کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 13 مرداد ماه 1400 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 22
  • 1452 مرتبه
آشنایی با سیستم عامل DeTOS مناسب برای انواع تین کلاینت ها

آشنایی با سیستم عامل DeTOS مناسب برای انواع تین کلاینت ها

1395/07/07

شرکت Devon IT به توسعه نرم افزارهای مربوط به تین کلاینت می پردازد که شامل سیستم عامل های ویژه تین کلاینت و مجموعه های مدیریتی برای تین کلاینت های مستقر در محیط های کاری می باشد. از قابلیت های پیشرفته نرم افزار های 
تین کلاینت و طراحی های سخت افزاری در تجارت های کسب وکار می توان موارد زیر را نام برد: امنیت بالا، مدیریت پذیری پیشرفته و قابلیت اطمینان بهبود یافته با هزینه پایین برای محیط های دسکتاپ مجازی.
اینکه سیستم عامل تین کلاینت کاربران، ویندوز یا لینوکس باشد کاملاً به استراتژی محیط کار کاربران 
تین کلاینت ها بستگی دارد. در ادامه این مطلب با سایت مینی کامپیوتر دات آی آر همراه باشید تا با سیستم عامل قدرتمند DeTOS مناسب برای اکثر تین کلاینت ها آشنا شوید.
سیستم عامل Devon Terminal Operating System(DeTOS) یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس مناسب برای 
تین کلاینت ها می باشد که همانند یک رابط کاربری بصری، اتصالات ریموت دسکتاپ و تنظیمات تین کلاینت ها را ایجاد و حفظ 
می کند. سیستم عامل DeTOS بر روی تین کلاینت های متنوع مانند یک سیستم عامل قوی عمل می کند چرا که طیف وسیعی از روش ها و راه حل های دسکتاپ مجازی را فراهم می کند که می تواند خواسته های هر محیط آی تی و کاربران 
تین کلاینت را برآورده کند.
تین کلاینت هایی که سیستم عامل DeTOS را اجرا می کنند می توانند شبکه های بی سیم در دسترس را شناسایی و به آن ها متصل شوند. وی پی ان (VPN) به کاربران تین کلاینت اجازه می دهد که از راه دور به فعالیت ها و کارهای در حال انجام بر روی تین کلاینت ها رسیدگی کنند در حالی که حفظ دسترسی از فضاهای کاریشان به سایر تین کلاینت ها و شبکه ها به طور معمول امکان پذیر است. همچنین سیستم عامل DeTOS مخصوص تین کلاینت ها شامل یک مرورگر فایرفاکس نسخه 5.0 می باشد که امکان دسترسی به برنامه های تحت وب را برای کاربران تین کلاینتفراهم می کند. لازم به ذکر است که سیستم عامل DeTOS تعبیه شده در تین کلاینت ها با نرم افزار مدیریتی Echo سازگار است.
نرم افزار قدرتمند Echo مناسب برای مدیریت تین کلاینت ها می باشد. اینکه محیط کاری کاربران تین کلاینت ساده یا پیچیده باشد فرقی ندارد، چرا که نرم افزار Echo تمام دسکتاپ های تین کلاینت ها را به سادگی مدیریت می کند. نرم افزار Echo یک برنامه کاربردی مجازی می باشدکه می تواند روی سرور نصب شود تا از راه دور تمام تین کلاینت های مستقر را مدیریت کند. از مزایای این نرم افزار مدیریتی برای تین کلاینت ها این است که این کنسول مبتنی بر وب به مدیران آی تی اجازه می دهد که به راحتی به نرم افزار Echo از هر تین کلاینت ای که می تواند به سرور Echo متصل شود دسترسی پیدا کنند.
یکی از امکاناتی که نرم افزار Echo در اختیار شما قرار می دهد این است که بتوانید پروفایل هایی را ایجاد و تخصیص دهید تا بتوان به راحتی تنظیمات پیکربندی و نقش های تین کلاینت ها و همچنین دسترسی به کاربران نهایی را قانونمند کرد.
از مزایای سیستم عامل DeTOS که بر روی انواع تین کلاینت ها راه اندازی می شود این است که DeTOS یک پنل کنترلی بصری تحت وب را ارائه می دهد که می تواند به صورت محلی از طرف تین کلاینت بکار برده شود یا از طرف نرم افزار مدیریتی Echo برای تین کلاینت ها به صورت از راه دور بکار گرفته شود. و دیگر اینکه سیستم عامل DeTOS مخصوص تین کلاینت ها می تواند به دسکتاپ های تین کلاینت ها با استفاده از بهترین پروتکل های موجود در دنیای شبکه متصل شود مانند PCoIP، Citrix Receiver 12، RDP و VMware Horizon View.
سیستم عامل قدرتمند DeTOS امکانات نرم افزاری زیادی را برای تین کلاینت ها فراهم می کند به این صورت که به یک ترمینال تین کلاینت اجازه می دهد تا در حالت پیکربندی یک زیرو کلاینت اجرا شود. در حالی که در پیکربندی این زیرو کلاینت، ترمینال ها می توانند از طریق یک محیط پسیو DNS به دسکتاپ مجازی دسترسی داشته باشند.تهیه و تنظیم : "دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت پیمان نیک کاران – مهندس پریسا زارعی"

ثبت سفارش
تعداد
عنوان