0
محتویات سبد خرید

  • 409
  • 2497 مرتبه
مجازی سازی و کاهش زمان رفت و آمد مهندسین طراحی پژو با زیروکلاینت

مجازی سازی و کاهش زمان رفت و آمد مهندسین طراحی پژو با زیروکلاینت

4 سال قبل

 PSA Peugeot Citroënدومین خودروساز مستقر در اروپا است که سالانه نزدیک به سه میلیون دستگاه خودرو تولید می‌کند. این شرکت به مهندسین طراحی سه بعدی خود برای توسعه طرح‌های جدید خودرو وابسته است که نیاز به استفاده از برنامه‌های سه بعدی و CAD فشرده و انتقال پروژه‌ها به همکاران و پیمانکاران فرعی در 10 کشور دارد.

چالش:


مجازی‌سازی ایستگاه‌های کاری CAD ما را قادر ساخته است تا طراحی مشترک زیروکلاینت و استانداردسازی تجهیزات طراحانرا انجام دهیم. این امر شامل ایستگاه‌های کاری قابل حمل فن‌آوری اداری و دسترسی به ماشین‌های مجازی سه بعدی است
 

سه‌بعدی و اتوکد که توسط مهندسین طراحی PSA نیاز به یافتن راه‌حل فن‌آوری مقرون‌به‌صرفه که می‌تواند نیازهای طراحان خود را پشتیبانی کند. ضمن این که نیاز به توانمندسازی شرکت جهت همکاری با پیمانکاران فرعی حس می‌شد.

راه‌حل:

ارائه کارایی بالا و دسترسی با زیروکلاینت و مجازی‌سازی ایستگاه‌های کاری سه بعدی برای برآوردن خواسته‌های مهندسین

امروزه طراحان می‌توانند از هر مکانی به برنامه‌های شرکت دسترسی پیدا کنند، در حالی که Citrix PVS درنتیجه، طراحان PSA قادر هستند ضمن تحقق الزامات عملکرد بالا مانند تأخیر شبکه، با دسترسی تقریباً 1200 کیلومتر فاصله از مرکز داده، بتوانند از هر ایستگاه کاری کار کرده و داده‌های خود را انتقال دهند و به اشتراک بگذارند.

استاندارد کردن تجهیزات پرهزینه از طریق مجازی‌سازی به گفته ژان کلود گیوت، "مجازی‌سازی ایستگاه‌های کاری اتوکد را قادر ساخته است تا طراحی مشترک زیروکلاینت و استانداردسازی تجهیزات طراحان اتوکد را انجام دهیم. این امر شامل ایستگاه‌های کاری قابل حمل فن‌آوری اداری و دسترسی به ماشین‌های مجازی سه بعدی است."

در حالی که در گذشته طراحان PSA می‌بایست به ایستگاه‌های کاری گران قیمت مجهز به پردازنده‌های سریع و حافظه‌های بزرگ مجهز باشند، اکنون می‌توانند روی زیروکلاینت‌های کوچک کار کنند.همچنین مجازی‌سازی دسکتاپ مهندسان طراحی را قادر می‌سازند از راه دور کار کنند از آنجا که طراحان دیگر محدود به کار از ایستگاه‌های کاری تخصصی سه بعدی نیستند، می‌توانند از هر دستگاهی در هر مکانی کار کنند. این کار طراحانPSA ، حالت‌های جدید کار از جمله سیار دیجیتال و کار از راه دور را برای طراحان فراهم می‌کند. PSA به طراحان اجازه می‌دهد تا در هر مکانی به‌راحتی با پیمانکاران فرعی همکاری کنند. گایوت می‌گوید: "اکنون برای ما امکان دارد که شبکه‌ای از زیروکلاینت‌ها را طراحی کنیم که، چه کارمندان و چه پیمانکاران، از مکان‌های مختلف جغرافیایی، از هر ترمینال به هم متصل شوند، همه این‌ها در حالی است که الزامات امنیتی را برآورده ‌کنیم." با نگاه به آینده Citrix XenDesktop و XenServer در 10 کشور جهان راه‌اندازی شده و اطلاعات در مرکز داده گردآوری‌شده و در حال حاضر روزانه 2،000 کارمند را پشتیبانی می‌کند.در نظر دارد زیرساخت‌های دسکتاپی مجازی خود را به مناطق جغرافیایی دیگری گسترش دهد.

فریدریک تروژیلو، معمار فنی زیربنایی در PSA می‌گوید: "هدف ما تا سال 2020 دستیابی به 5،000 اتصال هم‌زمان در سراسر جهان می‌باشد. این پروژه همکاری جهانی ما با همکارانمان را آسان‌تر می‌کند.

 

مجازی-سازی-در- طراحی-پژو-با-زیروکلاینت