کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 184
  • 1130 مرتبه
افزایش سرعت ارائه خدمات در بیمارستان North Kansas City آمریکا به کمک تین کلاینت ها

افزایش سرعت ارائه خدمات در بیمارستان North Kansas City آمریکا به کمک تین کلاینت ها

14 اردیبهشت 1396

بیمارستان North Kansas City یکی از مراکز مراقبت‌های ویژه با 451 تخت استاندارد و شش مرکز مراقبت‌های قلبی، مرکز مراقبت‌های سرطان، مرکز سلامت بانوان و ... است. این مرکز درمانی توانست در سال 2013-14 در رتبه‌بندی بهترین بیمارستان‌ها قرار بگیرد.

چالش استفاده از کامپیوترهای قدیمی و منسوخ شده در بیمارستان North Kansas City آمریکا

این بیمارستان در ابتدا از سیستم های اداری و خانگی قدیمی استفاده می کردند که حاصل آن اشغال فضای زیاد و کاهش بهره‌وری کاری پرسنل بود، از سویی همزمان با توسعه و رشد بیمارستان، مسئولان بخش فناوری اطلاعات برآن شدند تا پزشکان و پرستاران بتوانند به راحتی و سرعت بیشتری به اطلاعات و منابع محاسباتی دست پیدا کنند و در این برهه، هدف استفاده از کامپیوتر کوچک در این بیمارستان به قرار ذیل شد:

  • - بهبود بازدهی، بدین معنی که تمام کارکنان بتوانند با دستگاه تین کلاینت به کارهای خود بپردازند.
  • - جای گیری مناسب منابع سخت‌افزاری موجود در بیمارستان که فضای زیادی را اشغال نکند و همچنین برای محیط بیمارستان مناسب باشد که خوشبختانه تین کلاینت این مزیت را داراست.
  • - قابلیت کار آسان و بازدهی زیاد تین کلاینت

در سال 2012 ترکیبی از تکنولوژی‌های گسترش یافته در عرصه فناوری اطلاعات در بیمارستان در اختیار پزشکان و پرستاران و بیماران قرار گرفت:

  • - استفاده از تکنولوژی مجازی سازی دسکتاپ
  • - انعطاف‌پذیری دستگاه‌ها در استفاده هم به صورت تین کلاینت و هم به صورت زیرو کلاینت

با استفاده از تکنولوژی تین کلاینت، پزشکان و پرستاران توانستند از موقعیت‌های مختلف بیمارستان بازدید کنند، بدون این که لازم باشد نرم‌افزاری و یا اطلاعات ثبت شده را از دست بدهند و همچنین دیگر نیازی به هیچگونهlogin  و log out نبود.


نصب بیش از 700 دستگاه تین کلاینت در این مرکز باعث افزایش کارایی و اشتراک گذاری سریع تر منابع محاسباتی در این بیمارستان شد، چرا که پزشکان می‌توانند به اطلاعات بیماران در هر زمان و مکان دسترسی سریع‌تری داشته باشند.

مزایای استفاده از تین کلاینت

استفاده از تین کلاینت در بیمارستان North Kansas City مزایای بسیاری برای این مرکز درمانی داشته و به گفته‌ی مسئولان این بیمارستان استفاده از تین کلاینت باعث صرفه جویی در وقت و زمان پزشکان شده است و همچنین نگهداری از تین کلاینت در مقایسه با کیس‌های قدیمی و منسوخ شده بسیار آسان می‌باشد. تین کلاینت ها سریع‌تر، خنک‌تر و مصرف انرژی کم‌تری نسبت به کیس‌ها دارند.

تین کلاینت ها باعث رضایت همگانی پزشکان و پرستان و حتی بیماران مراجعه کننده شده است، چرا که با استفاده از تین کلاینت ها پزشکان می‌توانند به اطلاعات بیماران در هر زمان و مکان دسترسی سریع‌تری داشته باشند.

بیمارستان North Kansas City به دلیل استفاده از تین کلاینت ها موفق شد تا خدمات پزشکی را با سرعت بیشتری به مراجعه‌کنندگان ارائه دهد و به همین موجب، بیمارستان North Kansas City یکی از بیمارستان های پیشرو در بخش تکنولوژی و حفظ الکترونیک اطلاعات پزشکی از طریق تین کلاینت در آمریکا شناخته شده است.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان