0
محتویات سبد خرید

جدیدترین واحدهای صنعتی بین المللی مجهز به پایانه

  • 377
  • 1555 مرتبه
امکان طراحی سه بعدی و مجازی سازی از طریق زیروکلاینت در ربات AWL

امکان طراحی سه بعدی و مجازی سازی از طریق زیروکلاینت در ربات AWL

4 سال قبل

 

رباتیک AWL راه‌حل‌های جوش خودکار را برای صنعت خودروسازی و تولید عمومی، فراهم می‌کند. امور 700 کارمند در طی 5 سال گذشته به‌سرعت برآورده شده است تا نیازهای جهانی زنجیره تأمین مشتریان خود را برآورده سازند.

کوسن برای ارائه یک تجربه کاربری پایدار و مداوم برای برنامه‌های 3D و Cad در چین، SD-WAN را پیکره‌بندی کرد تا در اولویت‌بندی ترافیک شبکه برای برنامه‌های مجازی CAD درحالی‌که باعث کاهش سایر ترافیک‌ها، ازجمله انتقال فایل‌های بزرگ یا پشتیبان گیری می‌شود. قبل از استقرار SD-WAN، اقدام یک کارمند می‌تواند بر عملکرد سایر کارمندان تأثیر بگذارد. با SD-WAN، اعتدال برقرار می شود، که تضمین می‌کند هر کارمند پهنای باند مناسبی را داشته باشد، حتی در هنگام ازدحام شبکه.


گسترش بین‌المللی، AWL را قادر می‌سازد با برخی از بزرگ‌ترین سازندگان اتومبیل جهان، چالش‌های عملیاتی را مطرح کند. کار طراحی مهندسی بیشتر از دفتر مرکزی آن در هلند و جمهوری چک انجام می‌شود، درحالی‌که تولید نزدیک به سایت‌های مشتریان در چین، ایالات متحده و مکزیک انجام می‌شود. مهندسان می‌توانند یک فایل فقط نمایش با طراحی کامل را به تکنسین‌ها و مکانیک در سایت‌های تولید ارسال کنند.

رودی کوسن، مهندس ارشد سیستم، می‌گوید: "یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های ما همگام‌سازی داده‌ها بود. وقتی چندین مکان دارید و افراد زیادی روی یک موضوع کار می‌کنند، چگونه اطمینان می‌دهید که همه روی آخرین نسخه کار می‌کنند؟ اگر یک مهندس یک طرح را تغییر دهد، ممکن است فراموش کند که به چین بگوید نسخه خود را به‌روز کند."

AWL هیچ ابزاری برای همکاری در اختیار سایت‌ها قرار نمی‌دهد. هر سایت یک زیرساخت IT جداگانه داشت و هزینه‌های مدیریت IT زیاد بود. کارمندان مسافر برای هر مکان به یک حساب کاربری جداگانه نیاز داشتند.
كوسن با ایجاد یك استقرار سیتریكس واحد، این مسائل را برطرف كرد. XenDesktop و XenApp با XenServer یک فضای کاری مجازی با برنامه‌های موردنیاز و منابع محاسبه‌شده برای هر سه پروفایل کاربر: مهندس، مکانیک و کارمند دفتر فراهم می‌کنند. برای مهندسین و مکانیک، AWL از نرم‌افزار GPU مجازی NVIDIA برای ارائه گرافیک قدرتمند سه‌بعدی موردنیاز برای طراحی‌های پیچیده CAD استفاده می‌کند. NetScaler ADC توازن بار را در مرکز داده هلند و چین ایجاد می‌کند و NetScaler SD-WAN تجربه کاربری پایدار و مداوم حتی بیش از 9000 کیلومتر کابل MPLS را تضمین می‌کند.
کوسن می‌گوید: "با داشتن فضای کاری شتاب گرافیکی Citrix، ما ثابت کرده‌ایم که گرافیک‌های سه‌بعدی بیش از 9000 کیلومتر WAN با مسافت طولانی قابل انجام است. UX مهم است. اگر کاربر خوشحال نیست، آن‌ها از سیستم استفاده نمی‌کنند."
هم‌اکنون کارمندان AWL یک سیستم جهانی و دارای یک مجوز معتبر برای دسترسی به طرح‌ها و پرونده‌های دیگر که به‌طور ایمن در مرکز داده هلند AWL نگهداری می‌شوند، دارند. مشکلی برای خارج شدن از همگام‌سازی پرونده وجود ندارد.

امکان طراحی سه بعدی و مجازی سازی از طریق زیروکلاینت در ربات AWL

استفاده مهندسین مکانیک برای برنامه‌های 3D و Cad 

کوسن برای ارائه یک تجربه کاربری پایدار و مداوم برای برنامه‌های 3Dو Cad در چین، SD-WAN را پیکره‌بندی کرد تا در اولویت‌بندی ترافیک شبکه برای برنامه‌های مجازی CAD درحالی‌که باعث کاهش سایر ترافیک‌ها، ازجمله انتقال فایل‌های بزرگ یا پشتیبان گیری می‌شود. قبل از استقرار SD-WAN، اقدام یک کارمند می‌تواند بر عملکرد سایر کارمندان تأثیر بگذارد. با SD-WAN، اعتدال برقرار می شود، که تضمین می‌کند هر کارمند پهنای باند مناسبی را داشته باشد، حتی در هنگام ازدحام شبکه.
كوسن می‌گوید: "تجربه كاربری مهم است. مهم نیست اطلاعات ترافیک شبکه شما به شما چه می‌گوید؛ اگر کاربر راضی نباشد، آن‌ها از سیستم استفاده نمی‌کنند."

