شرکتی در زمینه طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری و راه‌اندازی سرورهای اختصاصی و راهکارهای امنیت شبکه مشغول به فعالیت بوده و اقدام به خرید دستگاه تین کلاینت  HP t620 plus  کرده است.
در ابتدای سال 97 این شرکت تصمیم به تجهیز سیستم‌های خود در بخش فولادی گرفتند و با توجه به آشنایی قبلی که با تین کلاینت‌ها داشتند تصمیم می‌گیرند سیستم‌های خود را با تین کلاینت‌ها جایگزین نمایند.
با جستجو در زمینه‌ی برندهای مختلف تین کلاینت، برند نام‌آشنای HP را که تین کلاینت‌های مختلفی را عرضه می‌کند انتخاب می‌کنند. شرکت پیمان‌نیک‌کاران که ازجمله تنها شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی این برند از تین کلاینت‌ها می‌باشد، موردتوجه آن‌ها قرار می‌گیرد. از بین مدل‌های مختلف تین کلاینت در این شرکت با توجه به کاربری و راهنمایی گرفتن از مشاوران فنی این شرکت، تین کلاینت مدل HP t620 plus را انتخاب و به تعداد موردنظر تین کلاینت‌ها را تهیه می‌کنند.
بعد از حدود 3 ماه با این شرکت تماس گرفتیم تا ببینیم نتیجه‌ی استفاده از این تین کلاینت‌ها چه بوده است و نظرشان را درباره‌ی تین کلاینت HP t620 plus جویا شویم.

+ نحوه‌ی آشنایی شما با تین کلاینت‌ها از چه طریق بوده است؟

 
ارزان‌تر بودن تین کلاینت‌ها نسبت به کیس‌های کامپیوتری و همچنین حجم بسیار کم تین کلاینت‌ها باعث شد که تصمیم به تهیه‌ی تین کلاینت بگیریم.
- از قبل و در بازار با تین کلاینت‌ها آشنا شده بودیم.

+ دلیل نیاز شما به تین کلاینت‌ها به چه علت بوده است ؟

- ارزان‌تر بودن تین کلاینت‌ها نسبت به کیس‌های کامپیوتری و همچنین حجم بسیار کم تین کلاینت‌ها باعث شد که تصمیم به تهیه‌ی تین کلاینت بگیریم.

+ چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان تین کلاینت، شرکت پیمان نیک کاران و تین کلاینت HP t620 plus را انتخاب کردید؟

- با جستجو در زمینه ی تین کلاینت نظرمان روی تین کلاینت‌های بود و شما تنها شرکتی بودید که تین کلاینت‌های این برند را به‌طور کامل داشتید.

+ در چه بخشی از این مدل از تین کلاینت‌ها استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این تین کلاینت‌ها صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی روی تین کلاینت HP t620 plus نصب‌کرده‌اید؟

- در بخش فولادی و نرم‌افزارهای مخصوص خودمان از این تین کلاینت‌ها استفاده می‌کنیم.

+ارزشمندترین مزیتی که این تین کلاینت‌ها برای شما داشته‌اند چه بوده است؟

- حجم کم تین کلاینت‌ها در مقایسه با کامپیوترهای دسکتاپی از ارزشمندترین مزیت‌های تین کلاینت‌ها برای ما بوده است.

+ آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی بیشتر تین کلاینت‌ها و همچنین تین کلاینت HP t620 plus دارید؟

- به تعدادی که نیاز داشتیم تین کلاینت‌ها رو تهیه کردیم و فعلاً دیگر نیازی برای خرید بیشتر تین کلاینت نداریم.

+ آیا تاکنون مشکلی با این تین کلاینت‌ها داشته‌اید؟

- در ابتدا یکی از تین کلاینت‌ها مشکل کوچکی داشت که بخش فنی شرکت این مشکل را برطرف کردند.

 

تین-کلاینت-اچ-پی-HP-t620-plus