مقدمه:

شرکت فناوری ایران رهجو همچنین توانسته در طول سالیان متمادی با ارائه سرویس و بهترین خدمات، رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید. در پی این موفقیت این شرکت توانسته است تا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات DELL و HP و همچنین تلوزیون‌های BLEST را کسب نماید.

تجهیز و ارتقاء بخش‌های شرکت رهجو با مینی کیس Mini Case HP t620

شرکت فناوری ایران رهجو در پی ارتقاء در زمینه‌ی تکنولوژی‌های برتر دنیا و در ادامه استفاده از سیستم‌هایی با حجم بسیار کم که درنتیجه بتوانند از کلاینت‌های بیشتری با فضای کم استفاده کنند، به جستجو در این رابطه می‌پردازند و پس از آن با شرکت پیمان‌نیک‌کاران که نماینده‌ی مینی کامپیوتر و مینی کیس‌های HP است، آشنا می‌شوند.

با صحبت و مشاوره در زمینه ی استفاده از مینی کیس و جایگزینی آن با کیس‌های قدیمی کامپیوتر، با مرکز پیمان‌نیک‌کاران تماس حاصل نموده و طبق بررسی مینی کیس‌های مختلف این شرکت، مدل مینی کیس Mini Case HP t620 را انتخاب می‌کنند. در پی آن با خرید یک عدد مینی کیس Mini Case HP t620 و بارگزاری نرم افزارهای مختلف و تست این مینی کیس، رضایت آن ها جلب می‌شود.

مینی کیس مدل Mini Case HP t620، در دو مدل پردازنده‌ی دو هسته‌ای و چهار هسته‌ای می‌باشد که مدل پردازنده ی چهار هسته‌ای آن با کامپیوترهای پی سی Core i5 برابری کرده و از لحاظ پردازش بسیار قوی و با سرعت می‌باشد.

همچنین مینی کیس Mini Case HP t620، قابلیت اتصال به سه مانیتور را به صورت همزمان دارد که در شرکت‌ها می‌تواند برای کارمندان بخش‌های مختلف از جمله بخش حسابداری و طراحی بسیار مفید و قابل استفاده باشد.

دیدگاه استفاده از مینی کیس Mini Case HP t620

فضای کم و ظاهر زیبا مینی کیس Mini Case HP t620، سبب شده است این شرکت بسیار در راه اندازی بخش های جدید و ارتقاء سیستم‌های خود راحت‌تر باشد، در نتیجه آن‌ها را ترغیب ساخته است تا سیستم‌های دیگر مجموعه ی خود را نیز با مینی کیس ها از جمله مینی کیس Mini Case HP t620، تجهیز و ارتقا دهند.

 

تین-کلاینت-اچ-پی-HP-t620