0
محتویات سبد خرید

 • 412
 • 2975 مرتبه
زیروکلاینت‌ PCoIP و کار از راه دور با اتوکد در شرکت Campus Computer System

زیروکلاینت‌ PCoIP و کار از راه دور با اتوکد در شرکت Campus Computer System

4 سال قبل

"به اشتراک‌گذاری سخت‌افزار PCoIP منابع شتاب‌دهنده و GPU برای کاربران نهایی ما بسیار آسان است. لازم نیست که برنامه‌ریزی برای انتشار نقشه‌ها داشته باشیم، در حالت مشترک، در صورت لزوم، به آن‌ها ماشین‌های مجازی اختصاص می‌یابد که از سمت سرور همه منابع موردنیاز یوزر ارائه می‌گردد."

LEAD IT SPECIALIST - INFRASTRUCTURE
CAMPUS COMPUTER SYSTEM CUSTOMER
(CONSTRUCTION INDUSTRY SOLUTION PROVIDER)

ما هرگز واقعاً متوجه نشده‌ایم که رایانه‌های شخصی پر سروصدا چگونه می‌توانند باشند. اما اکنون، کارمندان ما وقتی زیروکلاینت‌ها را جایگزین بسیاری از رایانه‌های شخصی می‌کنیم تعجب می‌کنند از این که صدای پرندگانی را که بیرون پنجره‌هایشان می‌چرخد​​، می‌شنوند. همچنین با معرفی زیروکلاینت و VDI، امنیت بهبود یافته است. اطلاعات طراحی حساس مشتری می‌تواند در مرکز داده، باقی بماند که توسط فایروال قفل شده و توسط IT بهتر مدیریت می‌شود. بدون ذخیره لوکال، زیروکلاینت نمایانگر ریسک کم‌تری برای شرکت است.

وضعیت فعلی در یک نگاه

 • نوع خدمات ارائه شده: صنعت ساخت‌وساز (مشتری متخصص در معدنی / راه‌حل‌های بتنی)
 • محل: کپنهاگ، دانمارک
 • مشتری: 15،000+ کارمند در بیش از 50 کشور جهان

چالش‌ها

 • به دست آوردن مزایای VDI بدون آسیب زدن به تجربه کاربر با D/2D3
 • برنامه‌های CAD (اتوکد ، SolidWorks)
 • به حداکثر رساندن نسبت یوزر-سرور (بهینه‌سازی سربار CPU در هاست)
 • کاهش بار تیم‌های فناوری اطلاعات در سایت‌های مختلف جهان

راه‌حل

 • زیرساخت‌های دسکتاپ مجازی (VMware® Horizon View)
 • زیروکلاینت Teradici® PCoIP® و کلاینت‌های نرم‌افزاری PCoIP
 • کارت‌های شتاب‌دهنده سخت‌افزاری Teradici PCoIP و فناوری NVIDIA GRID 2K

نتایج

 • سادگی: نقاط انتهایی جدید VDI (زیروکلاینت؛ کلاینت‌های نرم‌افزاری) می‌توانند باشند. بجای صرف چند ساعت‌ به مدت چند دقیقه مستقر می‌شوند (رایانه‌های شخصی).
 • عملکرد: اکثر درخواست‌های رمزگذاری تصویر از CPU بارگیری می شوند. کاربران از پتانسیل کامل تجربه GPU بهره می‌گیرند.
 • ارگونومی: عملکرد آرام و خنک‌تر زیروکلاینت‌ها کارایی محیط را بهبود می‌بخشد.
 • امنیت: زیروکلاینت‌ها محتوا را در مرکز داده نگه می‌دارند.

ارائه‌دهنده برخی از چالش ‌برانگیزترین پروژه‌های ساخت‌وساز در جهان

تیم IT و شرکای فناوری شرکت آنها را برای موفقیت مجهز می‌کنند و مطمئن می‌شوند که ایستگاه‌های کاری مهندسی و زیرساخت‌ها برای تیم‌ها و الزامات پروژه بسیار پویا بهینه هستند.

چالش های معرفی راه حل دسکتاپ جدید شامل موارد زیر است:

 • پذیرش کاربر نهایی: جلسات از راه دور باید تجربه‌ای معادل را برای برنامه‌های مهندسی دوبعدی و سه بعدی (اتوکد، SolidWorks) ارائه دهند.
 • عملکرد: آزمایش‌های اولیه نشان داد که حجم کاری گرافیکی بیش از حد، روی منابع CPU سرور میزبان (حداکثر استفاده از 80 درصد) ایجاد می‌شوند.
 • جلوگیری از پیچیدگی IT: تجارت در حال رشد به طور مداوم بر پرسنل IT به‌طور مداوم فشار زیادی را وارد می‌کند و خواستار راه حل دسکتاپ بود که می‌تواند زمان مدیریت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

در ضمن زیروکلاینت‌ها از سیستم‌عامل‌ها با پلتفرم‌های گوناگون پشتیبانی می‌کرد.

روابط موجود و رضایت از VMware و Dell نقطه شروع کاملی را به سرویس دهنده ارائه می‌دهد و کارشناسان VDI در پردیس رایانه‌های سیستمی بر اساس تجربه به دست آمده در استقرار زیروکلاینت قبلی مشاوره ارائه می‌دهند. ارزیابی‌ها بر دو شرط مهم موردنیاز متمرکزشده است: سهولت پشتیبانی و تجربه کاربر نهایی برای فناوری اطلاعات، مزایای VDI و PCoIP Zero Client بود فوراً آشکار است وی گفت: "با ایستگاه‌های کاری رایانه‌های شخصی، کار زیادی وجود دارد.

متخصص IT توضیح داد. در عوض، زیرکلاینت‌های PCoIP بسیار هستند. استقرار سریع‌تر - فقط 10 دقیقه به‌جای حداقل سه ساعت برای رایانه شخصی. آن‌ها با یک تصویر استاد مدیریت آسان‌تر هستند. "مهندسان در آزمایش اولیه شرکت کردند و مانند مفهوم دسکتاپ مجازی IT پیروز شدند. زیروکلاینت PCoIP خواستار تسریع در اعزام شدند. اما آن‌ها معتقد بودند كه عملکرد اتوکد، تهیه پیش‌نویس نرم‌افزار و سایر برنامه‌‌های دوبعدی و سه بعدی در میزبان VDI از راه دور در مقایسه با رایانه‌های شخصی سنتی مجبور به ارائه یک تجربه کاربری معادل بود.

آزمایشات عملکرد اولیه دلگرم‌کننده بود. زیروکلاینت‌های PCoIP جهت عملکرد بهتر برای اتوکد تحویل داده شد. بااین‌حال، نگاه دقیق‌تر نشان داد که برنامه‌های کاربردی با گرافیک فشرده 80 درصد از برنامه‌ها، منابع CPU سرورهای VDI را مصرف می‌کردند. این متخصص IT توضیح داد: "برای این که VDI در محیط‌های ما قابل‌دوام باشد، ما مجبور شدیم مصرف CPU را بیش از 20 درصد کاهش دهیم. خوشبختانه، من در مورد ترکیبی از کارت‌های شتاب‌دهنده سخت‌افزاری Teradici PCoIP و GPU خوانده بودم. دوباره با کمک Computer Campus، ما یک تست را با هر دو کارت اضافه‌شده روی هاست VDI تنظیم کردیم، مصرف CPU بلافاصله 25 درصد کاهش یافت.

 

زیروکلاینت-ZeroClient-PCOIP-Campus-computer-system

 

اولین دسکتاپ‌های مجازی در محیط کلاینت در آلمان معرفی شدند جایی که کارمندان فناوری اطلاعات قبلاً محدود شده بودند. محبوبیت دسکتاپ‌های مجازی، عمدتاً به دلیل دسترسی در هر نقطه به دسکتاپ کاری از راه دور و برنامه‌های مهندسی است، این مهم به IT کمک کرده است تا VDI را گسترش دهد. اکنون چهار سرور VDIتقریباً 100 ماشین مجازی را پشتیبانی می‌کند. هر سرور مجهز به یک کارت شتاب‌دهنده سخت‌افزاری PCoIP و GPU های NVIDIA GRID 2K شده‌اند، دستگاه‌های مجازی می‌توانند هر پردازنده گرافیکی را در هر نقطه از زمان به اشتراک بگذارند. "

امروزه صدها زیروکلاینت در چندین سایت در اروپا و ایالات متحده مستقر شده‌اند و در حال خدمات‌دهی هستند. با استقرار زیروکلاینت بیشتر، مزایای بیشتری کشف شده است.

 مدیر IT می‌گوید: "نه تنها زیروکلاینت‌های جدید انرژی کمتری مصرف می‌کنند، بلکه بسیار بی سروصدا هستند."

متخصص IT سازمان همچنین می‌گوید: "ما هرگز واقعاً متوجه نشده‌ایم که رایانه‌های شخصی پر سروصدا چگونه می‌توانند باشند. اما اکنون، کارمندان ما وقتی زیروکلاینت‌ها را جایگزین بسیاری از رایانه‌های شخصی می‌کنیم تعجب می‌کنند از این که صدای پرندگانی را که بیرون پنجره‌هایشان می‌چرخد​​، می‌شنوند. همچنین با معرفی زیروکلاینت و VDI، امنیت بهبود یافته است. اطلاعات طراحی حساس مشتری می‌تواند در مرکز داده، باقی بماند که توسط فایروال قفل شده و توسط IT بهتر مدیریت می‌شود. بدون ذخیره لوکال، زیروکلاینت نمایانگر ریسک کم‌تری برای شرکت است."

"به‌طورکلی، مهندسان ما از انعطاف‌پذیری VDI و زیروکلاینت‌ها و همچنین امنیت پایدار ایجاد شده در کنار عدم نیاز به پشتیبانی روزانه توسط تیم فناوری اطلاعات، پروژه مجازی‌سازی و زیروکلاینت‌ها موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه است."

وی گفت: "تغییر به‌ویژه برای یک شرکت بزرگ جهانی ممکن است سخت باشد، اما این تغییر باعث موفقیت شرکت در اهدافش خواهد شد."