کاربر گرامی خوش آمدید   ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: چهار شنبه 06 مهر ماه 1401 ساعت: 

مینی کامپیوتر

  • 175
  • 1338 مرتبه
تجهیز بیمارستان راکفورد آمریکا با تین کلاینت های HP

تجهیز بیمارستان راکفورد آمریکا با تین کلاینت های HP

31 فروردین 1396

بیمارستان راکفورد آمریکا جهت دسترسی آسان تر به داده های پزشکی به صورت الکترونیکی دست به تصمیماتی زده است. این بیمارستان برای بهبود کارایی مترصد این است که به سیستمی خودکار مجهز شود و در این راه به فکر استفاده از تین کلاینت شرکت HP برای اتصال به سرور های خود است. امکان دسترسی به داده های پزشکی بیماران از طریق تین کلاینت ها برای این بیمارستان،توانسته کارایی فعالیت ها را سیر صعودی ببخشد. استفاده از تین کلاینت ها باعث صرفه جویی 500 هزار دلاری و سادگی مدیریت بخش فناوری اطلاعات این بیمارستان شده است.

نیازمندی های بیمارستان در استفاده از تین کلاینت


بیمارستان راکفورد یکی از مراکز پیشرو در امر درمان سرپایی و مراکز توان بخشی با بیش از 396 مرکز می باشد. این بیمارستان بیش از 3000 کارمند دارد همچنین این مرکز در سال 2012-2013 بهترین مرکز درمانی ناحیه ای در آمریکا شد. پیش از استفاده از تین کلاینت های HP ، این بیمارستان برای سرعت افزایش خدمات رسانی از روش های مختلفی از جمله سیستم مدیریت مستندات، سیستم مدیریت اطلاعات پزشکان و پرستاران و مخزن داده اطلاعات کلینیک استفاده می کند که هر یک از این نرم افزارها مدیریت خود را دارد و همین دلیل باعث هدر رفت زمان و خستگی کارکنان می شود چرا که تمام کارکنان و پرستاران  و پزشکان باید شناسه و رمز عبور خاص خود را به یاد داشته باشند و به هنگام فراموشی و یا حذف و اضافه کردن شخص خاص،  باعث هدر رفت وقت و زمان پرسنل بیمارستان می شود.

راه حل استفاده از تین کلاینت


بدین ترتیب بیمارستان راکفورد در سال 2010 جهت سرعت بخشیدن به دسترسی داده های الکترونیکی پزشکی و همچنین ایجاد فضای امن برای نرم افزارهای موجود، از دستگاه های تین کلاینت شرکت HP که دارای سیستم عامل ویندوز می باشند استفاده کردند. کارایی مهم دستگاه های تین کلاینت برای بیمارستان بدین صورت است که به سرور های موجود در بیمارستان که دارای تمام اطلاعات مرکزی می باشند، متصل شده و Microsoft SQL Server در سیستم عامل سرور اجرا می شود. شرکت HP با استفاده از دستگاه های تین کلاینت توانست، نیازهای بیمارستان راکفورد که شامل مدیریت آسان و امنیت است را فراهم کند.
بر طبق گفته های مسئولان بیمارستان با نصب هر تین کلاینت صرفه جویی 500 دلاری به ازای هر دستگاه داشته اند و در مجموع با نصب 1000 دستگاه تین کلاینت صرفه جویی حدود 500 هزار دلاری در هزینه ها داشته اند.
با استفاده از راه حل تین کلاینت در بیمارستان راکفورد سرعت دسترسی به اطلاعات پزشکی بیماران افزایش و هزینه های سخت افزاری این بیمارستان کاهش پیدا کرده است و همچنین با ورود تین کلاینت ها، امنیت و مدیریت سیستم های این بیمارستان بهبود یافت.

مزایای استفاده از تین کلاینت در بیمارستان راکفورد


 تین کلاینت ها به بهبود زمان پاسخ دهی به بیماران در این بیمارستان کمک به سزایی کردند به طوری که پیش از نصب تین کلاینت ها هر پزشک باید برای اتصال به نرم افزار زمانی حدود 15 ثانیه منتظر بماند اما از طریق تین کلاینت ها دیگر نیاز به اتصال نیست و تنها با وارد کردن شناسه هر پرسنل با بیماران ارتباط برقرار می کنند.

نرم افزارها و سرویس های موجود با استفاده از تین کلاینت

- Windows Embedded Standard 2009
- Microsoft Server Product Portfolio
-Windows Server 2008 R2 Enterprise
-Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
- HealthCast QwickACCESS

تکنولوژي تین کلاینت مورد استفاده

Active Directory Domain Services

سخت افزارهای مور استفاده به عنوان تین کلاینت

HP thin clients (t5730, t5740, and t610)

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان