کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 520
  • 1346 مرتبه
تین کلاینت HP t730 در واحد مانیتورینگ شرکت شبکه بوم سیستم

تین کلاینت HP t730 در واحد مانیتورینگ شرکت شبکه بوم سیستم

31 فروردین 1399

تین کلاینت HP t730 در واحد مانیتورینگ شرکت شبکه بوم سیستم- شرکت شبکه بوم رنگ سیستم با سابقه‌ی بیست سال فعالیت در زمینه پیاده سازی شبکه، سرویس اینترنت پرسرعت، هوشمند سازی منازل و دوربین های مدار بسته، جهت تجهیز واحد مانیتورینگ، خرید تین کلاینت پایانه HP t730 را در دستور کار خود قرار داد.

 پس از گذشت چهار ماه از خرید تین کلاینت پایانه HP t730 با مدیر واحد آی تی این شرکت تماس حاصل شد و در طی یک مصاحبه، نظر ایشان را در رابطه با استفاده از تین کلاینت پایانه HP t730 جویا شدیم. 

چرا تین کلاینت:

 
ارزشمندترین مزیت تین کلاینت پایانه HP t730 برای ما:

تین کلاینت پایانه HP t730 نسبت به سایر محصولات موجود در بازار با این کانفیگ، دارای قیمت بسیار مناسبی بود و ما توانستیم در کنار ویژگی های خوب این تین کلاینت، آن را با کمترین هزینه خریداری کنیم. بدین جهت، تین کلاینت پایانه HP t730 برای کاربری ما هم بسیار مقرون به صرفه بوده و هم رفع نیاز کرده است.

 

+ مهم ترین دلیل نیاز شما به تین کلاینت چه بوده است؟

- همانطور که می دانید، شرکت ما در حوزه ارائه خدمات شبکه و مانیتوریگ و هوشمندسازی مشغول به فعالیت است که برای یکی از نمایندگی های ما در شهر شیراز، نیاز به تین کلاینت داشتیم، به همین دلیل اقدام به خریداری این مدل تین کلاینت کردیم.

چطور شرکت پیمان نیک کاران:

+ نحوه‌ی آشنایی شما با تین کلاینت از چه طریق بوده است؟

- پیش از این در مورد تین کلاینت ها اطلاعاتی داشتیم، قاعدتاً برای تثبیت نظر خود در گوگل سرچ کردیم و سایت شرکت پیمان نیک کاران در نتایج نمایش داده شده اول بود، خوشبختانه اطلاعات و کانفیگ های متنوعی از تین کلاینت ها وجود داشت.

+ چگونه از بین همه ی ارائه کنندگان تین کلاینت، شرکت پیمان نیک کاران را انتخاب کردید؟

- پس از بررسی در اینترنت، چندین شرکت و برند پیش روی ما بود که با بررسی رزومه مشتریان شرکت های مختلف، تصمیم گرفتیم تین کلاینت را از شرکت شما خریداری کنیم و با توجه به اینکه در وب سایت مینی کامپیوتر، کانفیگ مورد نظر ما موجود بود و همچنین تین کلاینت پایانه HP t730 در شرکت پیمان نیک کاران با قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر شرکت‌ها ارائه می‌شد، در تصمیم خود مصمم شدیم و اقدام به خریداری این تین کلاینت کردیم.

+ در صورت اطلاع از برند دیگری، آیا آنرا به جای برند ما تست و یا استفاده می کنید؟

- با توجه به اینکه از مشاوره و خدمات پس از فروش شرکت شما راضی بودیم، ترجیح می دهیم که همچنان در خریدهای بعدی نیز با شرکت شما همکاری داشته باشیم.

محل استفاده از تین کلاینت پایانه HP t730:

+ در چه بخشی از مجموعه از تین کلاینت مدل HP t730 استفاده می کنید؟ چه نرم افزارهایی روی تین کلاینت HP t730 نصب کرده اید؟

- با توجه به اینکه زمینه فعالیت شرکت ما، ارئه خدمات مانیتورینگ و دوربین مدار بسته و پیاده سازی شبکه های رایانه ای می باشد، جهت تجهیز مانیتورینگ دوربین مداربسته، از تین کلاینت پایانه HP t730 استفاده می‌کنیم و نرم افزارهای آفیس و اداری روی آن نصب است.

چرا استفاده از تین کلاینت اچ پی t730:

+ ارزشمندترین مزیتی که تین کلاینت اچ پی مدل t730 برای شما داشته چه بوده است؟

- تین کلاینت اچ پی مدل t730 نسبت به سایر محصولات موجود در بازار با این کانفیگ، دارای قیمت بسیار مناسبی بوده است و ما توانستیم در کنار ویژگی های خوب این تین کلاینت، آن را با کمترین هزینه خریداری کنیم. بدین جهت، تین کلاینت اچ پی مدل t730 هم برای کاربری ما بسیار مقرون به صرفه بوده و هم رفع نیاز کرده است.

+ آیا تاکنون مشکلی با تین کلاینت اچ پی t730 داشته اید؟

- خیر، کاملاً از تین کلاینت اچ پی t730 راضی هستیم و این تین کلاینت تاکنون عملکرد خیلی خوبی داشته است.

+ آیا تین کلاینت پایانه HP t730 را به سایر دوستان و همکاران خود نیز معرفی می کنید؟

- بله حتما، با توجه به اینکه تاکنون از تین کلاینت پایانه HP t730 کاملاً راضی بوده‌ام و کارکرد خیلی خوبی نیز داشته است، چندین بار این تین کلاینت را به سایرین نیز معرفی کردم و خوشبختانه همکاران نیز استقبال کردند.

+ آیا در آینده برنامه ای برای توسعه‌ی تین کلاینت در مجموعه خود دارید؟

- از آنجایی که شرکت ما ارائه دهنده خدمات در حوزه وب و مانیتورینگ و هوشمندسازی است، در پروژه های مختلف نیاز به تین کلاینت خواهیم داشت و حتماً در آینده مجددا تین کلاینت اچ پی مدل t730 و سایر تین کلاینت های شرکت شما را انتخاب خواهیم کرد.

تین کلاینت پایانه HP t730 جهت مانیتورینگ در شرکت شبکه بوم رنگ سیستم

ثبت سفارش
تعداد
عنوان