کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: سه شنبه 24 فروردین ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 534
  • 359 مرتبه
تین کلاینت HP t430 در دانشگاه فردوسی

تین کلاینت HP t430 در دانشگاه فردوسی

27 فروردین 1399

تین کلاینت HP t430

تینکلاینت HP t430 در دانشگاه فردوسی - دانشگاه فردوسی مشهد یکی از دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است که با قدمتی بیش از 70 سال در جهت آموزش و تعلیم و رشد و شکوفایی دانشجویان مشغول به فعالیت است. این دانشگاه جهت تجهیز سامانه تصویری نیاز به سیستم کوچکی داشتند که فضای زیادی را اشغال نکند، بدین جهت به ایشان تین کلاینت پایانه HP t430 پیشنهاد گردید. پس از دو ماه از خرید تین کلاینت پایانه HP t430، مصاحبه‌ای با مدیر آی تی این دانشکده داشتیم.ارزشمندترین مزیتی که این تین کلاینت داشته:
تین کلاینت پایانه HP t430 از لحاظ کوچک بودن و کارکرد مطمئن و اینکه می‌تواند هارد و گرافیک بالا را ساپورت کند برای ما مزیت بوده و از این جهت رفع نیاز کرده است.

 

+ نحوه‌ی آشنایی شما با تکنولوژی کامپیوتر کوچک از چه طریق بوده است؟

- بنده از طریق اینترنت با کامپیوتر کوچک آشنا شدم.

+ دلیل نیاز شما به کامپیوتر کوچک چه بوده است؟

ما نیاز به ایجاد سامانه تصویری در دانشگاه داشتیم و اینکه سیستمی می‌خواستیم که کوچک باشد و فضا اشغال نکند، به همین خاطر با بررسی‌های لازم تین کلاینت پایانه HP t430 را انتخاب کردیم.

+ چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان متفاوت کامپیوتر کوچک، شرکت ما و تین کلاینت پایانه HP t430 را انتخاب کرده اید؟

- شرکت شما کانفیگ مورد نظر ما را داشت و اینکه از لحاظ کوچک بودن دستگاه و کارکرد مطمئنی که دارد، شرکت شما و این مدل تین کلاینت پایانه HP t430 را انتخاب کردیم.

+ در چه بخشی از تین کلاینت پایانه HP t430 استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این کامپیوتر کوچک صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی را روی تین کلاینت پایانه HP t430 نصب کرده‌اید؟

- تین کلاینت پایانه HP t430 را برای سامانه تصویری دانشگاه استفاده می‌کنیم و برنامه‌های معمولی اداری و آفیس روی آن نصب است.
 

+ ارزشمندترین مزیتی که  تین کلاینت پایانه HP t430 برای شما داشته‌ چه بوده است؟

- تین کلاینت پایانه HP t430 از لحاظ کوچک بودن و کارکرد مطمئن و اینکه میتواند هارد و گرافیک بالا را ساپورت کند، برای ما مزیت بوده و از این جهت رفع نیاز کرده است.

+ آیا این مدل از کامپیوتر کوچک و در کل استفاده از تکنولوژی کامپیوتر کوچک را به سایر دوستان نیز معرفی می‌کنید؟

- بله، تین کلاینت پایانه HP t430 راضی بوده‌ام و کارکرد خوبی نیز داشته است و این تین کلاینت را به سایر همکاران نیز معرفی خواهم کرد.

+ آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی بیشتر کامپیوتر کوچک و همچنین تین کلاینت پایانه HP t430 دارید؟

- در حال حاضر نیاز ما به کامپیوتر کوچک برطرف شده، اما در صورتی که در آینده نیاز به کامپیوتر کوچک باشد، مجدداً از همکاران شما مشاوره خواهیم گرفت و از شرکت شما تهیه خواهیم کرد.

+ آیا تاکنون مشکلی با این کامپیوتر کوچک داشته‌اید؟

- خیر، از تین کلاینت پایانه HP t430 راضی هستیم و خداروشکر تاکنون مشکلی نبوده است.


ثبت سفارش
تعداد
عنوان