شرکت الکترونیک برتر از سال 1390 فعالیت خود را در زمینهی شبکه و نظارت و تجهیز درمانگاه و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی آغاز کرد و در این راستا درمانگاه‌های زیادی را در کارهای IT تجهیز کرده‌اند.

این شرکت برای پروژه‌ای جدید که تجهیز یک درمانگاه بود با محدودیت فضا مواجه می‌شوند و نیاز به سیستم‌هایی بسیار کوچک داشتند. پس تصمیم می‌گیرند به‌جای استفاده از پی سی، مینی پی سی را جایگزین کنند. در این زمینه جستجو و با شرکت‌های مختلف تماس گرفتند و با توجه به راهنمایی‌های بسیار کامل مشاوران شرکت نیک کاران، آن‌ها این شرکت را برای تهیه مینی پی سی انتخاب می‌کنند.

در میان مینی پی سی‌های موجود در این شرکت، با توجه به کاربری اداری پروژه‌ی مذکور، مینی پی سی PAT t540 را انتخاب می‌کنند.

بعد از مدتی با این شرکت تماس گرفتیم تا ببینیم نتیجه‌ی استفاده‌ی پروژه‌ی تجهیز درمانگاه و استفاده از مینی پی سی PAT t540 چه بوده است.

 

با شرکت شما تماس گرفتیم و همکاران خیلی خوب مشاوره دادند و راهنمایی‌های لازم را کردند که درنهایت منجر به انتخاب مینی پی سی PAT t540 شدیم. از طرفی بحث هزینه‌ی خرید مینی پی سی هم برای ما مهم بود که مینی پی سی PAT t540 قیمت بسیار مناسبی داشت.

 

+ نحوه‌ی آشنایی شما با مینی پی سی‌ها از چه طریق بوده است؟

- با توجه به اینکه ما خودمان درزمینه‌ی شبکه و IT فعالیت می کنیم از قبل با مینی پی سی آشنایی داشتم.

+ دلیل نیاز مجموعه شما به مینی پی سی چه بوده است؟

- جهت تجهیز پروژه‌ی درمانگاه، محدودیت فضا داشتیم و خیلی برای ما مهم بود که سیستم‌هایی داشته باشیم که وایرلس داشته باشند برای همین از مینی پی سی خواستیم استفاده کنیم.

+ چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان مینی پی سی، شرکت پیمان نیک کاران و مینی پی سی PAT t540 را انتخاب کردید؟

- با شرکت شما تماس گرفتیم و همکاران خیلی خوب مشاوره دادند و راهنمایی‌های لازم را کردند که درنهایت منجر به انتخاب مینی پی سی PAT t540 شدیم. از طرفی بحث هزینه‌ی خرید مینی پی سی هم برای ما مهم بود که مینی پی سی PAT t540 قیمت بسیار مناسبی داشت.

+در چه بخشی از این مدل از مینی پی سی استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این مینی پی سی‌ها صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی روی مینی پی سی PAT t540 نصب‌کرده‌اید؟

- برای تجهیز یک درمانگاه این مینی پی سی‌ها را تهیه کردیم. مینی پی سی‌ها را به سرور متصل کردیم و جهت استفاده از نرم‌افزارهای اپراتوری و مانیتورینگ عکس‌ها از این مینی پی سی‌ها استفاده می‌کنیم.

+ ارزشمندترین مزیتی که مینی پی سی PAT t540 برای شما داشته چه بوده است؟

- کوچک بودن این مینی پی سی و همچنین پشتیبانی آن از وایرلس ارزشمندترین مزیت استفاده از این مینی پی سی برای ما بود.

+ آیا این مینی پی سی و در کل استفاده از مینی پی سی را به سایر دوستان پیشنهاد می‌دهید؟

- من در بین همکاران جز اولین نفرهایی هستم که از مینی پی سی استفاده کردم برای همین افراد زیادی به من مراجعه می‌کنند تا نظرم را بپرسند و من علی رغم برخی ایراداتی که مینی پی سی‌ها دارند، استفاده از آن‌ها را به دیگران توصیه می‌کنم. ولی حتماً تأکید می‌کنم که اول یک نمونه از مینی پی سی را به‌عنوان تست خریداری کنند تا مینی پی سی مناسب با کاربری خود را پیدا کنند.

+ آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی مینی پی سی و همچنین مینی پی سی PAT t540 دارید؟

- بله صد در صد. زیرا ما امسال پروژه‌های تجهیزات ارتباطاتی زیادی را در دست داریم و قرار هست برای تجهیزات خودروها و مانیتورهای داخل آن‌ها از مینی پی سی‌ها استفاده کنیم.

+ آیا تاکنون که از این مینی پی سی استفاده کرده اید با مشکلی مواجه بوده اید؟

-یکی از مینی پی سی‌ها وایرلس آن مشکل داشت و مودم را شناسایی نمی‌کرد و خودم این موضوع را برطرف کردم.

 

مینی-پی-سی-تین-کلاینت-PAT-t540