0
محتویات سبد خرید

  • 413
  • 2485 مرتبه
توانمندسازی نیروی کار سیار شرکت شیمیایی Chevron Phillips با استفاده از زیروکلاینت‌ها

توانمندسازی نیروی کار سیار شرکت شیمیایی Chevron Phillips با استفاده از زیروکلاینت‌ها

4 سال قبل

"محیط کار مجازی‌سازی این آزادی را به ما می‌دهد که بدون نگرانی در مورد مجوزهای اضافی یا افزودنی‌ها، برای تک‌تک کلاینت‌ها از این محصولات استفاده کنیم."


Ryan Tsamouris
Remote Connectivity and Mobility Engineer
Chevron Phillips Chemical Company


در کارخانه‌های تولیدی، چون با مواد شیمیایی حساس سروکار دارند، زیروکلاینت‌ها با توجه به فن لس بودن، امنیت فیزیکی محیط کار را افزایش دادند. زیروکلاینت‌ها دمای کمی تولید می‌کنند و همچنین زیروکلاینت‌ها سروصدا و جاگیری کمی دارند که کمک شایانی به بهداشت محیط کردند.

نام صنعت: ساخت محصولات شیمیایی

مزایای کلیدی و محصولات مجازی‌سازی

  • XenMobile مدیریت دستگاه تلفن همراه را ارائه می‌دهد.
  • NetScaler تحویل امن اکسترانت شرکت را فراهم می‌کند.
  • ShareFile همکاری را برای افزایش بهره‌وری تسهیل می‌کند.
  • زیروکلاینت، XenApp و XenDesktop برنامه‌ها و دسکتاپ‌های مجازی ایمن ارائه می‌دهند.

 

شرکت شیمیایی شورون فیلیپس LP، پلاستیک و ترکیبات مورد استفاده برای تولید بیش از 70،000 محصول اعم از بسته‌بندی مواد غذایی گرفته تا سوخت‌های تمیز، حلال‌های تخریب پذیر، دستگاه‌های پزشکی و موارد دیگر را تولید می‌کند. برای پاسخگویی به این تقاضای گسترده، این شرکت مستقر در وودلندز تگزاس، بیش از 5000 کارگر در سراسر جهان را استخدام می‌کند و به‌طور مشترک 33 مرکز تولید و تحقیق را با شرکای تجاری اداره می‌کند.

Ryan Tsamouris به‌عنوان یک مهندس تیم ارتباط از راه دور شرکت (RCM)، این وظیفه را دارد که اطمینان حاصل کند که کارمندان می‌توانند بدون توجه به موقعیت جغرافیایی، دستگاه یا زمان روز کار کنند. برای تسهیل در این امر، تیم RCM نیاز به یک راه‌حل یکپارچه دارد که بتواند برنامه‌ها، داده‌ها و خدماتی را که کارمندان تولیدی و کارمندان اداری این شرکت را به هم متصل می‌کند، سرویس دهد.

به‌عنوان بخشی از چرخه حیات فناوری و پس از مقایسه دقیق محصول، تیم RCM تصمیم به پیاده‌سازی فضای کاری VDI برای پاسخگویی به نیازهای این شرکت گرفت.

تقویت امنیت و افزایش زمان بهره‌وری با زیروکلاینت‌ها

در حال حاضر، مجازی‌سازی با استفاده از زیروکلاینت که شامل Citrix XenMobile برای امنیت دستگاه، Citrix ShareFile برای همگام‌سازی و به اشتراک‌گذاری پرونده‌های ایمن، Citrix NetScaler برای امنیت شبکه و زیروکلاینت Citrix XenApp و Citrix XenDesktop برای برنامه و تحویل دسکتاپ است، دسترسی ایمن به برنامه‌ها و دسکتاپ های کارمندان را فراهم می‌کند و می‌تواند از محیط تولید تا دفتر شرکت را تحت پوشش قرار دهد.

Citrix NetScaler Unate Gateway و کنترل‌کننده تحویل برنامه NetScaler به کارکنان این امکان را می‌دهند تا بدون نگرانی از خرابی هکرها، به برنامه‌ها و داده‌های موردنیاز خود از هر دستگاه و هر مکان دسترسی پیدا کنند. NetScaler Unified Gateway دسترسی از راه دور به برنامه‌ها و دسکتاپ را تضمین کرده و کنترل‌کننده تحویل برنامه NetScaler عملکرد برنامه را با توازن بار بهینه می‌کند.

شرکت شیمیایی شورون فیلیپس همچنین در حال ادغام سیستم مدیریت و تجزیه‌وتحلیل NetScaler برای مانیتور، اتوماسیون و مدیریت شبکه نهایی جهت رصد کل شبکه با استفاده از زیروکلاینت است.

تساموریس می‌گوید: "همه این‌ها لایه‌ای از امنیت و کنترل را ارائه می‌دهد که بسیار مفید است."
"خدمات مهم ما به یک موازنه بار اشاره می‌کنند و این امکان را می‌دهد تا نظارت بر خدمات back-end و امکان افزودن یا حذف منابع بدون برنامه‌ریزی و خاموشی فراهم شود."

امنیت فیزیکی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی با زیروکلاینت‌ها

در ایالات متحده کارخانه‌های تولیدی در یک تعامل سازنده با سازمان محیط‌زیست هستند و تحت نظارتی دائمی قرار دارند. تصمیم به استفاده از زیروکلاینت‌ها برای شرکت تا 80 درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی‌بخش IT را به ارمغان آورد و این تصمیم منتهی به اخذ استاندارد سبز ایالت متحده شد، علاوه بر این، در محیط تولید چون با مواد شیمیایی حساس سروکار داشتند، زیروکلاینت‌ها با توجه به فن لس بودن، امنیت فیزیکی محیط کار را افزایش دادند. زیروکلاینت‌ها دمای کمی تولید می‌کنند و همچنین زیروکلاینت‌ها سروصدا و جاگیری کمی دارند که کمک شایانی به بهداشت محیط کردند.

 

استفاده-از-زیروکلاینت-در-کارخانه-تولیدی-شیمیایی