوری می باشد .در کشور ما ایران این مسئله به دلایل عدیده ای از نگرانی مضاعفی برخوردار شده است . به نحوی که دولت ها، طی یک دهه گذشته به سختی توانسته اند حتی هزینه های جاری آموزش و پرورش را بپردازند. فناوری اطلاعات و ارتباطات این ادعا و بلکه توان را دارد که طی یک برنامه مدون و با تغییر در ساختار و روش های آموزش از هزینه ها بکاهد و کیفیت را افزایش دهد و محصولات نظام های آموزشی را با نیاز های جامعه هماهنگ و منطبق نماید و در جهت کاربردی نمودن آموزش قدم بردارد.

 

ایده استفاده از زیرو کلاینت های PAT490  و  PAT230 در مدرسه

با این اوصاف، مدیر مدرسه ای در شهر ظاهرا دور افتاده ای مانند کاخک برای حرکت در جهت نوآوری و تکنولوژی، تحقیقاتی را شروع می کند که از چه تجهیزاتی استفاده کند تا بتواند اهدافش را عملیاتی کند. پس از بازدید از نمایشگاه کامپیوتر وتجهیزات وابسته و جستجوی مجدد در اینترنت با شرکت نیک کاران تماس برقرار می کند و بعد از مشاوره، نسبت به تهیه 5 عدد زیرو کلاینت PAT490  و 12 عدد زیرو کلاینت PAT230 اقدام می نماید.

 

فواید استفاده از زیرو کلاینت های PAT490  و  PAT230 در مدرسه

بعد از گذشت دو سال از تهیه زیرو کلاینت های PAT490  و زیرو کلاینت های PAT230 از او درباره عملکرد زیرو کلاینت ها می پرسیم که او در پاسخ به ما از 

دو مزیت مهم زیرو کلاینت ها برای مدرسه می گوید که یکی مدیریت متمرکز بر سیستم ها و دیگری صرفه جویی در هزینه ها به جای استفاده از پی سی ها می باشد

از جمله قابلیت های زیرو کلاینت PAT230 می توان به سرعت در اتصال به سیستم مرکزی کمتر از 6 ثانیه از زمان روشن شدن تا مشاهده دسکتاپ سیستم مرکزی، امکان پشتیبانی از کاربران شناور که امکان اتصال هر کاربر را از پشت هر سیستمی به سیستم مرکزی فراهم می سازد ، تنظیم پسورد جهت محافظت از بخش تنظیمات در برابر تغییرات کاربران زیرو کلاینت PAT230 و همچنین امکان اتصال به سرور به صورت اتوماتیک با استفاده از اسم کاربری و کلمه عبور از قبل تعیین شده و همچنین مشاهده دسکتاپ سیستم کاربران از طریق سیستم مرکزی جهت انجام پشتیبانی و یا آموزش غیر حضوری، اشاره کرد. مدیر مدرسه در مورد زیرو کلاینت PAT490 معتقد است که اتصال به انواع سیستم عامل ها از جمله  XP ، 7 و 8  و همچنین مشاهده دسکتاپ و انجام هر عمل روی سیستم کاربران از طریق سیستم مرکزی جهت انجام پشتیبانی و یا آموزش غیر حضوری از جمله قابلیت های مفید زیرو کلاینت PAT490 در مدرسه ها و مراکز آموزشی است. به امید روزی که مراکز آموزشی بیش از پیش به استفاده از تکنولوژی در امر آموزش اهتمام ورزند.

زیرو کلاینت های PAT490  و  PAT230 در جهت بهبود کیفیت آموزش در مدرسه کاخک

 

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان