کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 187
  • 1300 مرتبه
مدرسه سنت ادموند انگلستان در مسیر نوآوری با استفاده از تین کلاینت‌ها

مدرسه سنت ادموند انگلستان در مسیر نوآوری با استفاده از تین کلاینت‌ها

19 اردیبهشت 1396

مدرسه سنت ادموند یکی از مراکز آموزشی در شهر منچستر انگلستان می‌باشد که بالغ بر 1200 دانش آموز در مقطع راهنمایی و کالج موسیقی دارد. این مدرسه با قدمت در سال 1961 کار خود را آغاز کرد.

چالش استفاده از پی سی‌ها در مدرسه سنت ادموند

هدف استفاده از دستگاه‌های تین کلاینت در این مدرسه سرعت و کاهش هزینه‌ها در تکنولوژی تین کلاینت بود که نگهداری از آن هم بسیار آسان است و کمترین فضای اشغالی ممکن را نسبت به پی‌سی‌ها‌ دارد.

پس از تحقیقات گسترده، مسئولان مدرسه نسبت به تهیه و پیاده سازی تکنولوژی تین کلاینت در مدرسه اقدام کردند. تین کلاینت‌ها به اندازه کافی قدرتمند هستند که کارهای مورد نیاز مدرسه مثل پخش با کیفیت فیلم، استفاده از نرم افزارهای گرافیکی را انجام دهند و همچنین به قدری منعطف هستند که از نرم افزار Microsoft RDS به نرم افزار Citrix Xenapp ارتقا پیدا کنند.

پیاده سازی تکنولوژی تین کلاینت باعث مدیریت آسان و همچنین باعث کاهش فضای اشغالی شد و یکی از مهم ترین مزایای استفاده از تین کلاینت کاهش تقریبا 84 درصدی در مصرف انرژی بوده که مصرف انرژی کامپیوترهای پی‌سی از 150 وات به 24 وات کاهش پیدا کرده است.

 

مدرسه سنت ادموند اکنون بیش از سه سال هست که از تکنولوژی تین کلاینت 10ZiG به عنوان یک راه حل مناسب در ساختار مدرسه استفاده می کند. در ابتدا مدرسه برای به‌کارگیری Microsoft RDS تین کلاینت‌های خود را به Citrix Xenapp ارتقا داد تا بتواند از کارایی بیشتری بهره ببرند. مدرسه از تین کلاینت‌های مدل 10ZiG 5616v WES 2009 استفاده می کند و استفاده از این تین کلاینت‌ها فضای کمتری را اشغال می کند. بر طبق گفته‌ی مسئول بخش ICT مدرسه هدف استفاده از تین کلاینت امکان ارتقاء جهیزات مدرسه در آینده بود که تین کلاینت‌ها این امکان را برای آن ها فراهم کرد و از این بابت بسیار خوشحال هستند.

مدرسه ادموند در حال حاضر بیش از 400 دستگاه تین کلاینت را در مدرسه نصب کرده است که طبق گزارش مسئولان مدرسه در طول این سال‌ها تنها 3 الی4 دستگاه دچار خرابی شده است و به همین دلیل مترصد آن هستند که تعداد این دستگاه‌ها را افزایش دهند.

مزایای استفاده از تین کلاینت‌ها

مدرسه ادمونت یک محیط یکپارچه‌ای از تین کلاینت‌ها را در مدرسه فراهم کرده است که تمام کاربران می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. 

 مدرسه سنت ادموند انگلستان در مسیر نوآوری با استفاده از تین کلاینت

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان