کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 23 اردیبهشت ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 411
  • 557 مرتبه
تین کلاینت HP t630 و تین کلاینت HP t730 شرکت فالکان الکترونیک و استفاده از کامپیوتر کوچک

تین کلاینت HP t630 و تین کلاینت HP t730 شرکت فالکان الکترونیک و استفاده از کامپیوتر کوچک

24 مهر 1398

تین کلاینت HP t630

تین کلاینت HP t630 و تین کلاینت HP t730 شرکت فالکان الکترونیک و استفاده از کامپیوتر کوچک یک شرکت فعال واقع در تهران که در گذشته جهت مانیتورینگ بهتر دوربین‌های خود از کامپیوتر کوچک HP t730 استفاده کرده بود، مجدداً جهت طرح توسعه مانیتورینگ دوربین‌ها و با توجه به رضایت بسیار زیادی که از این مدل از کامپیوتر کوچک داشتند، بازهم نسبت به خرید از این مدل کامپیوتر کوچک اقدام کردند.

همچنین جهت تجهیز بخش‌های اداری خود نیز یکی دیگر از مدل‌های کامپیوتر کوچک را به نام کامپیوتر کوچک HP t630 انتخاب و تهیه می‌نمایند.

پس از 5 ماه از خرید این سیستم‌های کامپیوتر کوچک با انجام مصاحبه‌ای نظرشان را در رابطه با این استفاده از این سیستم‌های کامپیوتر کوچک مجدداً جویا می‌شویم.- از کامپیوتر کوچک HP t630 جهت طرح توسعه مانیتورینگ دوربین‌ها استفاده می‌کنیم.
- نیاز به سیستم‌هایی با فضای کم، فن‌لس، کارکرد 24 ساعت شبانه‌روز و همچنین مقرون‌به‌صرفه داشتیم در نتیجه تصمیم به استفاده از کامپیوتر کوچک گرفتیم.

+ نحوه‌ی آشنایی شما با سیستم‌های کامپیوتر کوچک از چه طریق بوده است؟

- از قبل با این سیستم‌های کامپیوتر کوچک کارکرده بودم و آشنایی داشتم.

+ دلیل نیاز شما به کامپیوتر کوچک چه بوده است؟

- نیاز به سیستم‌هایی با فضای کم، فن‌لس، کارکرد 24 ساعت شبانه‌روز و همچنین مقرون‌به‌صرفه داشتیم در نتیجه تصمیم به استفاده از کامپیوتر کوچک گرفتیم.

+ چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان متفاوت سیستم‌های کامپیوتر کوچک، شرکت ما و این مدل کامپیوتر کوچک را انتخاب کردید؟

- قبلاً از شما یکی از مدل‌های کامپیوتر کوچک تان را تهیه‌کرده بودیم و رضایت داشتیم.

+ در چه بخشی از این مدل از کامپیوتر کوچک استفاده می‌کنید؟ چه استفاده‌هایی از این سیستم‌های کامپیوتر کوچک صورت گرفته و چه نرم‌افزارهایی را روی کامپیوتر کوچک HP t630 نصب‌کرده‌اید؟

- سیستم‌های کامپیوتر کوچک HP t630 در بخش اداری راه‌اندازی شده‌اند و نرم‌افزارهای اداری و آفیس را روی این کامپیوتر کوچک استفاده می‌کنیم. مدل‌های کامپیوتر کوچک HP t730 را هم همان‌طور که قبلاً اشاره کردم برای ادامه‌ی طرح توسعه مانیتورینگ دوربین‌ها استفاده می‌کنیم.

+ ارزشمندترین مزیتی که سیستم‌های کامپیوتر کوچک برای شما داشته‌ چه بوده است؟

- در مدل کامپیوتر کوچک HP t730، پشتیبانی از 4 عدد خروجی تصویر هم‌زمان برای آن است که نیازمان را برطرف کرده است. مدل کامپیوتر کوچک HP t630 را نیز من خودم با آن کار نمی‌کنم ولی سایز این کامپیوتر کوچک نسبت به قدرت سخت‌افزاری آن بسیار خوب است.

+ آیا این مدل از کامپیوتر کوچک و در کل استفاده از سیستم‌های کامپیوتر کوچک را به سایر دوستان نیز معرفی می‌کنید؟

-بله خیلی‌ها حضوراً این مدل کامپیوتر کوچک را دیدند و من به آن‌ها مزیت پشتیبانی کامپیوتر کوچک HP t730 از چهار مانیتور هم‌زمان را معرفی کرده‌ام.

+ آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی بیشتر سیستم‌های کامپیوتر کوچک و همچنین کامپیوتر کوچک HP t630 دارید؟

- احتمالاً خیر زیرا تصمیم داریم از زیروکلاینت‌ها استفاده کنیم. (به ایشان توضیح داده شد که تمامی سیستم‌های کامپیوتر کوچک قابل‌ ارائه در شرکت پیمان نیک کاران قابلیت زیروکلاینت‌ شدن نیز دارند.)

+ آیا تاکنون مشکلی با این سیستم‌های کامپیوتر کوچک داشته‌اید؟

- با خود سیستم‌های کامپیوتر کوچک خیر تنها دور بودن مسافت از شما و اینکه ما در تهران هستیم برای ما کمی دشوار است در بحث پشتیبانی-مخصوصاً اگر بخواهیم از زیروکلاینت‌های شما تهیه کنیم زیروکلاینت معمولاً به پشتیبانی بسیار زیادی نیاز دارد و لازم است تا شخصی حضوراً به شرکت ما بیاید. (به ایشان در رابطه با افتتاح شعبه‌ی جدید شرکت پیمان نیک کاران در تهران گفته شد.)

 

کامپیوتر-کوچک-Small-Computer-HP-t630

ثبت سفارش
تعداد
عنوان