کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: شنبه 09 بهمن ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 1070
  • 100 مرتبه
تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 در شرکت فراپاکس ایران

تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 در شرکت فراپاکس ایران

11 آذر 1400

مقدمه

شرکت فراپاکس ایران با تکیه بر دانش فنی متخصصان و تیم‌های دانش بنیان تحقیق و توسعه با استفاده از به‌روزترین تجهیزات و تکنولوژی‌های موجود اقدام به طراحی و پیاده‌سازی راه حل‌های یکپارچه صنعتی می نماید و در ارائه راهکارهای نگهداری، انتقال و فرایندهای مختلف صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، آب آشامیدنی، پساب، سیستم آبرسانی و کانال انتقال انرژی با قابلیت تردد، پیشگام می‌باشد. شرکت فراپاکس ایران برای اولین مرتبه در خاورمیانه اقدام به تولید مخزن کامپوزیتی به قطر ۷۵۰۰ میلیمتر کرد.این شرکت از بزرگترین تولیدکنندگان مخزن کامپوزیتی، اتصالات کامپوزیتی و تجهیزات پیشرفته کامپوزیتی می‌باشد. پس از گذشت نه ماه از خرید این دستگاه مصاحبه‌ای با مدیر انفورماتیک شرکت داشتیم تا نظرشان را راجع به استفاده از این تین‌کلاینت بدانیم.

تین کلاینت 7020

چرا تین‌کلاینت

مهم‌ترین دلیل نیاز شما به تین‌کلاینت چه بوده‌است؟ ما برای تجهیز مجموعه نیازمند دستگاهی مقرون به‌صرفه و باکیفیت جهت ریموت بودیم که پس از بررسی‌های بسیار تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 را انتخاب نمودیم.

چطور شرکت پیمان نیک کاران

نحوه‌ی آشنایی شما با تین‌کلاینت از چه طریق بوده‌است؟ آشنایی اولیه در ابتدا از طریق دیجی کالا صورت گرفت و سپس با شرکت شما آشنا شدیم و با مراجعه به وبسایت اقدام به خرید از طریق شرکت شما نمودیم.

چگونه از بین همه‌ی ارائه‌کنندگان تین‌کلاینت، شرکت پیمان نیک کاران را انتخاب کردید؟ پس از بررسی‌های بسیار و مقایسه‌ی محصولات مختلف به دلیل کیفیت عالی و قابل قبول تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 اقدام به خرید آن کردیم.

محل استفاده از تین‌کلاینت Dell Wyse 7020

در چه بخشی از مجموعه از تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 استفاده می کنید؟ و آیا نرم‌افزار خاصی روی تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 نصب شده‌است؟ این تین‌کلاینت در تمامی بخش‌های فنی، تاسیسات، انبار، مالی،انفورماتیک، اداری به کار برده شده و نرم‌افزارهای معمول اداری مانند آفیس بر روی آن نصب است.

چرا استفاده از تین‌کلاینت Dell Wyse 7020

ارزشمندترین مزیتی که تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 برای شما داشته چه بوده‌است؟ بهترین مزیت‌های این تین‌کلاینت برای ما کیفیت عالی و مقرون به‌صرفه بودن آن است. از دیگر مزایای این مینی کامپیوتر می توان به قابلیت پشتیبانی از پورت دیسپلی، رزولوشن خوب، قابلیت ارتقا رم و سرعت خوب پردازنده آن اشاره کرد.

آیا تاکنون مشکلی با تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 داشته‌اید؟

تا الان مشکلی نداشته است.

آیا تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 را به سایر دوستان و همکاران خود نیز معرفی می‌کنید؟

بله حتما. فعلا شخص یا مجموعه‌ای مدنظر نداریم ولی اگر اعلام نیاز کنند حتما تین‌کلاینت Dell Wyse 7020 را معرفی می‌کنیم.

آیا در آینده برنامه‌ای برای توسعه‌ی تین‌کلاینت در مجموعه خود دارید؟

بله در آینده ممکن است اقدام به ارتقا دستگاه‌های موجود و یا تهیه‌ی دستگاه‌های جدیدتر کنیم.

تین کلاینت

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان