کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 09 تیر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

Mini Comuter

مینی کامپیوتر در صنعت

مناسب برای:

✓ اتوماسیون صنعتی

✓ مانیتورینگ صنعتی

✓ طراحی صنعتی

✓ خط تولید

✓ اداری و بازرسی

✓ کنترل کیفیت و ابزار دقیق

مینی کامپیوتر در صنعت

  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا

سوالات متداول در زمینه استفاده از مینی کامپیوتر در کارگاه های اتوماسیون صنعتی و ابزارهای دقیق

بله، هرچند ماهیت تین کلاینت ها مستقل است و خود دارای سیستم عامل هستند اما می توانند به وسیله پروتکل اتصال به سرور متصل شوند.

زیروکلاینت ها دارای یک فریم ور می باشند و احتیاج به حداقل منابع برای اجرای آن را دارند. به همین منظور حداقل رم و هارد و پردازشگر مورد نیاز است.

حمل و نقل پذیری لپ تاپ بعلت تجهیز به باتری

تمام کارشناسان فروش اتفاق نظر داشتند این سوالات خیلی کلی هستند و اصلا در حد سوالات متداول برای شخصی که بار اول است با محصولات اشنا می شود نیست و کلا حذف شود

اگر منظور شما کیس های کوچک قدیمی هست خیر. محصولات ما فن لس هستند، چون اصلا داغ نمیکنند.

شماره سریال ، مک آدرس و پارت نامبر دستگاه های ما روی دستگاه و جعبه های دستگاه ثبت می شود.

میتوانید تست 10 روزه را امتحان کنید و همچنین می توانید از طریق رزومه ی کاری ما که در قالب یک فایل برای شما ارسال میشود متوجه شوید که ما تا بحال با چه سازمانهایی کار کردیم و همینطور از طریق رضایت نامه هایی که از سازمان های مختلف دریافت شده و ما داخل سایت شرکت قرار دادیم از کیفیت دستگاه ها و همینطور نحوه ی پاسخگویی و خدمات پس از فروش ما آگاه شوید. ضمن اینکه شرکت پیمان نیک کاران به زودی در اکثر شهرها در حال گرفتن نمایندگی هستند.

خب ما در حال حاضر با خیلی از ارگانها و سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی همکاری میکنیم ،و اکثر سازمانها دستگاه رو به شرط تست از ما گرفتند و ما هم استقبال کردیم، چون این سرویس را داریم (و حتی الامکان سعی میکنیم اسم ارگان یا سازمانی برده شود که به سازمان مربوطه نزدیک باشد که دیگه کاملا اطمینان حاصل کنند که ما داریم با تعهد و تعلق خاطر محصولات خود را ارائه میدهیم و مجدد به رضایت نامه ها هم اشاره میکنیم.

بله درسته اما در بحث گارانتی و خدمات و پشتیبانی "شرکت ما دارای 4 ویژگی مهم هست که همگی با هم در هیچ شرکتی نیست هرچند ممکن هست هر شرکتی در هر جایی از ایران یکی یا دو ویژگی از این ویژگی ها را مجزا دارا باشد: • اطمینان از تامین کالا بعلت انبارهای غنی داخل و خارج ازکشور • پوشش کلیه کاربری ها بعلت تنوع جنس • مناسب ترین بهاء کالا با گارانتی تضمین قیمت • پشتیبانی کامل فنی از 0 تا 100 فروش تا راه اندازی سرور و تنظیم انواع پروتکلهای ارتباطی مانند RFX, Citrix, PCoIP"

جدیدترین مشتریان ما در حوزه اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق

مانیتورینگ دوربین های کارخانه تولید روی با استفاده از تین کلاینت PAT t520

مدیران این کارخانه به جهت تجهیز سیستم های کارخانه و نصب دوربین های مداربسته در خط تولید و تمامی بخش های کارخانه قصد دارند که مانیتورینگ این دوربین ها در اتاق مدیریت صورت بگیرد
ادامه خبر

تین کلاینت PAT t520 در خدمت افزایش سرعت خط تولید کارخانه تولید دارو

مسئول فناوری اطلاعات کارخانه به دنبال عملیاتی کردن این موضوع است که ناگفته نماند از مدت‌ها پیش، حجم بزرگ و تولید صدای فن پی سی‌ها در قسمت ماشین بینایی خط تولید باعث شده بود که به فکر جایگیزینی برای پی سی‌ها باشد که به تازگی مینی کامپیوترها را در سایت دانشگاهی دیده بود.
ادامه خبر

تین کلاینت PAT t810 در مسیر نوسازی اتاق کنفرانس کارخانه تولید دارو

مدیران این کارخانه پخش دارویی به جهت استفاده از ابزارهای نوین مدیریتی تصمیم می‌گیرند که اتاق کنفرانس مجهزی را تدارک ببینند و در این راستا قصد دارند با حداقل هزینه‌ها تجهیزات خوبی استفاده کنند.
ادامه خبر

کارخانه رنگرزی مشهد و کامپیوتر کوچک PAT t640

با توجه به تجربه خوبی که کارخانه رنگرزی در استفاده از کامپیوتر کوچک در بخش داخل کارخانه داشتند، جهت تجهیز بخش‌های اداری مجموعه نیز از تکنولوژی کامپیوتر کوچک استفاده می‌کنند.
ادامه خبر

شرکت پارسیان نیرو و تین کلاینت +HP t620

شرکت پارسیان نیرو حدود 2 ماه پیش تین کلاینت +HP t620 را که توسط شرکت ما در وب‌سایت دیجی کالا ارائه شده بود، خریداری و از این تین کلاینت استفاده نمودند.
ادامه خبر

گروه طلایی صنعت کیسه بافی اصفهان و مینی کیس Mini Case PAT t540

بخش IT این گروه صنعتی، با انجام تحقیق و جستجو در رابطه با جایگزین‌های کیس‌های کامپیوتر و همچنین مینی کیس‌ها و سپس از طریق وب‌سایت دیجی کالا یکی از مینی کیس‌های مدل PAT این شرکت را خریداری می‌کنند.
ادامه خبر

جدیدترین حوزه های صنعتی بین المللی مجهز به مینی کامپیوتر

استفاده از مینی کامپیوترها در شرکت حمل و نقل لجستیک در کانادا
توانمندسازی نیروی کار سیار شرکت شیمیایی Chevron Phillips با استفاده از زیروکلاینت‌ها
مجازی سازی و کاهش زمان رفت و آمد مهندسین طراحی پژو با زیروکلاینت
ثبت سفارش
تعداد
عنوان