همین سرعت همکاری را امکان‌پذیر می‌کند. مکانیک‌ها و مهندسین می‌توانند با هم در یک پروژه کار کنند و در هر پایانه در دسترس باشند بدون اینکه نگرانی در مورد برنامه‌ها یا منابع داشته باشند.
وی گفت: "تقریباً هیچ تجهیزات فناوری اطلاعات در مناطق دورافتاده خود نداریم. بنابراین، تقریباً هیچ تعمیر و نگهداری وجود ندارد. شما فقط می‌توانید به آمازون بروید و یک HDX-Ready Pi(Citrix Ready Workspace Hub) خریداری کنید. وقتی به شبکه وصل می‌شوید، توسط سرور ما به‌طور خودکار پیکربندی می‌شود. شما آن را سفارش می‌دهید، آن را وصل می‌کنید، دو بار چشمک می‌زند، و شما در حال اجرا هستید. 10 ثانیه طول می‌کشد."

 

کاهش هزینه‌های IT

کوسن و همکارش دسکتاپ AWL را برای 700 کارمند در مرکز داده هلند این شرکت مدیریت می‌کنند. داده‌ها به‌صورت ایمن نگهداری می‌شوند و برنامه‌ها همیشه با جدیدترین نسخه‌ها و برچسب‌های امنیتی به‌روز هستند.
کوسن می گوید: "من هفته گذشته یک مهاجرت بزرگ انجام دادم." وی گفت: "فقط یک ساعت طول کشید تا محیط Citrix خود را با تمام نسخه‌های جدید نرم‌افزار آماده کرده و پروفایل‌های جدیدی را با آیکون‌های صحیح ایجاد کنم. فقط در عرض چند ثانیه، 50 دسکتاپ برای مهندسین خود ایجاد کردم. در مقابل، من همچنین نیاز به انتقال 250 لپ‌تاپ فیزیکی داشتم و این کار 60 یا 70 ساعت طول کشید."
وقتی AWL پروژه Citrix خود را آغاز کرد، XenServer تنها محصول سرور بود که می‌توانست GPU های مجازی (vGPUs) را مدیریت کند. XenServer مزایای هزینه را نیز به ارمغان می‌آورد، زیرا به گفته کوسن: "نرم‌افزار XenServer با XenDesktop رایگان ارائه می‌شود درحالی‌که سایر نرم‌افزارهای مجازی‌سازی می‌توانند 10،000 یورو برای هر مجوز هزینه کنند. بنابراین، اگر دو سرور خریداری کنم، می‌توانم با یک 20،000 یورو که در مجوزهای سرور ذخیره کرده‌ام، یک سوم ازجمله مجوزهای NVIDIA را بخرم."
با نگاهی به آینده، كوسن می‌خواهد محیط Citrix را به دفتر هلند AWL منتقل كند و ضمن كاهش سخت‌افزارهای فیزیکی، انعطاف‌پذیری و بهره‌وری را برای كارمندان افزایش دهد.

همکاری جهانی با فضاهای کاری شتاب گرافیکی Citrix با استفاده از زیروکلاینت

سیتریکس، AWL را قادر می‌سازد تا میزهای مجازی خود را در هلند متمرکز سازد و دسترسی از راه دور ایمن را تا آنجا که مکزیک و چین داشته و با استفاده از فضاهای کاری گرافیکی، امکان همکاری جهانی را فراهم کند.
كوسن می‌گوید: "با داشتن فضاهای کاری شتاب گرافیکی Citrix، كارمندان ما می‌توانند از هر نقطه و هر زمان هر دستگاه دیگری را انتخاب كنند و از كارایی مطلوبی برخوردار باشند."
سیتریکس، AWL در روش‌های جدید، با قابلیت دستیابی به مشاغل در گسترش، کارمندان AWL را قادر می‌سازد تا با روش‌های جدید و در سطح جهانی با برنامه‌های فشرده گرافیکی در هر دستگاه همکاری کنند.

بهبود کیفیت تماس VoIP با SD-WAN

همه کاربران آن‌ها به برنامه‌های مهم اقتصادی مانند ERP، نرم‌افزار CAT، نرم‌افزار مدیریت داده‌های محصول و فایل‌های قدیمی و سرورهای پرونده از طریق Citrix به دفاتر راه دور متصل می‌شوند. کاربران همچنین از Microsoft Skype for Business برای همکاری استفاده می‌کنند که درواقع از Citrix SD-WAN بهره می‌برد، زیرا می‌تواند کیفیت خدمات را تضمین کند.

به‌عنوان‌مثال، اگر یک کاربر در یک دفتر راه دور سعی در ارسال یک فایل بزرگ پاورپوینت از طریق اتصال دارد، جلسه Skype برای کسب‌وکار در جریان است، پس از آن کیفیت خدمات موتور SD-WAN کاملاًً پیشرفته است و برای اولویت‌بندی تماس از طریق اشتراک فایل تنظیم می‌شود.
قبل از SD-WAN و به خصوص هنگامی‌که افراد در حال کپی کردن فایل‌ها یا استفاده از پروتکل‌های چت دیگر بودند، کیفیت صدا واقعاً بد بود و کاربران متوجه شدند که کیفیت صدا در حین مکالمه تغییر می‌کند. اکنون با Citrix SD-WAN، آن‌ها می‌توانند بسته‌های کپی را تکرار کنند تا اطمینان حاصل شود که هیچ‌گونه بسته‌ای از بین نمی‌رود و کیفیت صدای شما پایدار است. این امر به شما اطمینان می‌دهد که از کیفیت تماس عالی در Skype for Business برخوردار شوید.