کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 177
  • 1170 مرتبه
کمک به صرفه جویی در هزینه ها در بیمارستان کیندرد آمریکا از طریق تین کلاینت ها

کمک به صرفه جویی در هزینه ها در بیمارستان کیندرد آمریکا از طریق تین کلاینت ها

07 اردیبهشت 1396

یکی از بزرگ ترین مراکز درمانی در بخش مراقبت های بعد از درمان در آمریکا، بیمارستان کیندرد می باشد. این مرکز در حال حاضر شامل 116 مرکز درمانی سرپایی ، 6 مرکز بستری بیمارستانی ، 204 مرکز پرستاری، 24 مرکز درمانی فرعی  ،101 مرکز درمانی خانگی و درمان بدون دارویی ، 103 مرکزبیمارستانی ، مرکز خدمات توان بخشی  قراردادی و همچنین مرکز ارائه خدمات به حدود  1615 فرد بی سرپرست می باشد. این بیمارستان دارای حدود 76000 کارمند و در 46 ایالت آمریکا مستقر است که سالانه در حدود 6 بیلیون دلار حقوق پرداختی دارد و این مرکز درمانی یکی از ثروتمندترین مراکز در 5 سال اخیر می باشد.

بیمارستان کیندرد به عنوان یکی از بزرگترین مراکز درمانی با ارائه انواع خدمات مختلف درمانی همواره درصدد بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی برای ارائه بهتر خدمات درمانی بوده است. یکی از چالش های بزرگ این مرکز، صرفه جویی در هزینه ها می باشد. مراقبت های پزشکی و سایر بازپرداخت ها در سال 2013، حدود 100 میلیون دلار از بودجه این مرکز را کاهش داد و فشارهای مالی بسیاری را به این مرکز درمانی تحمیل کرد. تکنولوژي مد نظر این مرکز باید از نظر هزینه بهینه باشد و همچنین چندین خط کاری را مدیریت کند. تکنولوژي مورد استفاده در مرکز درمانی کیندرد باید منعطف و قابل اطمینان باشد.

تین کلاینت HP T610‌ یک تین کلاینت منعطف و استاندارد

مرکز درمانی کیندرد از مدت ها قبل یکی از مشتریان محصولات پی سی و موبایل شرکت HP بود و تازگی به استفاده از تین کلاینت های شرکت HP‌ روی آورده است.

اتاق های استاندارد بیماران در 122 بیمارستان مرکز درمانی کیندرد مجهز به تین کلاینت می باشد که از طریق نرم افزار مورد استفاده در این بیمارستان امکان دسترسی به رکوردهای اختصاصی هر بیمار را می دهد. این سیستم اطلاعات بیماران شامل داروهای تجویزی، پیشرفت های پزشکی ، نتایج آزمایش ها و داده های تنفسی بیمار می باشد.

بیمارستان کیندرد از دستگاه های تین کلاینت استفاده می کند چرا که طول عمر آن ها بالاست و تنها به هنگام بروزرسانی و افزودن امکانات به تین کلاینت ها مثل نمایش ویدیو، تین کلاینت ها را تعویض می کنند .تین کلاینت 

جدید مدل HP T610 یکی از منعطف ترین تین کلاینت های موجود و مورد استفاده در مراکز درمانی می باشد. کیندرد به خاطر دوام ، کارایی چندرسانه ای از تین کلاینت ها استفاده می کنند.
 مرکز درمانی کیندرد همچنین از تین کلاینت HP T610 در قسمت سلامت خانگی برای دسترسی سریع پرسنل به نرم افزار ها شامل سیستم کلینیک خانگی که بر پایه ی استاندارد های کار می باشد و توانایی پرینت و ارسال و دریافت ایمیل- از طریق citrix استفاده می کنند . کیندرد از مزایا و قابلیت نصب منعطف این نوع دستگاه تین کلاینت برای نصب در بیمارستان و مراقبت های خانگی استفاده می کند به طوری که در بخش خانگی قابلیت نصب یک دستگاه تین کلاینت و استفاده از 2 مانتیور به ازای هر تین کلاینت را دارد.

یکی از مهمترین مزایای استقاده از این تین کلاینت بهینه سازی هزینه بیمارستان می باشد. تین کلاینت ها قیمت مناسب ، نگهداری بهتر و مدیریت نسبتا آسان تری نسبت به پی سی ها دارند به طوری که نصب آسان تین کلاینت باعث شده که خدمات یکسانی به تمام مراجعه کنندگان در کمترین زمان ارائه شود.

امنیت تین کلاینت ها

 

یکی دیگر از مزایای تین کلاینت امنیت آن می باشد. اگر در زمانی یکی از دستگاه ها دزدیده شود، اطلاعات بیماران و یا خود مرکز به سرقت نخواهد رفت چرا که هیچ نوع اطلاعاتی در دستگاه تین کلاینت ذخیره نشده است.

تین کلاینت های موبایلی (تین موبایل)

 

204 مرکز پرستاری و توان بخشی کیندرد مکان هایی هستند که به مراقبت های فشرده بخصوص در بخش بیماران آلزایمری و جنون، مشغول می باشند که مرکز درمانی کیندرد مترصد آن است با استفاده از دستگاه های تین کلاینت، بیماران و خانواده های آن ها را از طریق skype و facebook‌ و ایمیل و .. به هم نزدیک تر کند تا بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند. بنابراین این مرکز، مجموعه ای از تین کلاینت ها برای این کار در مراکز پرستاری و توان بخشی قرار داده اند. مرکز درمانی کیندرد ابتدا با 6 دستگاه تین کلاینت در هر مرکز کار خود را شروع کرد اما با توجه به درخواست های زیاد خیلی زود تعداد دستگاه های تین کلاینت در مراکز درمانی افزایش یافت. بیمارستان کیندرد، تین کلاینت هایی با مدل HP MT40 انتخاب کرد که قابلیت توسعه را نیز داشت و این نوع یک تین کلاینت موبایلی است که به مراکز درمانی امکان تماس تصویری از طریق وب کم و کارایی بالا به خاطر سخت افزار قدرتمند را می دهد.

 

تین کلاینت ها  و دستگاه های HP‌مورد استفاده در مرکز درمانی کیندرد

تین کلاینت HP T610

تین کلاینت موبایلی HP MT40

نرم افزارهای تین کلاینت

HP Device Managerثبت سفارش
تعداد
عنوان