کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 389
  • 1112 مرتبه
انتشارات النصر و استفاده از زیروکلاینت

انتشارات النصر و استفاده از زیروکلاینت

11 مهر 1398

انتشارات النصر برخی از بزرگترین انتشارات رسانه­ای در امارات متحده عربی را در خود جای داده است. این مرکز در دبی مستقر است و در سال 1985 توسط عبید حمید­التائر، عبدالله آل رستمیانی و جمعه المجید تأسیس شده است. انتشارات النصر اکنون بیش از 10 عنوان رسانه­ای را در اختیار مخاطبان و صنایع مختلف، از جمله Gulf News، یک روزنامه پیشرو Xpress و یک تابلوی هفتگی ­Aquarius، یک مجله سبک زندگی ماهانه و InsideOut. یک مجله ماهانه طراحی داخلی

چالش پیش ­روی منتهی به استفاده از زیرو­کلاینت


 کارمندان ما در دفاتر کارشان از زیروکلاینت‌ها استفاده می‌شود که هم کم‌حجم و هم بی سروصدا و زیبا و شکیل هستند.
 

ارائه دسترسی از راه دور به کاربران تلفن همراه دولت امارات متحده عربی، شرکت­های دولتی و خصوصی را تشویق می‌کند تا برای دستیابی به چشم‌­انداز این کشور،برای تبدیل شدن به یک مرکز جهانی تکنولوژی، از فن‌­آوری­‌های پیشرفته استفاده کنند.

انتشارات النصر مجهز به زیرساخت‌­های فناوری اطلاعات و عدم مدیریت متمرکز برای داد‌‌ه‌­ها و برنامه‌های کاربردی، به یک راه‌حل جامع و مقرون­ به صرفه برای مدیریت IT نیاز دارد. چالش اصلی این شرکت فراهم کردن دسترسی به کارمندان است، درست مثل همان دسترسی که می‌توانند در محل کار خود در دفتر بنشینند. از آن­جایی که این شرکت برنامه مدیریت دستگاه‌های تلفن همراه را در دست اجرا ندارد، هزینه سخت‌افزاری بالایی را به همراه داشت و امنیت نیز مسئله­‌ای بود.

راه‌حل استفاده از زیروکلاینت

ارائه برنامه‌های موبایل و دسکتاپ ایمن زیرو­کلاینت برای کارمندان و استفاده از زیروکلاینت‌ها در ادارات، به مدت 10 سال، انتشارات النصر راه‌حل مجازی‌سازی دسکتاپ و اپلیکیشن و زیروکلاینت‌ها را پیاده‌سازی کرد و کارمندان خود را در همه بخش‌ها در دفاتر چندگانه با دسترسی ایمن، از راه دور به برنامه‌ها و دسکتاپ سرور از دستگاه‌های مختلف از طریق هر شبکه فراهم کرد.Horizon Thinapp به انتشارات کمک می‌کند تا دسترسی به برنامه‌های کاربردی را بر اساس نقش و دستگاه‌های شخصی خود به کلیه کارمندان ارائه دهند. این امر مجموعه‌ای غنی از قابلیت‌ها و معماری انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کند که بخش فناوری اطلاعات را قادر می‌سازد در محل کار پویاتر باشد.

مزایای اصلی با کلیک یک دکمه امکان دسترسی آسان از راه دور را فراهم می‌کند. Horizon Thinappباعث می‌شود بیش از 600 کارمند از سوی انتشارات النصر بتوانند از دفاتر مختلف کار کنند و در حرکت باشند، خواه این تیم تحریریه باشد که در رویدادها و عکس‌های خبری شرکت می‌کند و در دفاتر کارشان از زیرو­کلاینت‌ها استفاده می‌شود که هم کم‌حجم و هم بی‌سروصدا و زیبا و شکیل هستند، یا تیم فروش مشتریان بالقوه باشد. با راه‌حل Horizon view، کارمندان تلفن همراه با کلیک یک دکمه، به فایل­‌ها و برنامه‌های شرکت دسترسی آسان دارند.Horizon Thinapp به تیم IT اجازه می‌دهد تا تنظیمات کاربران جدید را سریع‌تر از گذشته انجام دهند. اکنون می‌توان در مدت زمان چند دقیقه کاربر جدید را فعال کرد. متمرکزسازی به شرکت اجازه می‌دهد تا منابع IT را در دفتر اصلی خود ادغام کند و نیاز به کارکنان فناوری اطلاعات را برای کار از راه دور در سایر مکان‌ها از بین می‌برد. مزیت دیگر توانایی این تیم برای به‌روزرسانی کلیه دستگاه‌ها و لپ‌تاپ‌های شرکت، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری به‌صورت متمرکز، صرفه‌جویی در وقت و تلاش با جلوگیری از به‌روزرسانی‌های دستی است.

 

انتشارات-النصر-و-استفاده-از-زیروکلاینت

کاهش هزینه سخت‌افزاری تا 60 درصد بستر مجازی

Horizon view به انتشارات النصر کمک کرده است تا هزینه‌های سخت‌افزاری را با صرفه‌جویی تا 60 درصد در کل هزینه‌های مالکیت برطرف کنند. این شرکت با استفاده از زیروکلاینت‌ها برای کاربران ثابت سرعت دسترسی و در عین‌حال امنیت و پایداری را در کارکرد 24 ساعت در 7 روز هفته به ارمغان آورده، علاوه بر آن از شر خرابی‌های سیستم‌ هم خلاص شده است، زیرا با توجه به مصرف انرژی به‌مراتب پایین‌­تر زیروکلاینت‌ها از سیستم‌ها و لپ‌تاپ‌ها درصد خرابی کم­تری دارند. این شرکت با داشتن گزینه‌ای برای دسترسی ایمن به برنامه‌های کاربردی در هر دستگاه، مجبور نیست لپ‌تاپ یا سایر دستگاه‌های تلفن همراه را برای هر کارمند خریداری و تهیه کند.

هم‌اکنون کاربران سیار می‌توانند از دستگاه‌های شخصی برای انجام وظایف استفاده کنند، با این کار تضمین دستگاه‌ها روی آن‌ها قرار دارد نه کارفرما. با نگاه به آینده ماركلینو فرناندس، رئیس خدمات فناوری اطلاعات گفت: "با توجه به موفقیت در اجرای این Horizon Thinapp ما به دنبال راه‌هایی برای تقویت سایر بخش‌های زیرساخت IT با VMware هستیم تا مزایای جدیدی را برای كارمندان خود فراهم كرده و عملکرد خود را به‌طورکلی بهبود بخشیم."

ثبت سفارش
تعداد
عنوان